Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

ja już 2 razy ostatnio wymieniałem przednią ramkę i prostowałem blaty (raz z mojej winy, raz nie). Do tego mam małe wgniecenie na zderzaku (chyba trzeba cały polakierować niestety :?: ). Wie ktoś ile taki zabieg kosztuje? (pojadę z tym do ASO na wiosnę- pierdółka, ale denerwuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem i w sobotę i wczoraj u Wroobla po zmarzniętym śniegu.

 

AAAAAAAALLLLLEEEEEE RADOCHA!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

NIe tylko ty :roll: :lol: :cool: - frajda niesamowita (bo brak krawężników) i podpowiedzi Wróbla też się przydają.

 

Jeżdziłem też Tribecą kolegi - nie jest tak żle jak piszą - ESP załącza się powyżej 30 czy 40 kmh ale działa tak anemicznie, że nie przeszkadza w szaleństwie - szacun dla Subaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatałem i w sobotę i wczoraj u Wroobla po zmarzniętym śniegu.

 

AAAAAAAALLLLLEEEEEE RADOCHA!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

NIe tylko ty :roll: :lol: :cool: - frajda niesamowita (bo brak krawężników) i podpowiedzi Wróbla też się przydają.

 

Jeżdziłem też Tribecą kolegi - nie jest tak żle jak piszą - ESP załącza się powyżej 30 czy 40 kmh ale działa tak anemicznie, że nie przeszkadza w szaleństwie - szacun dla Subaru

 

 

A ja i tak byłem pierwszy :mrgreen: Jak jeszcze puszysty śnieg był :mrgreen:

Sprawdziłem też Ułęż w Sobotę, no tam to jest frajda !!!

 

Nareszcie zima !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiem nieskromnie stwierdzić że laliśmy leszczy :mrgreen: pozatym nie starczyło żadnemu odwagi zeby zmierzyć się z krawęznikami, tylko my dzielnie śmigalismy :cool: :cool:

 

To może w międzyczasie zechciałabyś zapakować po ponad pół roku rzeczy, które należą do mnie i wreszcie mi je odesłać. Wierzę , że nie zabierze to tobie dużo czasu i zdązysz jeszcze poupalać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq racz nie wyprowadzac ludzi z równowagi :mrgreen:

 

 

 

OFF TOPIC

Bea jasne że może wreszcie po pół roku uda mi się wysłać.Powiedziałabym nawet że po roku.To moje noworoczne postanowienie wezwać kuriera i wysłac paczkę.A żeby pozostac w temacie upalania i białego co spada z nieba to ogłowie upalało wtedy z nami, czaprak zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek od 22 do 2 latanie pod M1.

Sobota 21 wyjazd z domku (łoś) przed Magdalenką dzwon dwa wozy przy rowie, wszsyscy 30km/h ja 80/100, dojechałem do Janek, straszny bajzel każdy w inną strone i na dodatek nie ma krawężników pusty plac bez sensu.

Pojechałem pod M1, trasa Janki- Marki M1 to jeden długi oes np jeszcze nigdy nie pokonałem Placy Narutowicza czterema soczystymi bokami po trzech pasach :mrgreen: .

Na Okopowej przy Clifie prawy łuk ok 90km/h przez trzy pasy :razz: .

Rondo przy Arkadii malinowo w ten sposób dojechałem pod M1 i tam latałem do 2, w między czasie powoził mnie Adam (szacun).

Pod koniec najechałem na rożek niewidocznego krawężniczka i przyciałem opone (225/45/17 i tak słabo trzymały).

Droga powrotna na dojazdówce (ok. 50km), troche sie bałem na początku ale powiem wam że prawie nie ma różnicy zadziwiająco dobrze trzyma i to na prawym przodzie (hamuje słabo ale przyspieszenie i latanie bokami okey).

Wczoraj załozyłem 205/55/16 i wóz odżył i przyspieszenie zarówno na śniegu jak i asfalcie dużo lepsze, a także ogólne trzymanie. Od 22-23 były oesy po moich okolicznych wsiach.

 

Acha w ciągu dnia latane było na Qadzie szczególnie fajnie było przy 70-80km/h pełnymi bokami na prostej ulicy (Harvester obok ciebie też latałem :mrgreen: )

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze jednak Magnolia rzadzi. Troche poodgarniane na boki, wysepki i krawezniki ladnie widoczne, a obszar testowy wyslizgany i starannie omijany przez cywili. Coraz lepiej mi wychodzi zawracanie za wysepka oraz mijanie ronda slajdem, ale jak widze cywila w odleglosci <100m, to sie zatrzymuje. Mimo takiej ostroznosci jeden zatrzymal nomen omen Suzuki Vitare (swiezynka, czarna, wypucowana), wybiegl i zaczal mnie gonic wymachujac rekami. Zrobilem baczka odwracajac sie do niego przodem i rozlozylem rece w gescie bezradnosci (cos miedzy "nie wiem o co ci chodzi", a "to nie moja wina, zes sie przestraszyl").

 

Powrot tez ladny - bokow unikalem (ruch publiczny, a poza tym na razie cwicze tylko na jedynce ;)), ale i tak kopalem wszystko bezlitosnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem we Wrocławiu pod jakimś parkiem wodnym sporą grupkę "inteligentów" wywijających na lewo i prawo. Pozazdrościłem im strasznie i dzisiaj zrobiłem to samo :mrgreen: trochę w Aninie, trochę w Centrum i trochę więcej w Lipkowie - przepraszam sąsiadów i księdza proboszcza :roll:

Przemeq racz nie wyprowadzac ludzi z równowagi :mrgreen:

...wystarczy przejechać się do Lipkowa :wink: ... niech w Ciebie też oburzeni ludzie rzucają pigułami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na zakrętach - przez mostek... pod kościół... dookoła drzewa, wypad w kierunku Lipkowa i na tym trójkątnym skrzyżowaniu... znów "donaty" :roll: :mrgreen: Ślady pewnie jeszcze są widoczne, a echa przeklinających sąsiadów u Ciebie słyszalne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...