Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj troszkę polatałem - pusty placyk i kuuuupa nietkniętego śniegu. :twisted: Nie za długo, ale zawsze, no i poszło kilka pięknych (dla kierofcy :mrgreen: ) kółek z jazdą bokiem (taki subarowy "donut", ale środek okręgu znajdował się na przednim zderzaku, a nie pośrodku auta). Nie wiem jak to jest z tym rozkładem momentu przy A/T - czy może być więcej na tył niż 50%, bo zmuszenie go do takiej jazdy było prostsze niż myślałem i zachowywał się jak RWD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Nie wiem jak to jest z tym rozkładem momentu przy A/T - czy może być więcej na tył niż 50%, bo zmuszenie go do takiej jazdy było prostsze niż myślałem i zachowywał się jak RWD.

dobre pytanie (ale raczej do dzialu Technicznego :smile: )

 

wszystkie materialy FHI, ktore czytalem, podaja, ze max. wartosc podzialu w przypadku AT to 50/50 (inicjalny podzial bywa rozny - w zaleznosci od auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem w KR Rondo Mogilskie i Grunwaldzkie były pokryte czymś takim, że można było spokojnie bokami je przejeżdżać gdyby nie ruch innych samochodów. Lód to raczej nie był bo 4 stopnie na plusie, chociaż może jakieś przygruntowe przymrozki dały znać o sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem w KR Rondo Mogilskie i Grunwaldzkie były pokryte czymś takim, że można było spokojnie bokami je przejeżdżać gdyby nie ruch innych samochodów. Lód to raczej nie był bo 4 stopnie na plusie, chociaż może jakieś przygruntowe przymrozki dały znać o sobie :wink:

 

faktycznie jakaś maź była - bo jak sobie wpadłem w jeden zakręcik to kierownik Passata za mną został z deka wypluty i musiał walczyć z autem. :twisted:

 

Kolejny uświadomiony napinacz z tych co jak widzą Subaru to głupieją :mrgreen:

 

weekendowe prognozy rewelka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...