Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle sypie, coraz bardziej ślisko. Część koleżanek nie dojechała do pracy, zostawiły auta przed podjazdem i jakoś dziwnie reagowały na moje niewinne "DLACZEGO?" :twisted: Czuję się w mniejszości bardziej, niż zwykle. (jedyny kolega z pracy, który ma samochód, też jeździ 4x4). Normalnie rozmawiam tylko z koleżanką, która jeździ justynką... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba25 w Wiśle Subaru to jest jak ......Na samym Cienkowie wczoraj stały 4 sztuki miejscowe.A jeżdząc po Wiśle co chwila mija Cię jakieś Subaru.Fakt ,że śnieg przedni.W niedzielę pojeżdziłem sobie po Górnośląskiej w górę i w dół.Ale dość grzecznie .A dzisiaj,niestety ,już w pracy.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eRGie, bo górale się na rzeczy znają i dlatego dobre auta mają :mrgreen: Ale faktycznie, nigdzie nie spotkalem takiego zagęszczenia subarynek, jak u nas. Są nawet warsztaty specjalizujące sie w naprawach naszych autek.

I co ciekawe, mimo iż wiele egzemplarzy ma ...naście lat i znaki korozji, to najczęściej jeździ... jeździ... jeździ... złomować trzeba, bo się popsuć nie chcą. :mrgreen:

Jak kupowałem moją, trochę się obawiałem o trwałość napędu i silnika. Mój mechanik, który też ma m.in. subarynkę, popatrzył na mnie kpiąco i powiedział, że jak go sam nie popsuję, lub nie rozbiję, to tak łatwo mi się nie rozsypie.

 

Wniosek: Najgorszym wrogiem Subaru jest jego właściciel :lol:

 

Pojechałeś, a w Wiśle ciągle sypie. Z pracy delikatnymi slidami wracałem. Rozkosz... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś rządzi relatywizm*. Na drogach taki rozjeżdżony, sypki śnieg - ślisko, ale dość przewidywalnie: moje ulubione warunki.

Zawiozłem Mamę na zakupy i nie mogłem się powstrzymać na rondzie (delikatny slide), Mama:

"Co Ty robisz :?: "

Wyjeżdżając z ronda (slide w drugą stronę), ja:

"Ja??? To nie ja, to samo tak... :mrgreen: "

A miny sąsiadów z łopatami, kiedy omiotłem auto i pojechałem, podczas, gdy oni uskuteczniali łopatologię - bezcenne.

KOCHAM ZIMĘ.

 

* Dla tych, którzy nie wiedzą, co to jest:

Jeden z górali tłumaczył przyjednemu:

"Bo jak we Warsawie nasuło trzycet cyntli śniegu, to padali, ze to klynska zywiołowo, a jak u nas chałupy, po dachy zasute, to godajom, ze to dobre warunki narciarskie..."

I to jest właśnie relatywizm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w łodzi pięknie

jak zwykle pługopiaskarki nie wyjeżdżają tylko czekają aż przestanie padać :twisted:

a po ostatnim wypadku, w którym pług wjechał na skrzyżowaniu w auto to juz w ogóle odpuszczają chyba :twisted:

straszne te warunki :roll: :twisted::twisted:

 

nawet w miarę się jeździło bo standardowo lewy pas cały zasypany i nikt nie ryzykował... no prawie nikt :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam taką pogodę, teraz nawet slowmammalem jestem zawsze pierwszy spod świateł bez specjalnych starań :mrgreen:

tylko jeden był szybszy... kierowca pługo-piaskarki, ale tylko dlatego że ja zatrzymuję się na czerwonym a ten skurczybyk przejechał 3 razy z pełną perfidnością i nie jakieś tam jakieś późne żółte,

 

heh obczaiłem gdzie w mojej okolicy są zawsze nieodśnieżane uliczki i ...przepięknego boka zapiałem, :mrgreen:, reduktor dwójka gaz w podłodze kontra w lewo :twisted: , trójka, kontra w prawo :twisted:

banan na twarzy trzyma się mocno :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem mala, sniezna potyczke moim lamerskim bugiem 1.6 vs 200konny kwadrat..

Oczywiscie moj lamerski bug wygral z bumeta juz przed startem :cool:

Ty piracie :razz:

 

Ojjj tam kolega wmawial mi, ze bmw jest lepsze, wiec coz mialem zrobic ;)

a chwalac sie dalej, ten samochod ponoc wygral pierwsze mistrzostwa polski w drifcie, ale na sliskim to jedynie moglby cos w DRYFOWANIU wygrac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...