Jump to content

Biale z nieba leci!

devlin

Recommended Posts

Azrael, o czym piszesz?

EDIT: już wiem :wink:

U mnie też dzisiaj pięknie, tyle śniegu było u mnie kilka lat temu ale sypało sukcesywnie przez 2 tygodnie a tu naprało tyle w 2-3 dni :shock: byłem rano w mieście i wszystko killowałem :twisted:

Dyplomatycznie przemilczymy to pytanie

jestem chyba niedoinformowana :D proszę doinformujcie mnie kim jest MAMUSIA :D

żeby nie było duzego off topic to powiem że IZabelin cały biały :D:D:D kiedy mamusia (nie ta mamusia o którą pytam wyżej)dowiedziała sie ze mam zamiar jezdzić dziś autem zaproponowała mi swoje żebym sie nie zabiła moim małym wściekłym wypierdkiem :mrgreen: aż jestem w szoku. Troche białego i odrazu wszyscy ludzie jacyś milsi . :lol:

Tusiu kochana, podrzuć numerek, to następnym razem podjadę :mrgreen:

, ale obawiam się, że to mógł być ostatni śnieg na wsi tego sezonu :wink:

Teraz jest już czarno, a miałem wstać skoro świt i pojechać po bułeczki :roll: ech.

A ja wstałem skoro świt (dziecko córka mnie zmusiła) i pojechaliśmy na nartki do Szczyrku. LUDZIE!!! CO ZA WARUNKI JAKA JAZDA!!! Dziecko córka też miała łyżwę tylko nie wiem czy nie był to odruch obronny organizmu :mrgreen: . Byłem na samym Salmopolu. Śniegu od groma i ciut ciut. Rewelacja. Oczywiście kto miał chwile czasu - SKILOWANY!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Nadal mam pełny uśmiech misia fazziego na facjacie.

Pozdrawiam

the.wolf, da się obejrzeć.szkoda,że tendencyjnie mnie nagrałeś gorzej. :cry:

śniegu padaj jeszcze :!: :!:

szubaru latałeś za daleko to primo, secundo lapy mi juz zamarzały. I nie tendencyjne bo nawet podszedłem bliżej zeby lepiej nagrac :!:

Tusiu kochana
czy to do mnie było? jeśli tak to skąd ta Tusia.

Ja jechałam rano i w Hornówku niedaleko twojej oesowej pętli było bialutko, moje truchełko troszkę się ślizgało :)

skonsultuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą
czyli niedość że odpisałam to jeszcze zazuciłam manipulację wiec chyba juz poniewczasie konsultacje, teraz zostaje mi oddalić sie w jedyne słuszne miejsce czyli jak najdalej od komputera i nie draznic wiecej pytaniami typu "kim jest matka".

Jednak nim to zrobię udam się w kierunku wątku pozdrowień aby poraz ostatni pozdrowidc obswiniaczone autka.

MIKKI u nas ciągle sypie.Zalety gminy ekologicznej to ot że nie sypia solą :D:twisted::twisted::twisted:

Tusiu kochana
czy to do mnie było? jeśli tak to skąd ta Tusia.

...

Tak, chciałem być trochę złośliwy, udało mi się? :mrgreen: :wink:

Opad jest marny i jeśli nie przymrozi wieczorem, to nic się na drogach nie utrzyma... nawet w ekologicznej gminie :wink:

Zaraz jadę do Anina. Tam mam mały warsztacik i m.in. przewody, więc podłączę halogeny i będę straszył/oślepiał całą druga stronę Warszawy :twisted: :wink:

W wawie o 3 w nocy rewelacja

Też jeździłem o tej porze 8).

1120kg, 3 szpery i LM-25, takie prowadzenie

U mnie masa większa, ale zabawy też było po pachy. To jest niesamowite: kierowca subaru jest na drodze jakby wyjęty z innego filmu :).

kierowca subaru jest na drodze jakby wyjęty z innego filmu :).

Nie tylko Subaru :wink:

A propos autek AWD: mój brachol przyjechał kilka godzin temu ze swoją rodzinką z Katowic do Bielska i większość aut w rowach to były właśnie terenówki, SUVy i inne podobne "dziady" - widać kierowcy takich autek czują się niezwyciężeni jadąc 2 razy szybciej niż reszta kierowców :roll:

warunki na drogach rewelacyjne :twisted::twisted::twisted:

dawno już tyle śniegu w Krakowie nie było :cool: :cool: :cool:

a co najlepsze pługo-piaskarki nie nadążają odśnieżać bo ciągle pada :wink:

pokręciłem się trochę po placu w Czyżynach - pozdrowienia dla kierownika żółtego EVO IX który tez latał bokami z bananem na twarzy :wink:

dsc00216er0.jpg

dsc00218cf2.jpg

dsc00220wg7.jpg

Nie tylko Subaru :wink:

Słusznie :).

większość aut w rowach to były właśnie terenówki, SUVy i inne podobne "dziady" - widać kierowcy takich autek czują się niezwyciężeni jadąc 2 razy szybciej niż reszta kierowców

Ano właśnie - to wina nie wozów, a marketingu. Ktoś im wmówił, że kupili terenowe 4x4 i wszyscy widzą, jak to się kończy... Nawet, jeśli część z tych wozów to faktycznie dobre 4x4, to nie można zapominać o masie, ani o nauce jazdy w takich warunkach :roll: