Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Azrael, o czym piszesz?

EDIT: już wiem :wink:

 

U mnie też dzisiaj pięknie, tyle śniegu było u mnie kilka lat temu ale sypało sukcesywnie przez 2 tygodnie a tu naprało tyle w 2-3 dni :shock: byłem rano w mieście i wszystko killowałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyplomatycznie przemilczymy to pytanie

jestem chyba niedoinformowana :D proszę doinformujcie mnie kim jest MAMUSIA :D

 

żeby nie było duzego off topic to powiem że IZabelin cały biały :D:D:D kiedy mamusia (nie ta mamusia o którą pytam wyżej)dowiedziała sie ze mam zamiar jezdzić dziś autem zaproponowała mi swoje żebym sie nie zabiła moim małym wściekłym wypierdkiem :mrgreen: aż jestem w szoku. Troche białego i odrazu wszyscy ludzie jacyś milsi . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiu kochana, podrzuć numerek, to następnym razem podjadę :mrgreen:

 

, ale obawiam się, że to mógł być ostatni śnieg na wsi tego sezonu :wink:

Teraz jest już czarno, a miałem wstać skoro świt i pojechać po bułeczki :roll: ech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wstałem skoro świt (dziecko córka mnie zmusiła) i pojechaliśmy na nartki do Szczyrku. LUDZIE!!! CO ZA WARUNKI JAKA JAZDA!!! Dziecko córka też miała łyżwę tylko nie wiem czy nie był to odruch obronny organizmu :mrgreen: . Byłem na samym Salmopolu. Śniegu od groma i ciut ciut. Rewelacja. Oczywiście kto miał chwile czasu - SKILOWANY!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Nadal mam pełny uśmiech misia fazziego na facjacie.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the.wolf, da się obejrzeć.szkoda,że tendencyjnie mnie nagrałeś gorzej. :cry:

śniegu padaj jeszcze :!: :!:

szubaru latałeś za daleko to primo, secundo lapy mi juz zamarzały. I nie tendencyjne bo nawet podszedłem bliżej zeby lepiej nagrac :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiu kochana
czy to do mnie było? jeśli tak to skąd ta Tusia.

Ja jechałam rano i w Hornówku niedaleko twojej oesowej pętli było bialutko, moje truchełko troszkę się ślizgało :)

 

 

skonsultuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą
czyli niedość że odpisałam to jeszcze zazuciłam manipulację wiec chyba juz poniewczasie konsultacje, teraz zostaje mi oddalić sie w jedyne słuszne miejsce czyli jak najdalej od komputera i nie draznic wiecej pytaniami typu "kim jest matka".

Jednak nim to zrobię udam się w kierunku wątku pozdrowień aby poraz ostatni pozdrowidc obswiniaczone autka.

 

MIKKI u nas ciągle sypie.Zalety gminy ekologicznej to ot że nie sypia solą :D:twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusiu kochana
czy to do mnie było? jeśli tak to skąd ta Tusia.

...

Tak, chciałem być trochę złośliwy, udało mi się? :mrgreen: :wink:

 

Opad jest marny i jeśli nie przymrozi wieczorem, to nic się na drogach nie utrzyma... nawet w ekologicznej gminie :wink:

Zaraz jadę do Anina. Tam mam mały warsztacik i m.in. przewody, więc podłączę halogeny i będę straszył/oślepiał całą druga stronę Warszawy :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wawie o 3 w nocy rewelacja

 

Też jeździłem o tej porze 8).

 

1120kg, 3 szpery i LM-25, takie prowadzenie

 

U mnie masa większa, ale zabawy też było po pachy. To jest niesamowite: kierowca subaru jest na drodze jakby wyjęty z innego filmu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca subaru jest na drodze jakby wyjęty z innego filmu :).

Nie tylko Subaru :wink:

 

A propos autek AWD: mój brachol przyjechał kilka godzin temu ze swoją rodzinką z Katowic do Bielska i większość aut w rowach to były właśnie terenówki, SUVy i inne podobne "dziady" - widać kierowcy takich autek czują się niezwyciężeni jadąc 2 razy szybciej niż reszta kierowców :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunki na drogach rewelacyjne :twisted::twisted::twisted:

 

dawno już tyle śniegu w Krakowie nie było :cool: :cool: :cool:

 

a co najlepsze pługo-piaskarki nie nadążają odśnieżać bo ciągle pada :wink:

 

pokręciłem się trochę po placu w Czyżynach - pozdrowienia dla kierownika żółtego EVO IX który tez latał bokami z bananem na twarzy :wink:

 

dsc00216er0.jpg

 

dsc00218cf2.jpg

 

dsc00220wg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Subaru :wink:

 

Słusznie :).

 

większość aut w rowach to były właśnie terenówki, SUVy i inne podobne "dziady" - widać kierowcy takich autek czują się niezwyciężeni jadąc 2 razy szybciej niż reszta kierowców

 

Ano właśnie - to wina nie wozów, a marketingu. Ktoś im wmówił, że kupili terenowe 4x4 i wszyscy widzą, jak to się kończy... Nawet, jeśli część z tych wozów to faktycznie dobre 4x4, to nie można zapominać o masie, ani o nauce jazdy w takich warunkach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...