Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Melduje, ze we Wroclawiu od godz. ok. 20.00 zaczal padac deszcz i tak pada do teraz. Sniegu juz tylko 1/4 tego, co bylo, przez cala noc zas ten topniejacy walil mi o parapet, a ten sparszywialy kot nie mogl sobie znalezc lepszej nocy na odkrycie w sobie talentu do chrapania.

 

No zesz ale jestem [...] niewyspany i [...] :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań wczoraj cieszył sie śniegiem a dzisiaj... wszędzie woda :???:

 

 

Ronda bokiem mam obcykane ale wczorajszy slajd przez 30% mostu dworcowego to mnie lekko zaskoczył :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, poczekaj jeszcze trochę, aż zejdzie śnieg, i przejedź się przez Kubalonkę. Zrozumiesz, co to jest dziurawa droga. :wink: Na białych drogach za to niebezpiecznie ubity i mokry śnieg o przyczepności lodu polanego wodą.

Jakoś dziś nie sypie, ale zapowiadają dwa dni opadów i 8 "na plusie" w weekend. Jak to wszystko rozmięknie i zacznie topnieć, to moje dojazdy do pracy będą mocno "Off Road'owe". :sad:

Dziś pojechało nam białe z dachu, w pracy. Razem z rynną i większą częścią podbijki dachowej. Ale było "jebudu"... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nikogo nie ma takiego efektu?

Też mam takie wrażenia, że u mnie śmierdzi. Obejrzeliuśmy spód, żadnych wycieków nie widać a mechanik powiedział, żeby się na razie nie przejmować. Dokładniej ma poszukać przy okazji wymiany wszystkich płynów ustrojowych, w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...