Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

drogi niestety odsniezone, ale na moim zadupiu naszczescie nie wszystkie i dalo sie bokami polatac :) parking pod realem zaliczony i masa malych uliczek :) z walem miedzeszynskim wlacznie :)

 

Parking pod Realem opuściliśmy chyba w tym samym "krytycznym" momencie :-)

Pozdrowienia od dwóch srebrnych GT sedana i kombi.

 

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a tam w ogole jest wjazd??

Jest wjazd, można bez problemu się dostać. Byłem wczoraj na dosłownie dwie minuty, zrobiłem mały przejazd. Poza mną może wjechał tam jeden, dwa samochody samochód, dużo śladów nie ma. Odśnieżany nie był, nikt tam nawet nie parkuje. Jest pełno 'nie używanego' puchu, śniegu. Niestety są latarnie i kilka innych przedmiotów (słupki betonowe, hydrant, ale raczej z boku). Największy problem jest z tym, że nie wiadomo czy nie ma jakiś niespodzianek pod śniegiem, ale tak czy inaczej miejsce do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez tak jest, jak we Wroclawiu, ze niby caly dzien pada, a nic na ziemi nie przybywa (a nawet jakby ubywa)?

 

uuu, to niefajnie. w Katowicach od rana sypało. Auto odśnieżałem 2 razy dziennie. Jutro będę mieć niezły problem z zaparkowaniem pod pracą (zaspy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ale sypie, nie żebym narzekał ale kurde nie mam gdzie śniegu odrzucać sprzed domu :shock:

 

Ja to chyba sobie na wjeździe chorągiewki zamontuje bo jeszcze trochę i nie będzie bramy widać. Przewaliłem właśnie przez przgibek :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam chyba w jedynym rejonie w Polsce, gdzie kompletnie nie ma śniegu :shock: Wkurzam się konkretnie :/ Czy jest tu jeszcze ktoś u kogo też nie ma białego puchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecudownie :mrgreen: A wczora z wieczora to bajka. Królowa Śniegu Impreza, wraz ze swym towarzyszem mną wyruszyła na objazd miasta podczas intensywnych opadów śniegu.

Za "Dużą Murckowską" zjazd w prawo w kierunku Doliny Trzech Stawów, spad z górki i piękny lewy 90. Szeroko jak na niemieckiej autostradzie :wink:, 25m i prawy 90 (droga z pierwszeństwem) bez stresu do przodu i cały czas do przodu :wink: Wzdłuż trasy na Tychy i znów lewy 90 szeroko, równo. 200m prostej i prawy 90 szeroko że Tirem można boka zapiąć. 150 prostej i lewy 90. Pusto na drodze. Prawie pusto, bo jak wracałem to na Porcelanowej (wyjazd do Murckowskiej) spotkałem czerwonego Miśka. Jakże by inaczej, leciał pełnym bokiem :mrgreen: Pozdrawiam. Po ustąpieniu pierwszeństwa ruszyłem za nim, oczywiście gdyby ktoś przypadkiem to obserwował, to nie może mieć powodu do twierdzenia że Miśki są lepsze od Subaru. Tak więc ogień na tłoki i do przodu, cały czas do przodu. I za to nie zapłacisz żadną kartą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly drift wkolo drzewa. Boxersound jast niepowtarzalny.

 

 

 

a to na lace tylko moj syn wylaczyl kamere jak krecilem najleprze baczki. oj dostalo mu sie w domu :twisted:

 

 

Ale Ci zazdroszczę pięknie :mrgreen: :razz: hahahahaha

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecudownie :mrgreen: A wczora z wieczora to bajka. Królowa Śniegu Impreza, wraz ze swym towarzyszem mną wyruszyła na objazd miasta podczas intensywnych opadów śniegu.

Za "Dużą Murckowską" zjazd w prawo w kierunku Doliny Trzech Stawów, spad z górki i piękny lewy 90. Szeroko jak na niemieckiej autostradzie :wink:, 25m i prawy 90 (droga z pierwszeństwem) bez stresu do przodu i cały czas do przodu :wink: Wzdłuż trasy na Tychy i znów lewy 90 szeroko, równo. 200m prostej i prawy 90 szeroko że Tirem można boka zapiąć. 150 prostej i lewy 90. Pusto na drodze. Prawie pusto, bo jak wracałem to na Porcelanowej (wyjazd do Murckowskiej) spotkałem czerwonego Miśka. Jakże by inaczej, leciał pełnym bokiem :mrgreen: Pozdrawiam. Po ustąpieniu pierwszeństwa ruszyłem za nim, oczywiście gdyby ktoś przypadkiem to obserwował, to nie może mieć powodu do twierdzenia że Miśki są lepsze od Subaru. Tak więc ogień na tłoki i do przodu, cały czas do przodu. I za to nie zapłacisz żadną kartą :mrgreen:

Piekne :mrgreen: Ja tez chce tyle bialego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...