Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny meldunek z frontu zachodniego!

W Festung Breslau dalej bialo :D

Gdzie? :shock: Sypie co prawda od tygodnia, ale jako tako bialo dopiero wczoraj zaczelo sie robic. Niestety drogi wciaz mniej lub bardziej czarne (z porywami do brudnobrazowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heller a da się w ogóle wjechać do zakopca czy już zupełnie tam zasypało :wink: :?: bo też się wybieram

 

Jestem przykładem, że da się... nawet w letnich laczkach :cool:

 

to nie Ty byłes czasem w piatek wieczorem na stacji BP? Niebieski Drop-eye US Spec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem nauczyć się wyprowadzania auta z poślizgu. Nie szło mi to za dobrze :oops: a siedzący obok, mój Syn (18 lat), co chwilę mi podpowiadał co mam robić i twierdził, że chyba wie jak to robic dzięki grom komputerowym (szczególnie rFactor) :lol: . Nie bardzo w to wierzyłem :wink: Syn nigdy przedtem nie jechał Foresterem, a prawo jazdy odebrał przed dwoma dniami. Oczywiście, i tak miałem zamiar dać Synowi pojeździć Forkiem na tym pustym placu, ale to co pokazał zszokowało mnie... :shock: Po prostu usiadł za kierownicą i od pierwszych metrów tak

:arrow:

Potem ... zaczął uczyć mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak tylko w miejscach do tego przeznaczonych. Pirat to na drodze publicznej :twisted:

Jak by kamery mlokos nie wylaczyl to bys widzial donatsy o srednicy 5 m :razz: :mrgreen:

Normalnie jak Ken Block wokol tego facia na rolce :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, czy na tym placyku (zaznaczonym na czerwono) koło Wola Parku można pośmigać? Ostatnio jak tam przejeżdżałem, to widziałem, że w przeciwieństwie do pozostałych parkingów nie był odśnieżony i nikt tam nie parkował. Z tego co pamiętam chyba nie ma zbyt gęsto rozstawionych latarni.

placykxd6.jpg

większe zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie, czy na tym placyku (zaznaczonym na czerwono) koło Wola Parku można pośmigać? Ostatnio jak tam przejeżdżałem, to widziałem, że w przeciwieństwie do pozostałych parkingów nie był odśnieżony i nikt tam nie parkował. Z tego co pamiętam chyba nie ma zbyt gęsto rozstawionych latarni.

Obrazek

większe zdjęcie

 

a tam w ogole jest wjazd??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u was fajnie :( We Wroclawiu co prawda na poboczach bialo, trawa biala, nawet drzewa czesciowo, ale drogi czarniutkie. Skorzystalem w takim razie z poboczy i sprawdzilem jak Forek sobie daje rade z zaspa (za zaspe robilo 2m dluga i pol metra wysoka halda odgarnietego sniegu). Mam wrazenie, ze musze znalezc wieksza zaspe, bo moj Forek nawet jej nie zauwazyl.

 

Drugi eksperyment, to nie wiem, czy do Bialego.. czy do offroad maddness :roll: Wiecie.. sciany i fora maja uszy, wiec jakby co nie potwierdzam ;) ze Forek jest w stanie w lekko kopnym sniegu oraz bardziej ubitym bez zadnego problemu podjechac pod gorke Skarbowcow (Wroclawianie beda wiedziec o co kaman) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...