Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

eRGie, żebyś Ty wiedział, ile ja bym dał za pięknie ośnieżony parking i kawałek krętej drogi... :cry: Jakoś się muszę w końcu nauczyć jeździć tym AWD. :twisted:

Jeśli będziesz jechał w kierunku Istebnej, uważaj na Kubalonce: dziura tam na dziurze i drogowcy niby-łatają. A to taka piękna trasa, jak jest śnieg :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w Króżewnikach :razz: półtore... :mrgreen: sorki, półtora decymetru śniegu spadło
Brawo! Brawo! Ale jeszcze troszkę musisz się pouczyć :wink: Grunt to pozytywnie myśleć: "będę mówił i pisał poprawnie po polsku" "będę mówił i pisał poprawnie po polsku" "będę mówił i pisał poprawnie po polsku" :mrgreen:

 

A w mojej okolicy śniegu nie ma, jest +5 st, ciemno, szaro, ponuro, mglisto :sad:

 

Ale to jak? Jeśli mówię półtora metra to analogicznie będzie półtora decymetra?

Choć właściwie to z punktu widzenia tematu bez znaczenia bo po śniegu nie zostały nawet plamy, beee :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Jurze właśnie mokre zaczęło zamieniać się w białe :mrgreen: i coraz wiecej tego....prognozy mówia że jeszcze będzie przepięknie :grin:

 

oby bo już miałem Potenzy zakładać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Dyzio_d, nie martwcie się, u mnie w Wiśle już się zaczyna bielić, będzie dobrze! :mrgreen: Na pewno lepiej jest na Kubalonce (jutro rano pojadę, to dam znać) i na Białym Krzyżu.

BTW, byłem wczoraj na Straconce, całkiem fajne zakręty w tym Bielsku macie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_P, Dyzio_d, nie martwcie się, u mnie w Wiśle już się zaczyna bielić, będzie dobrze! :mrgreen: Na pewno lepiej jest na Kubalonce (jutro rano pojadę, to dam znać) i na Białym Krzyżu.

BTW, byłem wczoraj na Straconce, całkiem fajne zakręty w tym Bielsku macie :twisted:

 

Jechałeś przez "Przegibek" do Miedzybrodzia? To był kiedyś OeS rajdu Wisły. Ale już nie ma rajdu :cry: Na pocieszenie Przgibek pozostał. Jakby tylko jeszcze asfalt naprawili to byłby miodzio.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, byłem wczoraj na Straconce, całkiem fajne zakręty w tym Bielsku macie :twisted:

No no, piękne zakręty i bardzo różnorodne, wszystko się tam znajdzie (zacieśniające się, negatywy, patelnie, są siodła i hopki, dla każdego coś miłego i bezpieczniej niż na Białym Krzyżu z powodu mniejszego ruchu), tylko od strony Bielska asfalt kijowy, od strony Międzybrodzia z kolei asfalt jest miodzio :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, Paweł_P, prawie codziennie mykam do pracy przez jeden z "klasyków" jeśli chodzi o polskie OS'y (przynajmniej miło mi było kiedy tak o nim wspomniał p. Kuzaj)- przez Kubalonkę. Szkoda tylko, że taka paskudna tam nawierzchnia :cry: , choć strona od Czarnego jest idealna dzięki Zameczkowi Prezydenckiemu :wink: Wracając nocą niejednokrotnie zdarzało mi się poznawać kres możliwości mojego zawieszenia i hamulców. A jak ładnie świecą tarcze nocą... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio_d, Paweł_P, prawie codziennie mykam do pracy przez jeden z "klasyków" jeśli chodzi o polskie OS'y (przynajmniej miło mi było kiedy tak o nim wspomniał p. Kuzaj)- przez Kubalonkę. Szkoda tylko, że taka paskudna tam nawierzchnia :cry: , choć strona od Czarnego jest idealna dzięki Zameczkowi Prezydenckiemu :wink: Wracając nocą niejednokrotnie zdarzało mi się poznawać kres możliwości mojego zawieszenia i hamulców. A jak ładnie świecą tarcze nocą... :twisted:

 

Znam, a jakże. Jak i Salmopol. Jak w domu :wink: Szczerze żałuje, że wisła odeszła do historii. Fajnie było pooglądać. Jeszcze wtedy wurce brykały. To było coś. :cry:

 

 

 

Jest 19:07. Sypie!

 

Pozdrawam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci posyłam do Waldorfa na pocztową.

Ooo, fajnie, podwozisz je WRXem? Może kiedyś Cię przyuważę :wink:

A ja mojemu synkowi na razie pieluchy przebieram :mrgreen:

 

WRX-em jeszcze nie byłem. Żona wozi je Touranem. Ale jak będe to zawarcze :mrgreen:

 

Godzina 23:58.

 

Nadal sypie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wroclawiu wczoraj prawie caly dzien padal snieg, a w kazdym razie tak to wygladalo przez okno. Rano, to nawet sypal. Ale rowniez wygladalo to tak, jakby ziemia miala temperature +15C i nawet na trawie nic bialego sie nie pojawilo. Pewnie jakbym wyszedl na balkon, uslyszalbym syk topiacego sie sniegu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę otworzyłem zimne z pianką i zabrałem się za odkurzanie igieł i błocka po bieganiu przez lasy, po czym dobre 2 godziny woskowałem, pucowałem i polerowałem imprezkę. wszystko po to, żeby za godzinę wyjść z domu i zobaczć:

 

snow02-2.jpg

 

:evil:

 

niestety tym razem nie pozamykano szkół i połowy firm, byłby następny dzień wolny. ale zasypało parkingi aż miło. kogii zgarnął dwie lampy, radnor zebrał budkę stróża na łuku, zima na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...