Jump to content

Biale z nieba leci!

devlin

Recommended Posts

Noo.. jak mawiają: urzekła mnie Twoja historia! :D LOL.. to musiał być widok. Ja zaraz wyruszam na miasto.. Będę jechał koło estakady, ale od drugiej strony i na szczęście nie będę na nią musiał wjeżdżać :)

Mike.l, snieg w Wiedniu jest wspanialy. Bylem tam 5 lat temu poltorej miesiaca i ani razu sola nie posypali - tylko troche plug i ciut zwirku dla kotow ;-) Piekne krajobrazy i fajny klimat.

Polatalem troche pod aquaparkiem, pod Lidlem i po pewnych nieuczeszczanych drogach. Zabawny efekt musze wam powiedziec. Ruszam z jedynki z niskich obrotow, malo gazu, kurna... slizga sie, prawie nie ruszam - wrzucam dwojke i jade dalej. Patrze po chwili w lusterku, a tam 200m za mna inne auta wciaz ruszaja... :mrgreen:

Olleo - czy dobrze zrozumiałem - było tak ślisko, że tiry nie mogły podjechać na wzniesienie i zablokowały ulicę, a gostek w samochodzie osobowym zakładał łańcuchy, żeby podjechać?

Nie. Tiry nie mogly podjechac, a za nimi reszta osobowek albo sie bala, albo pierwsze ze stawki mialy letnie i tez sizgaly sie w miejscu. Gosc z lancuchami jechal po Gajowickiej - po poziomej, delikatnie tylko zasniezonej drodze.

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 12:49 pm ]

Bylem tam 5 lat temu poltorej miesiaca
Tak przy okazji, dlaczego"półtorej miesiąca" a nie "półtora miesiąca" ? Wiele razy to słyszę i nie rozumiem, poważnie pytam.

Pojecia nie mam, nie zastanawialem sie nad tym.

No i cały śnieg we Wro szlag trafił.. :( Teraz można strzelać drifty tylko na osiedlowych uliczkach.. Ale przynajmniej wczoraj miło było pośmigać zygzakiem między ledwo toczącymi się zawalidrogami, przecinając 10cm wysokości pasy śniegu między wyjeżdżonymi koleinami... :cool:

Olleo, pewnie jak śmigałeś tym offroadowym objazdem do estakady, to kierowcy musieli mieć niezłe miny (choć pewnie nie miałeś możliwości ich dostrzec) :D

U mnie tez chyba za duzo pieniedzy maja, bo mi nad ranem na malutenkiej, zapomnianej uliczce przelecial traktor z solniczka i czego nie odgarnal, to zasypal sola i wszystko splynelo. :roll:

Zeby sobie czlowiek nawet pod wlasna brama nie mogl boka strzelic... Swiat sie konczy... :evil:

Chyba sobie wydrukuje i powiesze na plocie :twisted: :arrow:

011509151457mo2.jpg

w640.png

Olleo, pewnie jak śmigałeś tym offroadowym objazdem do estakady, to kierowcy musieli mieć niezłe miny (choć pewnie nie miałeś możliwości ich dostrzec) :D

Tym bardziej, ze i tak wjechalem przed nich... no ale skoro oni nie jada, to przeciez nie moge pozwolic, zeby sie pusta estakada marnowala :roll:

U mnie tez chyba za duzo pieniedzy maja, bo mi nad ranem na malutenkiej, zapomnianej uliczce przelecial traktor z solniczka i czego nie odgarnal, to zasypal sola i wszystko splynelo. :roll:

Zeby sobie czlowiek nawet pod wlasna brama nie mogl boka strzelic... Swiat sie konczy... :evil:

A ja dzis byłem u rodziców i miłe zaskoczenie - całe osiedle posypane piaseczkiem a nie solą więc śniegu nie zmyło. Nikt sie nie ślizga ale boka zawsze można zapiąć. Czyż nie tak powinno być wszędzie? Ekologicznie znaczy :wink:

To podjedź po mnie :mrgreen: A tak na poważnie, mogłoby popadać przez noc, żeby na rano było dużo białego :mrgreen:

Dzisiaj 2h upalałem skuterem :mrgreen: Wszystkie parkingi odwiedziłem :twisted:

Ale piknieee syypie na Jurze..... :mrgreen:

Dzisiaj sobie lekko rant alufeli zadziobałem na krawężniku :evil: skurczybyk pod śniegiem sie schował :evil:

Znacie może jakiś lakier zaprawkowy do alufelg i powiecie gdzie go mozna dostać :?:

Znalazłem na allegro jakąś zaprawkę z Jacky Auto ??? Używał jej ktoś z Was :?:

Pozdrowka

Robeet

BIEL BIEL BIEL :mrgreen: Jadę :twisted:

znaczy że wciągnąłeś krechę białego jak stąd do ciebie, a potem odjechałeś?

:mrgreen::mrgreen:

tutaj ciągle czarno ;)