Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Mike.l, snieg w Wiedniu jest wspanialy. Bylem tam 5 lat temu poltorej miesiaca i ani razu sola nie posypali - tylko troche plug i ciut zwirku dla kotow ;-) Piekne krajobrazy i fajny klimat.

 

Polatalem troche pod aquaparkiem, pod Lidlem i po pewnych nieuczeszczanych drogach. Zabawny efekt musze wam powiedziec. Ruszam z jedynki z niskich obrotow, malo gazu, kurna... slizga sie, prawie nie ruszam - wrzucam dwojke i jade dalej. Patrze po chwili w lusterku, a tam 200m za mna inne auta wciaz ruszaja... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo - czy dobrze zrozumiałem - było tak ślisko, że tiry nie mogły podjechać na wzniesienie i zablokowały ulicę, a gostek w samochodzie osobowym zakładał łańcuchy, żeby podjechać?

Nie. Tiry nie mogly podjechac, a za nimi reszta osobowek albo sie bala, albo pierwsze ze stawki mialy letnie i tez sizgaly sie w miejscu. Gosc z lancuchami jechal po Gajowickiej - po poziomej, delikatnie tylko zasniezonej drodze.

 

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 12:49 pm ]

Bylem tam 5 lat temu poltorej miesiaca
Tak przy okazji, dlaczego"półtorej miesiąca" a nie "półtora miesiąca" ? Wiele razy to słyszę i nie rozumiem, poważnie pytam.

Pojecia nie mam, nie zastanawialem sie nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i cały śnieg we Wro szlag trafił.. :( Teraz można strzelać drifty tylko na osiedlowych uliczkach.. Ale przynajmniej wczoraj miło było pośmigać zygzakiem między ledwo toczącymi się zawalidrogami, przecinając 10cm wysokości pasy śniegu między wyjeżdżonymi koleinami... :cool:

Olleo, pewnie jak śmigałeś tym offroadowym objazdem do estakady, to kierowcy musieli mieć niezłe miny (choć pewnie nie miałeś możliwości ich dostrzec) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez chyba za duzo pieniedzy maja, bo mi nad ranem na malutenkiej, zapomnianej uliczce przelecial traktor z solniczka i czego nie odgarnal, to zasypal sola i wszystko splynelo. :roll:

Zeby sobie czlowiek nawet pod wlasna brama nie mogl boka strzelic... Swiat sie konczy... :evil:

 

Chyba sobie wydrukuje i powiesze na plocie :twisted: :arrow:

011509151457mo2.jpg

w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olleo, pewnie jak śmigałeś tym offroadowym objazdem do estakady, to kierowcy musieli mieć niezłe miny (choć pewnie nie miałeś możliwości ich dostrzec) :D

Tym bardziej, ze i tak wjechalem przed nich... no ale skoro oni nie jada, to przeciez nie moge pozwolic, zeby sie pusta estakada marnowala :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez chyba za duzo pieniedzy maja, bo mi nad ranem na malutenkiej, zapomnianej uliczce przelecial traktor z solniczka i czego nie odgarnal, to zasypal sola i wszystko splynelo. :roll:

Zeby sobie czlowiek nawet pod wlasna brama nie mogl boka strzelic... Swiat sie konczy... :evil:

 

A ja dzis byłem u rodziców i miłe zaskoczenie - całe osiedle posypane piaseczkiem a nie solą więc śniegu nie zmyło. Nikt sie nie ślizga ale boka zawsze można zapiąć. Czyż nie tak powinno być wszędzie? Ekologicznie znaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piknieee syypie na Jurze..... :mrgreen:

Dzisiaj sobie lekko rant alufeli zadziobałem na krawężniku :evil: skurczybyk pod śniegiem sie schował :evil:

Znacie może jakiś lakier zaprawkowy do alufelg i powiecie gdzie go mozna dostać :?:

Znalazłem na allegro jakąś zaprawkę z Jacky Auto ??? Używał jej ktoś z Was :?:

 

Pozdrowka

Robeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...