Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

to i ja się pochwalę jak przeleciałem przez krawężnik, tylko że prostopadle do niego, jakoś tak dziwnie wypluło przodem.

Jechałem z moją połówką, no i po raz kolejny się potwierdziło że boki to mi wychodzą jak jadę sam, jak mam pasażera to nigdy nie dociskam odpowiednio gazu żeby tył też ruszyło, no i ryje przodem :roll:

Ale jak ją wysadziłem to dopiero zaczęła się zabawa na śniegu :cool:

Tak samo jak z ojcem jadę, zaciekawiony częstotliwością gubienia odważników, nasłuchał się opowieści o jeździe po wsi :mrgreen: jak wsiada na prawy już tak pięknie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co z tego skoro subarak został w garażu :evil: :neutral:

A dlaczego? Za mały dla 4-osobowej rodziny mimo boxa na dachu?

 

no na zimowy wyjazd z nartami, butami, sankami, dwoma łóżeczkami turystycznymi, pudłem zabawekmi i podwójnym dużym wózkiem jest troche za mały :lol::twisted: . Ledwo do Miśka weszliśmy :mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie coś z autem też się działo, hamulec robił się twardy i dopiero łapał bo kilku pompowaniach :| Dziwne.

Ogólnie tam gdzie walnęliśmy, leżał śnieg, a pod nim lód. Jak już tam wpadliśmy to nic nie dało się zrobić :( Kiedyś tata to dla mnie był kozak driver, sam startował w latach 70' i 80' w rajdach, potem odpuścił. Jak zacząłem jeździć u Gacka na prawym, umiejętności staruszka strasznie spadły w moich oczach :) Za to moje trochę wzrosły :cool:

Tata się nie przejął, wręcz przeciwnie śmieje się z tego, co bardzo mnie zdziwiło bo jeszcze do niedawna całą winę zrzuciłby na mnie, że go namówiłem na upalanie :mrgreen: Chociaż z drugiej strony po prawie 6 latach jeżdżenia sti to pierwszy taki przypadek, więc nie jest tak źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zrobiłem rekonensans lokalnych dróżek i tylko 2 się nadają, równe, ale strasznie ciasno. No nic, kiedyś trzeba będzie nauczyć się jeździć. BTW. jakieś strasznie ciężkie chmury nadchodzą, czyżby to było to

 

NO WRESZCIE ZACZYNA PADAĆ!!!

Mam nadzieję, że się rozkręci - bo na razie to lipa :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też wczoraj chciałem przykozaczyć na małym parkingu, bo mi ostatnie parę kozaczeń dobrze wyszło :mrgreen: , i też strzeliłem w krawężnik

 

a ja za to mając na łapach 16 stalowe z balonami maxymalnymi się nie stresuję to raz, a poza tym krawężnik, który wczoraj na cięciu skrzyżowania wpadł pod koło :roll: (no bo się okazało, że było bardziej przyczepnie niż zakładałem :razz: )nawet nie wydał głosu na feldze - takie tłumienie :mrgreen:

 

a w ogóle to ściągnęli śnieg z osiedla, ściągnęli z parkingów :evil: i tylko w pracy mam tak, że nikt się nie przejmuje, że jest ślisko i można coś tam coś tam (jak mawiała pani krritv :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!! SZALENSTWO!!!!!!!!!!!!!! BIALE SZALENSTWO!!!!!!!!! NARESZCIE!!!!!!! ZIMA ZASKOCZYLA DROGOWCOW!!! WARSZAWA SPARALIZOWANA, Przejechalem na letnich oponach z Mor do Piaseczna i chce jeszcze, JESZCZE, JESZCZE!!!!!!! HAHAHHA, chyba zwariowalem ze szczescia!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez okno wyjrzałem

i się... no... ucieszyłem :mrgreen:

dziś już po browarach, jutro na oparach :mrgreen:

 

 

 

 

oczywiście żartuję :wink:

 

 

 

mam pełny bak :razz:

przy upalaniu starczy na jakieś 800km :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli w takim tempie jak teraz będzie padać do rana to jutro chyba nie wyjadę z posesji :mrgreen:

śniegu mi już starczy, teraz liczne na spore mrozy bo kilometr ode mnie woda pięknie zalała pola na dużej powierzchni, a że jest tam płytko więc jutro wpadam czterołapem po wywijać oberki na lodzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...