Skocz do zawartości

Po ile Paliwo ?


Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Danko napisał:

Skąd wy takie ceny macie? :o Zielona Góra LPG 1.71... Choc i to jest dla mnie złoto :wub:

W Trójmieście gaz po 1,86 albo więcej, PB95 ponad 4 złote. Jak w środę będą podobne ceny (gaz 1,58 w Rumi), to na pewno zatankuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, subleo napisał:

Z 20 lat temy może były takie ceny ;) Aż trudno uwierzyć, LPG 1.35 zł.

bez przesady:P pamiętam jak ropę tankowałem po 2.5, a prawo jazdy mam krócej niż 20 lat. V-Power Racing kosztował 4.99 ( cena była sztywna bez względu na wahania cen zwykłych paliw) i był sporo droższy niż zwykła V-power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, radekk napisał:

bez przesady:P pamiętam jak ropę tankowałem po 2.5, a prawo jazdy mam krócej niż 20 lat. V-Power Racing kosztował 4.99 ( cena była sztywna bez względu na wahania cen zwykłych paliw) i był sporo droższy niż zwykła V-power

Rozrywkowo wspomnę, że prawo jazdy mam od 89r., oraz że pamietam tankowanie ON do mojego pierwszego samochodu (Camry turbodiesel z 90roku) po kanciaku (125p) za 1.49/ltr. Był jakiś 95? 96r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, subleo napisał:

Z 20 lat temy może były takie ceny ;) Aż trudno uwierzyć, LPG 1.35 zł.

Nie pamiętam PB, chyba ok. 3,20 było w 2015, ale wiem, że LPG tankowałem po 0,98gr/l. Trwało to kilka dni, ale jednak...

Ropa aktualnie poszła lekko w górę, więc chyba koniec obniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Fala napisał:

Rozrywkowo wspomnę, że prawo jazdy mam od 89r., oraz że pamietam tankowanie ON do mojego pierwszego samochodu (Camry turbodiesel z 90roku) po kanciaku (125p) za 1.49/ltr. Był jakiś 95? 96r?

 

Dosiadlem własne auto nieco później i pamiętam że jako student  leciałem swoim AXem 1,5d w Pieniny i z oburzeniem krytykowałem ceny paliw w Łodzi bo ON przekroczył 2,0pln a u nas był po 1,7.

Na szczescie AX często nie potrzebował tankowań i na rezerwie pokonałem  teren tych łódzkich łupieżców:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, suselek17 napisał:

Ja chociaz gazu nie mialem w zadnym aucie to pamiętam jak był po 0.60zl :-) 

Po tyle było moje pierwsze tankowanie LPG. Druga połowa lat 90tych.

Rajcujemy się dawnymi cenami, ale tak naprawdę mamy teraz relatywnie sporo taniej niż wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...