Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

a

Jedziesz ponad 180 Km/h....

 

Ojciec.

Nie możliwe !

 

Kurna - od ponad roku jeżdżę subarakiem i też się na tym łapię :twisted:. Jadąc do pracy wyskakuję rano (czyli około 10:00) na trasę Toruńską (a jeżdżę w przeciwnym kierunku, niż korek z Białołęki/Tarchomina itd) i nim się zorientuję, jest 180 :shock:.

 

 

 

(Oczywiście jest to żart i nikt tego poważnie na pewno nie bierze. Pozdrawiam stróżów prawa! :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak....

ja mam licznik troszke inny (w milach)

centrum bydgoszczy:

-tata, zwolnij...

-eee... nie jest tak zle, 80 w miescie zawsze jezdze...

-tia, ale nie mil !!

 

dla wyjasnienia: ojciec ma golfa 1.8, w tym sie dopiero odczuwa predkosc :)

 

przemeq, to co piszesz, to oczywiste jest.. przeciez jedziesz na 3 biegu :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiem cos [mam nadzieje, ze szanowny Pan klient nie czyta forum :mrgreen: ]

 

Przyszedl kiedys taki pan, lat ok.40, na oko trudno nazwac go potencjalnym klientem, ale co tam - wszystkich traktuje sie jako potencjalnych klientow to tez z checia z nim porozmawialem. Jak sie okazalo, nie mial bladego pojecia co to jest SUBARU, wiec zaczalem od podstaw: system napedu, silnik, aktywne bezpieczenstwo etc.

 

Gdy powiedzialem o tym, ze z racji tego iz silnik jest plaski to w razie czolowego zderzenia "wsuwa sie" pod podloge, pan powiedzial "O tak! Ja to wiem..." - i tu zaczela sie anegdotka ;)

 

"Mialem kiedys Citroena <jakiegostam, nie pamietam jaki model podal i czy w ogole taki istnial>, ktory tez mial boksera. No i swietnie sie to prowadzilo, super po prostu. I pojechalem tym kiedys na Sycylie, tymi kretymi drozkami, a ze sie tak swietnie prowadzilo to jechalem jakies 100 na godzine. I nagle zza takiego zakretu wyskoczylo BMW, w srodku kilku gosci w garniakach i mial na budziku co najmniej tyle co ja, jak nie wiecej! No i nie bylo gdzie uciec, nawet zahamowac sie juz nie dalo. Zderzylismy sie na czolowke no i straszne bylo uderzenie! Goscie w tym BMW porozbijani, wszyscy w ciezkim stanie i do szpitala, a ja wysiadlem i NIC! Wiec ma pan racje z tym bokserem..."

 

:mrgreen:

 

Odpowiedz: "no widzi Pan! Az nie do wiary, jak to zwieksza bezpieczenstwo!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek stałem sie posiadaczem białego wrx, przypadek to oczywiscie kolor, mam juz dosc słuchania od znajomych subaru? jej fajne - niebieski sliczny!!! le biały szkoda ze nie niebieski. jak tu kochac swoj samochodzik?

 

hehe... ja mam podobny "problem" - często słyszę opinie "... eee nie niebieski ?!?!?! dpbrze przynajmniej, że złote kółka ma..."

 

A ostatnio jak byłem u znajomego przyjechał jego kupfel na blachach KWI ... BMW 330ci i pyta (nie uwierzycie!)

 

on- Subaru ?

ja- Zgadza się...

on- białe... kicha!

ja- mi się podoba

on- jakiś taki znaczek dziwny ?!

ja- bo to STI z us

on- kumpel ma subaru impreze z us, zajeb..sta, niebieska na 20" złotych oz'etach (!!!)

i nie ma takiego znaczka, coś mie się wydaje, ze miałeś walone to auto

i przylepili jakie mieli

ja- znaczki są dobre tylko tak zapierdzielam, że gwiazdki pospadały

on- hehe, dowcipniś

ja- noooooo

on- jak z US to pewnie koło 300km

ja- (szok, że gość wiedział :wink: )zgadza się, dokładnie 300

on- czyli ma turbo?

ja- nie wolnossący

on- taaaaa

ja- no to nara

on- nara

 

ech..... są ludzie na tym świecie... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj niedoszly tesc jak mnie zobaczyl w Imprezie to sam zadzwonil do mnie i mowi "zawsze wiedzialem ze lubisz szybkie i konkretne samochody ale Impreza? Szacunek ..." Po czym dodal : "przewieziesz mnie kiedys? "

hehe niezly mistrz :!: :mrgreen::mrgreen:

Kolejną popularną marką od bokserów

a dla bokserow BMW ;)

 

moja babcia myslala, ze Impreza to bedzie rozowe cabrio i troche sie zdziwila gdy zobaczyla granatowe kombi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapierdzielam, że gwiazdki pospadały

UWAGA UWAGA !!!

 

Mamy nowego "miszcza tjuninga" :twisted: , PIERDZĄCA RUDA adamusmax'a się chowa :mrgreen:

 

PS. Proponuję od razu oddać się w ręce 5th gear z tobą i twoimi "spadającymi gwiazdkami" :cool: w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj niedoszly tesc jak mnie zobaczyl w Imprezie to sam zadzwonil do mnie i mowi "zawsze wiedzialem ze lubisz szybkie i konkretne samochody ale Impreza? Szacunek ..." Po czym dodal : "przewieziesz mnie kiedys? "

hehe niezly mistrz :!: :mrgreen::mrgreen:

Kolejną popularną marką od bokserów

a dla bokserow BMW ;)

 

moja babcia myslala, ze Impreza to bedzie rozowe cabrio i troche sie zdziwila gdy zobaczyla granatowe kombi :wink:

 

BMW ma w ofercie boxery - ale w moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja kolegów którzy jeździli głównie samochodami TDi o mocy około 170KM po chiptuningu.

1 przejazd z 1 osobą, o k@#wa jak to przyśpiesza i startuje, na każdym biegu wali po plecach, a jak hamuje........na początku wydawało mi się że są super hamulce w GT, teraz wiem że brakuje im sporo.

2 przejazd z 3 osobami.... o k@#wa... chcemy wiecej..... to auto jedzie jak szalone

Ojciec: to auto jedzie super, czuje sie prawie tak samo cudownie jak ja jeździłem kiedyś Roverem z V8

Moja druga kochana połówka ostatnio mnie rozbawiła tekstem, a możesz spalić gume.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...