Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

haha :D dobre :D przyuczać od malenkości trzeba, żeby potem bemek nie kupował :D

 

Dzisiaj widziałem takiego GLa? (wolnossąca impreza nie new age), że chciało mi się płakać naj jego losem i żałowałem, że właściciel nie wybrał bmw... Nawet światła z przodu wyglądał bardzo podobnie to tych z bmw i jeszcze mrygały podczas postoju, nie mówiąc już o kolorze majtkowo-turkusowym całego okaleczonego autka :mad:

 

trzeba było !@#$%^&*(*%$@!@ nauczyć porządku i podstawowych zasad przyzwoitosci :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyłem pare miesiecy temu w wypadku. Poważna kolizja 3 aut. Mój forester w rowie. Podchodzi do mnie strażak i mówi: może pan otworzyć maske tego forda? :)

Policjant redagując protokół z wypadku i patrząc na mój rozwalony samochód: Subaru to porządna marka, no nie? Uratował wam życie... I to jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru to porządna marka, no nie? Uratował wam życie... I to jest prawda.

 

mi astra II uratowała :wink: , od tamtego momentu jeżdżę w pasach :!:

Cieńko by ze mną było jakbym fikając dacha nie miał pasów :cry:

 

sentyment pozostał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie powiedzenie. "Nie ruszaj gówna, bo śmierdzi."

 

chyba "nie ruszaj gówna, póki nie śmierdzi"

 

Uratował wam życie... I to jest prawda.

 

Kiedy w wakacje zeszłe odzwoniłem swoją Justysie, to pierwsze słowa jakie usłyszałem od gościa, który się za mną zatrzymał, że tydzień temu w tym samym miejscu 2 osoby zgineły... :shock:

 

sentyment pozostał...

 

Do teraz, brakuje mi tego auta :cry: (choć mam takie same, ale to nie to samo )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam w stanach i moja znajoma moze dlatego ze mieszka tu juz kilka lat nie ma rozeznania jakie samochody robia w niemczech., zobaczywszy mojego nowego wrx;

- mowi - o masz nowe auto?

-ja na to - tak , aczy wiesz co to za auto?

-subaru?????????? ...... to chyba niemieckie ,prwda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega oglądający zdjęcie Evo IX na moim telefonie:

-OOoo... Fajne masz zdjęcia tej imprezy!

Jak tak można. :twisted:

 

Ojcze Młodszy :!: Po pierwsze primo, to przyznawanie się do wzdęcia z tak paskudnym samochodem jak EVO IX na tymże zawistnym i zakompleksionym Forum jest co najmniej niepolityczne i ryzykowne barz... :roll: :twisted::mrgreen:

 

Po drugie primo, pozwolę sobie zauważyć, że jako młodszy z Rodu jeśli już, to powinieneś mieć tapetę z Evcią STi, ochrzczoną przez Twojego Wielkiego Brata :razz: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w Suwalkach stoje na swiatlach, na poczatku ulicy Kosciuszki (mysle ze i tak nikt nie kuma co to za ulica ale tak pro forma napisalem ;) ). Ogolnie to niby glowna ulica w tej pipidowie, no i coz, niestety zamieszkala w duzym stopniu przez lekko mowiac margines spoleczny. Niemniej, stoje na swiatlach, mialem uchylona szybe. Przez przejscie przechodzilo dwoch mlodzianow (na oko 6 lat kazdy) i jeden mowi:

- takiego za....... forda jeszcze nigdy nie widzialem

a drugi mu na to:

- k.... przeciez to subaru debilu.

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Myslalem ze mnie zwieracz se smiechu pusci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie primo, pozwolę sobie zauważyć, że jako młodszy z Rodu jeśli już, to powinieneś mieć tapetę z Evcią STi, ochrzczoną przez Twojego Wielkiego Brata :razz: :twisted::mrgreen:

Jak można się domyślić mam na tapecie niebieskiego Bug Eye-a. Owy kolega poprostu przeglądał zdęcia lub jak wolisz wzdęcia :twisted:, ponieważ wiedział, że mam dużo fotek fajnych wozów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszla zima, jechalem bardzo zasniezona droga. Na odludziu stal zakopany samochod w przydroznej zaspie. Przednie kola w zaspie tylne na drodze i kicha. Kierowca nogami odgarnial snieg spod kol. Podjezdzam, patrze, Volvo V70 AWD kombi Pytam sie czy nie pomoc bo ten Haldex cos rady nie daje. Pan z lekcewazeniem mowi; no co Pan, to jest Volvo 4x4, a nie Haldex. Woze zawsze linke w bagazniku, podpielismy i wyciagnalem. Wtedy Pan sie zaczal pytac co to za marka, ten moj samochod, he he he.

 

Mój faworyt :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w piwerwszy dzień zakupu auta. ( lato ) Wjeżdżam do Wrocławia i staję w korku przed dużym skrzyżowaniem. Szyba otwarta. Widzę bezcenne spojrzenia chłopaków w wieku około 18 lat i słyszę:

 

- Tyyy!!! Widzisz?

- CO??

- No patrz jaki mega lancer stoi

Ten drugi

- rzeczywiście. Chyba szóstka.

- No kozak...

 

A ja :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w piwerwszy dzień zakupu auta. ( lato ) Wjeżdżam do Wrocławia i staję w korku przed dużym skrzyżowaniem. Szyba otwarta. Widzę bezcenne spojrzenia chłopaków w wieku około 18 lat i słyszę:

 

- Tyyy!!! Widzisz?

- CO??

- No patrz jaki mega lancer stoi

Ten drugi

- rzeczywiście. Chyba szóstka.

- No kozak...

 

A ja :oops:

 

Jestes pewien ze wymawial lancer przez "c"? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...