Jump to content

Blue76

Użytkownik
 • Content Count

  1658
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Blue76

 • Rank
  ..:: Subarofanatoholik ::..

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Blue76

  CYNA VII

  Krzysiu, ja też wchodzę dwójką i przepinam na trzy po wyjściu. Latem da się spokojnie wejść trójką.
 2. Stadion był najbardziej słupkowy, reszta była już fajna. Są i wyniki: http://ak-centrum.pl/rsmppc/2008/wyniki ... ralkap.htm Brakowało konkurencji AWD :roll:
 3. Tutaj pozwolę sobie się nie zgodzić. W tym roku Legionowo, Mińsk i Mazowieckie szutry były rewelacyjne. Pachołków właściwie brak. Z kolei Polski popisał się moim zdaniem na Jesieni i Lecie ale już taka Kalwaria np. była jednym wielkim słupkiem. DODANO 20.11 Dziękuję wiernym kibicom (Monika, X-bike Bryku i JurekP) za dopingowanie wczoraj w tych trudnych warunkach. Wiało, padało i było niemiłosiernie ślisko. Mieliśmy ciekawy dobór opon (RE070), ale ile za to było zabawy. Rajd fajny, próby całkiem ciekawe, zwłaszcza te na Żeraniu. Szkoda, że więcej osób z forum nie wystartowało. Największe p
 4. Niestety pas, choroba zmogła Niebieskich. Tak czy inaczej, polecam ze względu na atmosferę. KJS-y AK Centrum są jednymi z najbardziej przyjaznych rajdów w okręgu mazowieckim
 5. Zwracam honor, rozkojarzony jakiś jestem. Czytam "procedura startu", myślę "podtrzymanie turbiny"
 6. Blue76

  CYNA VII

  Minus wczesnego startu - brak zdjęć
 7. Faktycznie, bardzo przydatną dostałeś odpowiedź. Niestety jej autor nie napisał na ile takich startów starczy Ci seryjna turbina Pisząc o zewnętrznym sterowniku, zakładałem że właściciel samochodu wzmocni większość części w samochodzie i zamontuje SA żeby to ogarnąć - procedura startu to już prawie bonus w takim wypadku. Przy seryjnych gratach uznałbym to za nieprzemyślane działanie.
 8. Nadmiar pracy na forum? Ludzie są tu dla przyjemności, nie z przymusu. A co do szukania, to jeśli wrzucisz w Google, to znajdziesz coś. Podałem Ci też namiar na NASIOC, tam będzie więcej :roll:
 9. Zakładasz już drugi wątek, a nie prościej po prostu użyć wyszukiwarki alvo chociażby google? Mam nadzieję, że nie będzie nowych wątków na temat turbiny, felg, zawieszenia :roll: Procedura startu - możliwa do zrobienia np. przy zastosowaniu zewnętrznego sterownika (Autronic, Motec), jednak raczej nie w seryjnym wrx-ie, chyba że na krótko. Zanim zaczniesz zadawać kolejne pytania, poszukaj trochę - google, Nasioc.
 10. Blue76

  CYNA VII

  Krzychu, bardzo ładny debiut (oczywiście w AWD). Do zobaczenia.
 11. Nuuuuudaaaaa. Intak, tak jak Ci mówiłem przed wyjazdem, zazdroszczę Ci jak cholera. Dobrze, że negatywny scenariusz się nie spełnił i naprawdę poszalałeś. Zabawa musiała być pierwsza klasa.
 12. Blue76

  CYNA VII

  Jadłem żurek i kiełbaskę. Po całym dniu jeżdżenia idealne
 13. Blue76

  CYNA VII

  Dziękuję za fajnie spędzony dzień. Szczególnie Kadrowej i p. Andrzejowi - fajnie, że jeszcze chce się coś Wam dla nas robić. Plejady wymiękają, Cyna dodatkowo prawie na miejscu. Respekt dla Bębna (Mistrz jesteś chłopie) i pozostałych zwycięzców oraz wszystkich startujących za odwagę Pojechaliśmy dosyć wcześnie, więc i meta była szybko - dzięki temu była okazja trochę pogadać. Dawno nie widziałem tylu znajomych twarzy w jednym miejscu - serdecznie pozdrawiam raz jeszcze. Pogoda idealna pod cztery łapy, żarełko dobre i w ciepłym miejscu. Do zobaczenia na mam nadzieję zimowej Cynie P.
 14. Blue76

  Filmy

  Okleina. Bardzo dziękuję.
×
×
 • Create New...