Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Koleżanka mojego kumpla:

ona - ej Tomek, patrz na ten badziewny samochód

on - który ?

ona - no tamten, niebieski tuningowany (tutaj głośny śmiech)...koleś podoczepiał sobie spojlerów i myśli, że jest szybki i komuś zaszpanuje tym "pierdzidełkiem" (jeszcze głośniejszy śmiech) :lol:

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys taki film sfora czy jakos tak dawali... (wisnia wrx tam się pojawiał - ale moze inny polski film)

 

-znajomy oglądał - maniak filmu

-mowie mu o tym ze fajnym samochodem tam ktos jezdzi (widziałem urywek),subaru imprezą

-on na to: TAAAK! subaru impreza WRC!!!

-mówie mu ze nie....

-on na to ze na bank impreza WRC

-znowu sie sprzeciwiam...

-po chwili doszedł do wniosku ze to było ..... suzuki wrc...(tak ze słuchu mu się to wszystko brało...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w stanach subrau na drabince sp[olecznej to typowo paszteciarskie autko ... :D

 

I do tego strasznie skąpe i nieuprzejme to paszteciarstwo z Subaru. W pracy wielokrotnie miałem z takimi doczynienia i tylko jedna sympatyczna kobieta z WRX`a się trafiła. A powiedzieć, że fajny samochód mają to jak na idiotę się patrzą

 

 

chcial bym miec takie problemy jak pasztety w subaru :D jak by subaru tyle co fiat panda kosztowalo to sam bym takim pasztetem byl z tym ze dosc uprzejmym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosć na stacji pyta się mnie ile mój GL ma koni.

Odpowiadam 115!

on dalej się pyta jaka pojemność.

Na to ja, że 2.0.

On znowu: a GT ile ma koników?

- 211 lub 218 w zależności od rocznika!

A on na to: "No tak, na 3.5 litrowym silniku to musi być różnica w mocy" !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosć na stacji pyta się mnie ile mój GL ma koni.

Odpowiadam 115!

on dalej się pyta jaka pojemność.

Na to ja, że 2.0.

On znowu: a GT ile ma koników?

- 211 lub 218 w zależności od rocznika!

A on na to: "No tak, na 3.5 litrowym silniku to musi być różnica w mocy" !! :)

moze studiowal zalacznik J, wg przelicznika wychodzi 3.4 l :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapomne jak odebrałem Subaraka i na drugi dzień podczas tankowania podchodzi do mnie facet, lekko podpity, ale nie przeszkodziło mu to w jeździe swoim Mercedesem z lat '80, mówi, że miał kiedyś takie BMW- jak można Subaru do BWM? I tam krzyczał, że jest beznadziejny i w ogóle. Pozostało mi się tylko śmiać. Najlepsze w tym jest to, że odebrałem nowy model i jak on mógł mieć KIEDYŚ takiego? :D Niektórzy są na prawde śmieszni. Nie odzywałem się do gościa, bo nie będe gadał z kimś ktojeździ po pijanemu :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas po okolicy jeździ Peugeot 307 kombi z wideoradarem :) Dosłownie przed chwilą wróciłem z trasy, wyprzedziłem pana w Lupo z CB, a on do mnie przez radio: a już myślałem, że mi Peżot na plecach usiadł :) Z francuzem SI jeszcze nikt nie porównał ;) W ciemnościach ludzie aż tak źle widza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

zaparkowalem dzisiaj w centrum wsi bo do bankomatu musialem sie posilic udac, obok wychodzil pan z citroena, popatrzyl na samochod i sie pyta "jaka to marka" a ze swieta dzisiaj i nie w humorze jestem odparlem "to jest KIA prosze Pana", odpowiedz byla szybka " acha, myslalem ze jakies sportowe" :roll:

 

zyczylem wesolych swiat i odszedlem, humor mi sie poprawil natychmiast :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechałem do Bielsko-Białej oddać forestera turbo zamówionego to na orlenie

podszedł Pan i pyta czy to turbo?

- ja oczywiście ,że tak

- a on na to : ładnie chodzi , oni (czyli subaru ) zawsze robili dobre diesle.

-lekko mnie zatkało ale nie skomentowałem tego i pojechałem dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myjni jak jeszcze jezdzilem GX RS rozmowa z Taxowkarzem:

-Co to za auto?

-Subaru Impreza.

-To niemieckie?

-Nie Japonskie.

-To chyba strach tym jezdzic bo taki egzotyczne wozy to kradna.

 

Pare lat temu jak mielismy Impreze GT sytuacja na zakopiance (2 pasmowka kolo zaborni) zatrzymuje nas policja wypytuja co to za wynalazek pyta o osiagi poczym pan policjant twierdzi ze do konca 2 pasmowki ktora max 400-500m nie bedziemy mieli wiecej niz 100km/h, on mial miezyc suszarka i jak bedziemy wracac mial powiedziec kto mial racje oczywiscie GT rozbujalsimy do 130km/h i pan policjant byl wielce zdziwiony:)

 

 

W wigilje jak wracalem z tata ze sklepu do domu na zjezdzie z autostrady zatrzymuje nas policja:

-Dzien dobry... to jest to nowe STI

- Nie to jest EVO 9

-aha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugi dzien swiat w ramach rozrywki i odpoczynku od lenistwa pojechalem na karchera umyc letnie kola, zeby zime przelezaly czyste.

Pojechałem Octavią z kołami od Octy i od Imprezy.

Po pewnym czasie podchodzi Pan który jakiś czas mi sie przygladał i pokazując palcem złote OZety:

- to juz takie profesjonalne felgi co ?

- normalne felgi z Imprezy

- aaaaaa z Imprezy, wydobywa z siebie pan i jeszcze chwile kiwa sie nad felgami kiwajac glowa ze "zrozumieniem"

 

zajalem sie na chwile felgami od dyszla zeby go nie ochlapac za bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...