Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze chodzilo mu o SDI - mulowaty Diesel ze stajni VW ;)

 

Swoja droga. Po 5 latach sprzedalem Levorga i przesiadlem sie na C-Klasse. Moj znajomy na pytanie, czemu nie odpowiada na moje pozdrowienie na drodze, zrobil mi wyrzuty: 

„Kiedys to bylo proste: widze biale Subaru z dziura w masce, wiadomo jedzie Christoph. Super auto i wyjatkowe, drugiego takiego nie spotkasz. A ten Mercedes to jakis taki taki anonimowy…” :ok:

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Christoph napisał:

Byc moze chodzilo mu o SDI - mulowaty Diesel ze stajni VW ;)

 

Swoja droga. Po 5 latach sprzedalem Levorga i przesiadlem sie na C-Klasse. Moj znajomy na pytanie, czemu nie odpowiada na moje pozdrowienie na drodze, zrobil mi wyrzuty: 

„Kiedys to bylo proste: widze biale Subaru z dziura w masce, wiadomo jedzie Christoph. Super auto i wyjatkowe, drugiego takiego nie spotkasz. A ten Mercedes to jakis taki taki anonimowy…” :ok:

 

 

Fakt, Levorg w tłumie podobnych do siebie aut jest wyjątkowy, szczególnie ten kurnik jest super a najlepsze że to nie tylko durnowata atrapa w stylu wieś tuningu, wyróżnia się wśród tych wszystkich identycznych kombiaków. Jednak Suabru u nas to nadal egzotyka i to coraz większa, więc człowieki się bojo i kupujo to co znajo. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, adamW202 napisał:

STI rymuje sie z TDI:mrgreen::facepalm:

 

P.S. Syn do dziś wyrzuty ma, że nie kupiłem STI jak jeszcze były dostępne nowe, wszelkie tłumaczenia, że do jazdy po mieście i wożenia rowerów na haku po wertepach jednak XV bądź Forester są praktyczniejsze nie pomagają zbytnio.

Ale mogłeś sie pokusić o Forka STI  ...i wilk syty i owca cała, zjeść ciastko i mieć ciastko ;)

 

22 minuty temu, Christoph napisał:

Byc moze chodzilo mu o SDI - mulowaty Diesel ze stajni VW ;)

 

Swoja droga. Po 5 latach sprzedalem Levorga i przesiadlem sie na C-Klasse. Moj znajomy na pytanie, czemu nie odpowiada na moje pozdrowienie na drodze, zrobil mi wyrzuty: 

„Kiedys to bylo proste: widze biale Subaru z dziura w masce, wiadomo jedzie Christoph. Super auto i wyjatkowe, drugiego takiego nie spotkasz. A ten Mercedes to jakis taki taki anonimowy…” :ok:

No cóż...to chyba nie wymaga komentarza :faja:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to Forek był na początku faworytem ale okazało sie, że musiał by stać pod chmurką bo mam tak niski wjazd do garażu, że maksymalnie w bezpiecznych granicach mieścił się XV i to bez relingów:(

 

Nie mniej jednak po jakimś czasie jeżdżenia XV, żona stwierdziła, że trzeba było brać jednak tego Forka:facepalm: bo przydało by się wiecej mocy:mrgreen:

Edytowane przez adamW202
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zawody na torze , jest z nich ta fota.

Mam GC i Legacy .

I słyszę,że wolnossące nie mają 4x4, tylko turbo.

Zapraszam pana pod me auto , a ten,że nie będzie klękać ,bo jakiś gówniarz tak chce .

Ten gówniarz,czyli ja  ma 38 lat.

Praca od 12 lat na SOR nauczyła mnie niereagowania na roszczeniowe,agresywne,głupie osoby.

Stwierdziłem : pan wie lepiej ,dobrze wiedzieć i mu podziękowałem za naprowadzenie na dobre tory :D

sw.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2021 o 00:20, hemi112 napisał:

Zawody na torze , jest z nich ta fota.

Mam GC i Legacy .

I słyszę,że wolnossące nie mają 4x4, tylko turbo.

Zapraszam pana pod me auto , a ten,że nie będzie klękać ,bo jakiś gówniarz tak chce .

Ten gówniarz,czyli ja  ma 38 lat.

Praca od 12 lat na SOR nauczyła mnie niereagowania na roszczeniowe,agresywne,głupie osoby.

Stwierdziłem : pan wie lepiej ,dobrze wiedzieć i mu podziękowałem za naprowadzenie na dobre tory :D

sw.jpg

Od razu mi się skojarzyło z tym memem

self-control-is-the-ony-way-to-survive-in-this-world-dominated-by-idiots.jpg

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...