Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Wracając na moment do opinii na temat Subaraków: mnie ostatnio we własnym garażu spotkało coś zupełnie przeciwnego. Otóż gmerałem sobie spokojnie przy Esti-Aju, podchodzi Pan Ochroniarz.. Spodziewałem się rozmowy w "klasycznym wydaniu", a tu proszę:

 

Pan Ochroniarz: - Piękne auto. Zawsze podczas obchodu przystaję i się mu przyglądam...

Ja: - Dziękuję, bardzo mi miło. Może otworzę maskę?..

Pan Ochroniarz: - Ależ maszyna! Dwu-i-pół litrowy bokser...

Ja: :blink:....   Owszem, 300 koni.

Pan Ochroniarz: - No jasne, przecież to STI...

Ja: :omg:    W rzeczy samej... Chciałby Pan posłuchać, jak brzmi? W garażu niezły efekt...

Pan Ochroniarz: Nie trzeba, muszę już lecieć. Wiem jak brzmi: zawsze przyciszam radio jak pan wyjeżdża, żeby posłuchać...

Ja: :drool:

 

SZOK do siedemnastej potęgi. I można? Można.

 

Zdrówka!
Luke

 

  • Super! 2
  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym. Ile razy siedzę w garażu i coś dłubię, zawsze ochrona jak świętą krowę. Wjeżdżam na osiedle bez pokazywania przepustki. STI i długa broda wystarczają. Weź pod uwagę, że wielu z tych ludzi, byli policjanci, Borowiki, zawsze chcieli mieć taki samochód. Ale kasy nie wystarczało. Dlatego z takim czacunkiem traktują tych co mają.

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Może na prowincji. Służbówki u Borowików w końcu taka padaka, że się do STI ślinią, a swego czasu jeden z bardziej znanych doktorów (obecnie ;) ) nie przyjeżdżał na Szczęśliwice A8, albo nawet i S8 (już nie pamiętam  ));) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad kupił z drugiej strony osiedla nowy WRX STI 2015, ma coś wydech poprawiony.

 

Jak odpala, to dudnienie słychać długo zanim zniknie za winklem, tak samo jak wraca.

 

Patrzę na żonę i pytam.

- moje też tak słychać ?

Ona

- bardziej.

- mówiłam Ci, że jak bym miała kochanka to by zdążył jeszcze kawę wypić ...

Edytowane przez Intakwrx
  • Haha 6
  • Lajk 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crazy_Ivan, powożenie w ramach obowiązków, a posiadanie na własność na wczesnej emeryturze, to chyba jednak różnica. Gdyby było tak słodko, to nie pracowaliby po parę złotych za godzinę. Masz trochę racji. Warszawa staje się coraz większą prowincją. Dlaczego ?

Edytowane przez mz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mz56 napisał:

Crazy_Ivan, powożenie w ramach obowiązków, a posiadanie na własność na wczesnej emeryturze, to chyba jednak różnica. Gdyby było tak słodko, to nie pracowaliby po parę złotych za godzinę. Masz trochę racji. Warszawa staje się coraz większą prowincją. Dlaczego ?

 

Skoro i tak już lecimy off topic...

Biedaczyska, dobrze, że przeżywają za te "parę złotych na godzinę"... Bez wczesnych emerytur, mundurówek, bez dodatków i kurtek Arc'teryxa (zazdrość ze mnie wychodzi, bo nie stać mnie na taką :) ). Chłopaki z Wydziału Ochrony OSŻW zrównani dodatkami z GROMem, bo przecież cały czas są narażeni na utratę życia od kiedy ochraniają Antoniego...

 

Trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Tyle, że warto czasem i na tą pod własnymi nogami popatrzeć. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na parkingu podchmielony Pan pyta się mnie jaki to model chevroleta patrząc na znaczek mojego Subaru. Gdy mówię że to Subaru impreza usłyszałem ze czemu nie jest niebieska i nie ma złotych felg....

 

Niby pijaczek a jednak kojarzy imprezę z blumica i złotymi felgami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie zasłyszane, ale właśnie przemyślenia na temat respekt i Subaru.

 

Forek stał ostatnio 4 dni pod blokiem, bo Volvo chciałem trochę przegonić i dziś patrzę, na dzielni reklamówki "handlarzy" skup aut za gotówkę i takie tam - obwieszone wszystko dookoła jakieś Golfy, Skody, a Malyna "nienaruszona" ;) 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kriskristoffers napisał:

Nie zasłyszane, ale właśnie przemyślenia na temat respekt i Subaru.

 

Forek stał ostatnio 4 dni pod blokiem, bo Volvo chciałem trochę przegonić i dziś patrzę, na dzielni reklamówki "handlarzy" skup aut za gotówkę i takie tam - obwieszone wszystko dookoła jakieś Golfy, Skody, a Malyna "nienaruszona" ;) 

Bo w Subaru mało złomu. Wszystko zjadła już ruda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Rzekłbym.. Just Subaru guy doing Subaru things..

 

Mega wątek! Skarbnica śmiechu i rozkoszy 

 

I jakiś czas temu, podczas rozmowy znajomy mi zaczął mówić, że różne imprezy byly na różne rynki. Było to o tyle dziwne, ze przedstawiał to tak, jakby bugi, bloby i hawk były dedykowane kazdy na inny rynek :blink:

 

Nooo i.. Często gdzieś powoli się tocząc, widzę spojrzenia ludzi na samochód.. Dalej jest zdziwienie.. Później spojrzenie na grill, żeby sprawdzić co to, a tam znaczka brak! :biglol:

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 14:28, Danko napisał:

Nooo i.. Często gdzieś powoli się tocząc, widzę spojrzenia ludzi na samochód.. Dalej jest zdziwienie.. Później spojrzenie na grill, żeby sprawdzić co to, a tam znaczka brak! :biglol:

Casablanką jeździsz? :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...