Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

filmik jak filmik,ale żelazny tak ogólnie,akurat C43 to jeszcze takie ładne cichociemne ,w porównaniu do obecnych np.C63.A sam dźwięk (miałem okazje na żywo posłuchac troszke tych wielkopojemnych V8 merca) to pikna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mój kumpel zadał mi ostatnio zagadkę siedząc przy grillu ze znajomymi- co robi cygan w salonie subaru?... Rozkręca IMPREZĘ! Wszyscy w śmiech, a narzeczona innego kumpla po dłuższej chwili i zastanowieniu - A dlaczego akurat w salonie Subaru? Przecież wszędzie można rozkręcić imprezę;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel zadał mi ostatnio zagadkę siedząc przy grillu ze znajomymi- co robi cygan w salonie subaru?... Rozkręca IMPREZĘ! Wszyscy w śmiech, a narzeczona innego kumpla po dłuższej chwili i zastanowieniu - A dlaczego akurat w salonie Subaru? Przecież wszędzie można rozkręcić imprezę;D

Ale to akurat prawda, ja np. rozkręcałem swoją w garażu kumpla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel zadał mi ostatnio zagadkę siedząc przy grillu ze znajomymi- co robi cygan w salonie subaru?... Rozkręca IMPREZĘ! Wszyscy w śmiech, a narzeczona innego kumpla po dłuższej chwili i zastanowieniu - A dlaczego akurat w salonie Subaru? Przecież wszędzie można rozkręcić imprezę;D

 

Cygan? Ten Cygan :D

 

Patrząc na końcówkę filmu prof. Miodek użyłby tutaj raczej terminu dekompletować, albo nawet "odelżać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu dałem się przejechać po śniegu moim Justy znajomemu. Zrobił rundke, troszkę go bokiem postawiło wysiada i mówi:

-Jaki to silnik?

-1.2, 75km

-Takie małe gówienko, a na śniegu mojego mecha objedzie pewnie.

 

Na codzień jeździ W202 C43 AMG :D

 

Troche odgrzebie, ale mi sie przypomnialo - jesli C43 i Sochaczew, to musowo Maurycy z forum w202, zgadza sie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas temu dałem się przejechać po śniegu moim Justy znajomemu. Zrobił rundke, troszkę go bokiem postawiło wysiada i mówi:

-Jaki to silnik?

-1.2, 75km

-Takie małe gówienko, a na śniegu mojego mecha objedzie pewnie.

 

Na codzień jeździ W202 C43 AMG :D

 

Troche odgrzebie, ale mi sie przypomnialo - jesli C43 i Sochaczew, to musowo Maurycy z forum w202, zgadza sie? :D

Maurycy, nie wiem czy z forum :P Jaki ten świat mały :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolega z pracy (jeździ mercedesem '98r 2.8 benz)

- pamiętaj bez gwiazdy nie ma jazdy

ja mu na to :

-phi mercedes ma jedną gwiazdę, nędza,ja jeżdzę sześciogwiazdkowym autem i sie nie chwalę

Nie uwierzył, poszedł liczyć na grilu od subarynki :biglol: .

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Wczoraj spotkałem się z ciekawą opinią na temat forka, a mianowicie zamówiłem wczoraj transport mebli większym dostawczakiem z plandeką (jakś stara renówka).

Panowie zapakowani meblami podjechali pod dom i wjechali na miękki grunt. Ja stwierdziłem, że chyba do sąsiada po traktor trzeba będzie biec, na to szef od przeprowadzki z fachową miną i stanowczym tonem: Panie toż pan masz brykę mocniejszą i lepszą od traktora :blink: . Zapniesz pan napęd i do przodu. Na szczęście obyło się bez traktora i subaraka.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukając Forestera na ogłoszeniach w necie dość długo rozważałem kupno takiego ze świnką-subarynką na lusterku pasażera :-) Link do aukcji podesłałem kuzynce, która potem się mnie pyta: słuchaj, a tę czaszkę z lusterka to chyba da się ściągnąć? :rolleyes:

Edytowane przez Tichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja osotatnio jechałem z taksiarzem legcy / chwialił sobie :)

 

a z dwiwnych komentarzy - to dwóch starszych Panów siedzących na ławce obok której zaparkowałem zastanawiało się co to za marka, padło na koreańską :) he he to pewnie dlatego, że Impreza MY08 kojarzona jest z Lanosem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podjechalem na parking do znajomego a z domu obok wychodzi mlody czlowiek ok 17lat.

Patrzy na tyl samochodu i mowi:

- Ladne Suabru.

- Dzieki - odpowiadam

- Z tym spojlerem (auto od tylu widzial) to wyglada na szybki samochod.

- Nie tylko wyglda jest szybki.

- A to mozliwe bo to nie Impreza.

:angry: - Ale to jest Impreza.

Mlody patrzy na tyl i podsumowuje:

-hmmm mozliwe. Ale te Imprezy to tylko takie szpanerskie sa! Obrocil sie i poszedl.

I dobrze bo juz mi ciezko bylo wytrzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wczoraj tankowałem mojego GT-ka. Jedyny słuszny kolor, duży spoiler z tylu. Pan ze stacji dokładnie oglądnął klapkę wlewu paliwa, po czym z rozbrajającą szczerością zapytał:

- diesel czy benzyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjechalem na parking do znajomego a z domu obok wychodzi mlody czlowiek ok 17lat.

Patrzy na tyl samochodu i mowi:

- Ladne Suabru.

- Dzieki - odpowiadam

- Z tym spojlerem (auto od tylu widzial) to wyglada na szybki samochod.

- Nie tylko wyglda jest szybki.

- A to mozliwe bo to nie Impreza.

:angry: - Ale to jest Impreza.

Mlody patrzy na tyl i podsumowuje:

-hmmm mozliwe. Ale te Imprezy to tylko takie szpanerskie sa! Obrocil sie i poszedl.

I dobrze bo juz mi ciezko bylo wytrzymac...

Bo Subaru wyrczy, strzela, hałasuje, pokazuje ten metrowy spojler a jak przyjdzie co do czego to go 3 litrowy diesel objedzie :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wnuk (3 l) pytany o to, kogo lubi zawsze wymienia: babcię, dziadka i świniaka. Nikt go tego nie uczył, ale raz tylko zapytał o naklejki na lusterkach, i Forek od tamtej pory jest świniakiem. Dobrze, że w tej kolejności chociaż. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, jak ze 3 lata temu zmieniałem samochód na A4. Miałem wtedy niebieskiego GTka, któregoś dnia podjechałem innym pod dom. Sąsiad akurat się nawinął, pogadaliśmy o pogodzie i przy okazji o nowym samochodzie. Mówię mu że chwilowo budżet muszę podreperować, więc kupiłem coś tańszego w utrzymaniu. 

 

Sąsiad ze zrozumieniem pokiwał głową "No, Saaby to duż jednak palą".    :rolleyes:

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...