Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Subarami jeżdżę od 10 lat , z forum ,jak i od  mego mechaniora  (speca Subarowego) wielu znajomych,czy spotowiczów ,zlotowiczów ciutkę wiem o bolączkach,wadach ,czy serwisie Subaru.Wiadomo.

A tu gadam z nowo przyjętym gościem w pracy , luźna gadka o autach , od do mnie z pytaniem  czym jeżdżę , ja że Subaru Impreza , a ten ,że przjebłane auto ,bo jest tego mało ,nie ma kto serwisować ,części strasznie drogie , w ogóle to jak jakieś mazdy RX7 , ot fanaberia,że nie mam co z pieniędzmi robić skoro na wymianę oleju pewnie do Wrocławia jeżdżę, bo żaden warsztat tego nie zrobi.

Jajca jak cholera :D

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, hemi112 napisał:

Subarami jeżdżę od 10 lat , z forum ,jak i od  mego mechaniora  (speca Subarowego) wielu znajomych,czy spotowiczów ,zlotowiczów ciutkę wiem o bolączkach,wadach ,czy serwisie Subaru.Wiadomo.

A tu gadam z nowo przyjętym gościem w pracy , luźna gadka o autach , od do mnie z pytaniem  czym jeżdżę , ja że Subaru Impreza , a ten ,że przjebłane auto ,bo jest tego mało ,nie ma kto serwisować ,części strasznie drogie , w ogóle to jak jakieś mazdy RX7 , ot fanaberia,że nie mam co z pieniędzmi robić skoro na wymianę oleju pewnie do Wrocławia jeżdżę, bo żaden warsztat tego nie zrobi.

Jajca jak cholera :D

Czyli czeka cię praca od podstaw. No bo chyba nie zostawisz go w takim stanie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu jeszcze powiedział, że nie możesz upalać, bo jak tłok wystrzeli to kolo wybije.. 

Sytuacja z ostatniego spota. Podjeżdża piękne BRZ. Słyszę rozmowę obok.. Oo co to.. To ts Toyota, a nie, Subaru (kawalek, dalej, okej, trzeba zwrócić uwagę).. To te.. No... GTR. 

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,co do świadomości ,to powiem wam jedno.na pokrywe nad paskiem dałem (odpadła z UAZa vel buchanka) tabliczkę ori radziecką  "zdielano w cccp" i tym bardziej laikom mówię,że japonia korzystała też z innych myśli technicznych ,o ile budę w Imprezie zrobili sami o tyle silnik ,to 4 cylindrowa rozwinięta myśl techniczna na licencji Dniepra,i innych radzieckich motocykli dlatego boxer.

  • Super! 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłabiłeś mnie. Moja wiara w Subaru zaczęła się chwiać. Przypominam sobie lata 80'te. Topowy ruski sprzęt, to były czyste kopie sprzętu zachodniego. Np. magnetofony Majak. Revox jak byk. Ale jeżeli masz rację, to czekam na Samarę H6 z manualem 8 b. Jeżeli będzie mnie stać, natychmiast kupię. Pozdrówka. :clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Oktan; @Panzerpferd

Jadę rano na siłownie, ok 2:30, puste ulice. Jedzie za mną opel. Skręca tak jak ja, więc pewnie też na siłke - no cóż, nie jestem jedyna nienormalna....

Wysiadam pod siłką a chłopak do mnie: Ile koni???? ja na to, że 300. Chłopak: "Ślicznie brzmi, aż muzykę ściszyłem, żeby posłuchać"....:yahoo:

  • Super! 6
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lisica napisał:

@Oktan; @Panzerpferd

Jadę rano na siłownie, ok 2:30, puste ulice. Jedzie za mną opel. Skręca tak jak ja, więc pewnie też na siłke - no cóż, nie jestem jedyna nienormalna....

Wysiadam pod siłką a chłopak do mnie: Ile koni???? ja na to, że 300. Chłopak: "Ślicznie brzmi, aż muzykę ściszyłem, żeby posłuchać"....:yahoo:

No fajny jest zwierzak :evil2:

Gdy nim z Kalinką na dojazdach do POW świrowałem to zszokowała mnie reakcja 5-latki: "Aaaaa, tata, spać mi się chce" - tak więc kto wie, może 300 kuca to za mało? :biglol:
 

20211205_104948.thumb.jpg.39d2f37a61654c0f7acd38a6d626f71b.jpg

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Gdzie 2:30 to jest rano? :blink: 

Ledwo późny wieczór :P

 

 

Godzinę temu, Panzerpferd napisał:

No fajny jest zwierzak :evil2:

Gdy nim z Kalinką na dojazdach do POW świrowałem to zszokowała mnie reakcja 5-latki: "Aaaaa, tata, spać mi się chce" - tak więc kto wie, może 300 kuca to za mało? :biglol:
 

20211205_104948.thumb.jpg.39d2f37a61654c0f7acd38a6d626f71b.jpg

Nie umniejszając urodzie Twojej córy , ale siedzi w naprawdę pięknym aucie ;)

 

3 godziny temu, Lisica napisał:

@Oktan; @Panzerpferd

Jadę rano na siłownie, ok 2:30, puste ulice. Jedzie za mną opel. Skręca tak jak ja, więc pewnie też na siłke - no cóż, nie jestem jedyna nienormalna....

Wysiadam pod siłką a chłopak do mnie: Ile koni???? ja na to, że 300. Chłopak: "Ślicznie brzmi, aż muzykę ściszyłem, żeby posłuchać"....:yahoo:

Chciał Cie poderwać na opla? :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Hawk 2006 r. i pamiętne rozmowy:

 

TEŚĆ, wszystko wie lepiej i ma najlepsze:

 

T - jakie masz wyposażenie?

Ja - radio i klimatyzacje

T - to nawet doświetlania zakrętów nie ma?

 

 

MAMA:

 

M - Uuu-uu, ale głośny Robert to tak ma być?

Ja - Tak, tak chciałem.

 

 

TATA:

 

T - Zajebiste napęd na 4 można jechać w góry

Ja - Nom...

 

 

ŻONA:

 

Ż - Dobra, kup to subaru bo już nie chce słuchać nic na temat samochodów. Znowu kupisz co innego i będziesz gadał tylko o subaru.

 

Ż - Ale taki wrx niebieski ze spojlerem pod oknem by lepiej wyglądał niż kombii.

 

Ż - Byłam w toalecie i słychać bulgot już z daleka.

 

 

CÓRKA (3 latka):

 

C - Subalu Impleza

 

 

SZWAGIER, nie rodzina (jeździ VW):

 

SZ - za te pieniądze mogłeś mieć fajnego tourana.

 

 

SZWAGIER #2:

 

SZ #2 - Bez kurnika to nie subaru.

 

 

SYN (1.5 roku):

 

S - brum brum

 

 

Kolega z pracy:

 

KZP - Wstawiaj gwint, mówię Ci...

 

 

SĄSIAD: 

 

S - Jak tylko odpalasz to bruno szczeka i jak wracasz to tak samo stoi pod oknem i drze pyska.

 

 

.... i wiele wiele innych :)

 

Żadne inne moje auto nie wzbudzało w ludziach tyle opinii.

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez makos89
  • Super! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie, jak się dowiedzieli jakie mam auto, to zaczęli przychodzić i się radzić nt. swoich aut (co kupić itp.). Pewnie zakładają, że jak ktoś ma Subaru to zna się na motoryzacji (co poniekąd kiedyś było uprawnionym stwierdzeniem, dziś z tym różnie). To samo u mojej żony, poprzedni szef (prezes dużej firmy farmaceutycznej) kazał wybrać jej kolejne auto dla siebie, dzięki czemu pojeździliśmy kilkoma fajnymi furami przez weekendy a nawet dłużej (jednak bogatemu to i byk się ocieli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kriskristoffers napisał:

Mój kundelek też szczeka jak słyszy bulgot pod blokiem. Żona musi się Forkiem "skradać" żeby nie darł pyska :biglol:

Uśpij kundelka :biglol:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostra pytała: - Czy to francuskie?

Ja: - Nieee.

Siostra: - Koreańskie?

Ja: - No weź przestań.

Siostra: -Kto to produkuje? 

Ja(żarłem akurat paluszki):

-Lajkonik (żona do dziś ma polewe).

 

Sąsiad: - TDI czy benzyna?

 

Człowiek na stancji benzynowej:

- Ładny ten Golf:facepalm:

Ja: - Yyyy, dzięki!

 

Kolega z pracy: - Ile koni? Przynajmniej 300, co? (XV 2.0:facepalm:)

 

Brat popatrzył z pobłażaniem i rzekł: - Ładny(co by mi przykro nie było):mrgreen:. Czemu nie Audi albo Volkswagen?

 

2gi sąsiad: - Przynajmniej nie musisz szukać pół dnia na parkingu pod marketem.

 

3ci sąsiad: - Jaką ty mi przyjemność sprawiłeś, wreszcie jakieś porządne auto na ulicy. Bałem się, że jakiś Volkswagen będzie albo inna Toyota.

 

I wiele innych podobnych....

 

 

 

 

Edytowane przez adamW202
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lata temu miałem z nowym klientem przejechać dosłownie kilka przecznic w centrum Warszawy w godzinach szczytu. Podchodzimy do samochodu. Jak pan zobaczył srebrnego GTka, z tymi wszystkimi wlotami ma masce i halogenami w zderzaku, to stwierdził z przerażeniem i podziwem, że to ponoć są strasznie szybkie auta i on się boi wsiadać. Długo go musiałem przekonywać, że będziemy jechać w korku i nic nam nie grozi

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w pracy pytali sie czy abonament na stacje benzynową wykupiłem ;)

 

A Dyrektor co któryś dzień, Henryku czy ty to słyszysz ? jak nie to podejdź do okna , no bliżej bliżej i posłuchaj jak rdza wpierdziela Ci auto.

Edytowane przez ipsx82
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2021 o 19:30, Neutrino33 napisał:

 

Trza mieć hopla by poderwać się dać na Opla :biglol:

To była pięciodrzwiowa astra.....:wrrum:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej , uwaga będzie mocne. Kilka lat temu taka sytuacja ,kilka dni po kupieniu Imprezy STI GD niebieskiej na złotych felgach podchodzi mój wujek znawca motoryzacji ogląda w koło , podchodzi z tyłu wzrok skierowany na emblemat STI na klapie bagażnika i pyta mnie czy to 1.7 na dislu ,tak mnie zamurowało ,ze nie potrafiłem słowa z siebie wydusić :huh:

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI rymuje sie z TDI:mrgreen::facepalm:

 

P.S. Syn do dziś wyrzuty ma, że nie kupiłem STI jak jeszcze były dostępne nowe, wszelkie tłumaczenia, że do jazdy po mieście i wożenia rowerów na haku po wertepach jednak XV bądź Forester są praktyczniejsze nie pomagają zbytnio.

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...