Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt go tego nie uczył, ale raz tylko zapytał o naklejki na lusterkach, i Forek od tamtej pory jest świniakiem.

Wczoraj rozmawialem z kolega przez telefon i mowi mi, ze ostatnio widzial mojego bylego Forka: "Poznalem po naklejkach buldoga na lusterku..." :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wczoraj przegląd Szatanika na zaprzyjaźnionej stacji, ale bez ściemy, lubię wiedzieć co jest do zrobienia.

No i pod koniec pytam się diagnostę (nota bene bardzo kumaty i sympatyczny człowiek) czy podnosić maskę. 

Odpowiedź:

Nie, nie trzeba, nie będziemy męczyć rajdówki.

 

EKHM B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nikt go tego nie uczył, ale raz tylko zapytał o naklejki na lusterkach, i Forek od tamtej pory jest świniakiem.

Wczoraj rozmawialem z kolega przez telefon i mowi mi, ze ostatnio widzial mojego bylego Forka: "Poznalem po naklejkach buldoga na lusterku..." :) :)

 

A ja miałem zapytania : gdzie mozna kupić takie fajne naklejki misiaczków na lusterko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadam wczoraj do sklepu z olejami i od progu  mówię że potrzebuję najtańszy syntetyk do silnika  coby przepłukać silniczek  bo oliwka okrutnie czarna była. znalazł się jakiś za 50 pln za 4 litry ja ucieszony a sprzedawca pyta tak w sumie pro forma a do jakiego to silnika chcę to wlać, ja mu na to że do subaraka, na co on do mnie, panie jaja se pan robisz ze mnie, na Motulu jeździsz filtry oleju w ASO kupujesz a takim gównem chcesz silnik kalać!? weź pan choć Gulfa i płukankę to silnik dobrze wyczyści i krzywdy mu nie zrobisz.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie na poligonie,głównie chłopy, każdy znawca motoryzacji (kult TDI,a później wszelakich Fordów,Renault,Peugeotów itd)i auta japońskie to zwykle wiedza o Avensis,czy Corolli,ale Subaru to czysta egzotyka,a na temat Subaru się dowiedziałem wielu ciekawych rzeczy:

- strasznie awaryjne i to niezależnie od modelu- to są rajdówki więc drogie ,

- silnik boxer,to jak ten z mazdy (nazwa wankiel/silnik wankla obca) strasznie awaryjny,

- sam silnik boxer-wszystko poukrywane pod tymi leżącymi cylindrami-ciężki dostęp.

- pali od cholery , a LPG nie ma szans ,bo to rajdówki,

- i najważniejsze pytanie:też masz/jak się sprawuje quattro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic piękniejszego ,niż słuchanie wszelakich cudów od każdego "znafcy" ,który będąc przywiązanym do jednego koncernu wie absolutnie wszystko na temat każdej marki ;)

A ,że Subaru to u mnie w firmie rzadka marka to się człek z chęcią nasłuchał wielu rewelacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ostatnio sprzedając poprzednie autko klient zapytał co kupiłem, pokazałem palcem na Forka mówiąc "a takie coś"

- noo, ładne, to jest Astra?

 

:o  :facepalm:

 

ach no i dzisiaj się dowiedziałem, że Subaru to bardzo awaryjne auta, zwłaszcza te imprezy się psują.

kurde aż się nie mogę doczekać jakich jeszcze rewelacji się dowiem  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Koleżanka chciała kupić samochód. Chodziła po salonach samochodowych o oglądała ......

Zaszłą do salonu Subaru. Tam Pan sprzedawca, zachwala  i zachwala .

W trakcie rozmowy " Bo Subaru to napęd 4x4 ... :) , koleżanka na to " 4x4 a to ja nie potrzebuję ..a jest 2x4 ? Nie, To nie , dziękuję ...

:) 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja niebieska impreza gc  na złotym revo :  Wez pan przestaw to mitsubishi,  to ja wyjade autem .  Tekst otrzymany od handlarza  :biglol:  Kupowaliśmy ze znajomym golfa V .

Edytowane przez Krajanek
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dobra, dobra, ludzie mogą mieć wyrobione zdanie (takie czy inne) na temat Subaru, ale to idzie dalej - nawet zwierzęta zaczynają już rozpoznawać markę!

Kurczę, miałem filmik, ale mi się niechcący skasował, więc opiszę zdarzenie.

Wyjeżdżam z parkingu hipermarketu, pomalutku, bieg nr 1. Na środku uliczki siedzą sobie 2 gołębie i coś dziubią. Nie przejmuję się, przecież sobie polecą, prędkość żadna, więc nawet gdyby nie miały refleksu, to nie ma szans, żebym je wziął "na maskę". Na filmie było widać, jak oba się patrzą na nadjeżdżającego Forestera, jeden odlatuje, a drugi się gapi prosto i... nie odleciał! :blink:  Gdy przetoczyłem się ciut dalej i popatrzyłem w lusterko, mało nie padłem ze śmiechu, bo ten gołąb sobie tam spokojnie siedział i dalej dziubał! B)  Skubaniec wiedział, że to Forester, a więc że wyżej zawieszony i się zmieści! :D

Jeżeli więc kiedyś do was podejdzie pies i poprosi o bulgot, to się nie zdziwcie ;)

  • Super! 1
  • Lajk 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, ludzie mogą mieć wyrobione zdanie (takie czy inne) na temat Subaru, ale to idzie dalej - nawet zwierzęta zaczynają już rozpoznawać markę!

Kurczę, miałem filmik, ale mi się niechcący skasował, więc opiszę zdarzenie.

Wyjeżdżam z parkingu hipermarketu, pomalutku, bieg nr 1. Na środku uliczki siedzą sobie 2 gołębie i coś dziubią. Nie przejmuję się, przecież sobie polecą, prędkość żadna, więc nawet gdyby nie miały refleksu, to nie ma szans, żebym je wziął "na maskę". Na filmie było widać, jak oba się patrzą na nadjeżdżającego Forestera, jeden odlatuje, a drugi się gapi prosto i... nie odleciał! :blink: Gdy przetoczyłem się ciut dalej i popatrzyłem w lusterko, mało nie padłem ze śmiechu, bo ten gołąb sobie tam spokojnie siedział i dalej dziubał! B) Skubaniec wiedział, że to Forester, a więc że wyżej zawieszony i się zmieści! :D

Jeżeli więc kiedyś do was podejdzie pies i poprosi o bulgot, to się nie zdziwcie ;)

Uuuuuuwielbiam tego gołębia Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona zauważyła,ze jak podjeżdżam pod blok , to koteł słyszy (jakoś tak mi się zrobił przelot ,z puchą tłumika i kata :P :P  ) jak podjeżdżam i robi poze typu "statuetka " 2m od drzwi ,bo wie,ze za 1-2 min wejdę :)

Rozpoznaje Subaraka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogladałem wczoraj Forka XT 2008 (138tys km ) Pierwsza reka za 44 tyś pln. Pytam pana sprzedawcę o usczelke czy była robiona . Gość wyjeżdża mi z tekstem że były tylko regulowane zawory  ... Bo wie Pan... silnik bokser,  w tych samochodach czesto padają panewki wiec teraz  jest po problemie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ochotę  pociągnąć  temat i zapytać jaka jest zależność pomiędzy regulacja zaworów a padnięciem  panewki . Ale widziałem że sprzedawca się spieszył  bo sprzedawał szytroena . A po Forka to mówił że kupiec już z Warszawy jedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...