Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

to wiedział

 

!wiedziała! :angry:

 

przepraszam za moje Fo Pa i nawet nie mam co się usprawiedliwiać tym, że pisałem to około 3 w nocy :P i mam nadzieje że wybaczysz mi ;)

Pisanie "Fo Pa", to dopiero jest faux pas, i 01.18 nie jest tu żadnym usprawiedliwieniem. ;):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbieram wczoraj córki z muzyki. Wchodzę do budynku, harmider jak cholera bo tu ktoś gra w pokoju, w innym ktoś śpiewa, ot tak muzyklanie.

Starsza już czeka na mnie czytając książkę, siadam, nie chcę jej przeszkadzać, ale ad hoc mówię "przyjechałem sti", "wiem, słyszałam"... Damn, I love it :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza już czeka na mnie czytając książkę, siadam, nie chcę jej przeszkadzać, ale ad hoc mówię "przyjechałem sti", "wiem, słyszałam"...

@@BartZ, a nie zastanowiło Cię dlaczego córka właśnie tak grzecznie siedzi i czyta książkę oraz co robiła zanim usłyszała, że przyjechałeś ? Głośne auta mają tą zaletę, że ich właściciel nigdy nie wpadnie niespodziewanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza już czeka na mnie czytając książkę, siadam, nie chcę jej przeszkadzać, ale ad hoc mówię "przyjechałem sti", "wiem, słyszałam"...

@@BartZ, a nie zastanowiło Cię dlaczego córka właśnie tak grzecznie siedzi i czyta książkę oraz co robiła zanim usłyszała, że przyjechałeś ? Głośne auta mają tą zaletę, że ich właściciel nigdy nie wpadnie niespodziewanie :P

Tak, wiem B)

 

Natomiast wczoraj moja żona powiedziała do innej córki coś w ten deseń: Kochanie nie przejmuj się, my jesteśmy tylko na równi z tym samochodem...

 

Shame on me :blush:

Edytowane przez BartZ
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisane jest na szybie AWD To pewnie chodzi o elektryczne szyby...

Kochani, nie przesadzajmy. Znacie wszystkie oznaczenia w popularnych markach? Audi miały na szybie "Procon-ten", Volvo "SIPS", Ford "PATS", EBA i wiele innych. Znacie rozwinięcia wszystkich skrótów popularnych marek?

 

Z tym, że mieszkam w Wiśle, gdzie subaru jest bardziej niż popularne i nikogo nie dziwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelszuszu,

:needpics:

 

:P

 

możeto taki większy wyróznik,a doczepienie M,RS czy V12 było by uznane za wioskę:) Widziałem ( i wrzuciłem na forum w temacie o wieśtuningu) alferomeo 33 ze znaczkiem M (z bmw M) ,ale do góry nogami :)

W power? :facepalm:

Więcwszystko mozliwe:) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a napisane jest na szybie AWD To pewnie chodzi o elektryczne szyby...

Kochani, nie przesadzajmy. Znacie wszystkie oznaczenia w popularnych markach? Audi miały na szybie "Procon-ten", Volvo "SIPS", Ford "PATS", EBA i wiele innych. Znacie rozwinięcia wszystkich skrótów popularnych marek?

 

Z tym, że mieszkam w Wiśle, gdzie subaru jest bardziej niż popularne i nikogo nie dziwi :D

No, a napisane jest na szybie AWD

To pewnie chodzi o elektryczne szyby...

;D

Oczywiście:

 

All Windows Down

 

wszyscy to wiedzą :P

Albo AWD - Automatic Windows Down:) - automatycznie opuszczane szyby;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

akcja z dzisiaj :-D

parking pkp, piździ jak trzeba bo to 6:15, zostawiłem gtka na tt 30 sek. wychodzę elegancko z auta, zamykam kluczykiem auto, idę na pociąg.

 

słyszę:

PROSZĘ PANAAAAAAA, HALOOOOOO!

 

odwracam się, paczam - idzie pani w moim kierunku szybkim tempem.

 

słychać, że gietek po 30 sekundach zgasł.

 

"AA JUŻ NIC" - machnęła ręką i poszła

 

JA:

" : - O "

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa, 22.00, idę na parking pod centrum sportu i rekreacji w ZG, gdzie mię czeka ma fura, otwieram auto i w tym samym czasie podchodzi jakaś zakapturzona pani do swojego eskorta co to stał obok imprezy. Nie znam pani, nie wiem kim jest, ale ona nagle uderza do mnie w te słowa:

- I co, odpali pan zaraz swoje auto i ono tak pięknie zagra, a ja co, wsiądę do swojego i kicha... Pana auto naprawdę pięknie brzmi...

- Yyy, dziękuję... i... mimo wszystko miłego wieczoru...

 

:P

Edytowane przez BartZ
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, to do podrywania dziewczyn na Subarynkę się nadaje :mrgreen:;)

Tak by było, gdybym to ja wystartował... a tu proszę, niespodzianka :P

 

no... niespodzianka koncertowo spieprzona... :P:mrgreen:

Żonaty jestem, nie... ;)

 

 

Dzisiaj byłem na przeglądzie okresowym. Podjeżdżam pod bramę stacji diagnostycznej, wychodzi miły pan i mówi:

- Proszę go rozkręcić do 3000 rpm i potrzymać chwilę.

Myślę sobie "o kurtwa, może do razu zapytam o sens przyjazdu tutaj".

Pan odzywa się ponownie:

- Głośno!

- No dosyć...

- Na szczęście mnie głowa nie boli, zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonaty jestem, nie... ;)

 

to nie moja wina... :P;)

 

Dzisiaj byłem na przeglądzie okresowym. Podjeżdżam pod bramę stacji diagnostycznej, wychodzi miły pan i mówi:

- Proszę go rozkręcić do 3000 rpm i potrzymać chwilę.

Myślę sobie "o kurtwa, może do razu zapytam o sens przyjazdu tutaj".

Pan odzywa się ponownie:

- Głośno!

- No dosyć...

- Na szczęście mnie głowa nie boli, zapraszam ;)

 

dobre! :biglol:

Edytowane przez Kubeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...