Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Tata Subaru uwielbia,ale nie wiem skąd mu przyszło do głowy,że moja Niunia ma 220KM i gdzie mu się zgubiła pozostała setka wierzchowców.Przyprowadziłam autko,tatuś wskoczył na prawe,wyjechaliśmy z miasta.Tata:"Czemu stajesz?"uśmiechnęłam się.. :twisted: Tata:"Ooo K@#$A!!!STÓJ!!STÓJ K@#$A MÓWIE!!"zatrzymałam się.Tata:"Ty mi do cholery jasnej mogłaś powiedzieć,że odrzutowiec kupuje!!-wysiadł-Cholera,chyba mam gacie pełne..Toś mnie przewiozła..Dobra,wysiadaj!Teraz ja,teraz ja chce!!"Jak mały chłopiec klaskał rączkami! :mrgreen:

 

Mama wsiadła,zapięła pasy,sprawdziła potencjalne uchwyty i złapała kilka głębszych oddechów.Odpaliłam,a mama:"Ja pier...(uwielbiam jak mama klnie)Dobra,ja już!" i wysiadła. :mrgreen:

 

Siostra:"Ale dasz mi się przejechać?!"powiedziałam,że jasne,ale najpierw ja ją przewioze.Na Siekierkowski wyskoczyłam,a siostra:"Goooochaaa!!Jeeszczeee nieeeee!!Ja nieee chceee!!!"

 

Kumple na widok autka zaczęli masowo mi się oświadczać i nadal mi o swoich ofertach przypominają.Podobało mi się jak znajomi odwiedzili ostatnio Poznań i chcieli Subarynke obejrzeć.4 chopa wsiadło i "pokaż co to potrafi".Wywiozłam ich na trase(jak do kinepolis się jedzie,na autostradzie to zjazd z Nowego Miasta),jeden głos przebijał się przez drugi"Ale to się zbiera","Ile jedziemy?","Nie zdąrzyłem się z rodzicami pożegnać!","Serio!!!Ile jedziemy??!!" :mrgreen: gdy zwolniłam,zapadła cisza i po chwili usłyszałam werdykt od wszystkich pasażerów"Gocha!RESPECT!!!" :grin: i to był miłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiozłam ich na trase(jak do kinepolis się jedzie,na autostradzie to zjazd z Nowego Miasta),jeden głos przebijał się przez drugi"Ale to się zbiera","Ile jedziemy?","Nie zdąrzyłem się z rodzicami pożegnać!","Serio!!!Ile jedziemy??!!" :mrgreen: gdy zwolniłam,zapadła cisza i po chwili usłyszałam werdykt od wszystkich pasażerów"Gocha!RESPECT!!!" :grin: i to był miłe.

 

Hmmm... był kiedyś taki filmik na Forum, z Karolkiem z Wałbrzycha w roli główniej...

 

:razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata Subaru uwielbia,ale nie wiem skąd mu przyszło do głowy,że moja Niunia ma 220KM i gdzie mu się zgubiła pozostała setka wierzchowców.Przyprowadziłam autko,tatuś wskoczył na prawe,wyjechaliśmy z miasta.Tata:"Czemu stajesz?"uśmiechnęłam się.. :twisted: Tata:"Ooo K@#$A!!!STÓJ!!STÓJ K@#$A MÓWIE!!"zatrzymałam się.Tata:"Ty mi do cholery jasnej mogłaś powiedzieć,że odrzutowiec kupuje!!-wysiadł-Cholera,chyba mam gacie pełne..Toś mnie przewiozła..Dobra,wysiadaj!Teraz ja,teraz ja chce!!"Jak mały chłopiec klaskał rączkami! :mrgreen:

 

Mama wsiadła,zapięła pasy,sprawdziła potencjalne uchwyty i złapała kilka głębszych oddechów.Odpaliłam,a mama:"Ja pier...(uwielbiam jak mama klnie)Dobra,ja już!" i wysiadła. :mrgreen:

 

Siostra:"Ale dasz mi się przejechać?!"powiedziałam,że jasne,ale najpierw ja ją przewioze.Na Siekierkowski wyskoczyłam,a siostra:"Goooochaaa!!Jeeszczeee nieeeee!!Ja nieee chceee!!!"

 

Kumple na widok autka zaczęli masowo mi się oświadczać i nadal mi o swoich ofertach przypominają.Podobało mi się jak znajomi odwiedzili ostatnio Poznań i chcieli Subarynke obejrzeć.4 chopa wsiadło i "pokaż co to potrafi".Wywiozłam ich na trase(jak do kinepolis się jedzie,na autostradzie to zjazd z Nowego Miasta),jeden głos przebijał się przez drugi"Ale to się zbiera","Ile jedziemy?","Nie zdąrzyłem się z rodzicami pożegnać!","Serio!!!Ile jedziemy??!!" :mrgreen: gdy zwolniłam,zapadła cisza i po chwili usłyszałam werdykt od wszystkich pasażerów"Gocha!RESPECT!!!" :grin: i to był miłe.

 

 

RESPECT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiozłam ich na trase(jak do kinepolis się jedzie,na autostradzie to zjazd z Nowego Miasta),jeden głos przebijał się przez drugi"Ale to się zbiera","Ile jedziemy?","Nie zdąrzyłem się z rodzicami pożegnać!","Serio!!!Ile jedziemy??!!" :mrgreen: gdy zwolniłam,zapadła cisza i po chwili usłyszałam werdykt od wszystkich pasażerów"Gocha!RESPECT!!!" :grin: i to był miłe.

 

Hmmm... był kiedyś taki filmik na Forum, z Karolkiem z Wałbrzycha w roli główniej...

 

:razz: :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dokładnie z tym samym mi się ta opowieść skojarzyła :twisted::twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przewiozlem swojego dziadka (80lat). :mrgreen: Na poczatku chcialem spokojnie co by zawalu nie dostal,jedziemy gadamy on pyta jaki silnik a ja 2,0. Dziadek na to ze gdyby zlaczyc dwa jego silniki (jezdzi moim starym peugeotem 205 1,1L) to by jezdzil duzo lepiej niz moj w subaru. Płachta na byka doslownie :twisted: Depnalem porzadnie, w mgienu oka 140/h spojrzalem na jego mine to stwierdzilem ze jakbym dalej przyspieszyl to dziadkek by odszedl na zawal :razz: Pozniej juz nic nie mowil, tyle przy wysiadaniu ze auto szybkie i zrywne jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatnie zebranie do szkoły przyjechała moja Mama Forysiem. No i krecilismy sie z kumplami k szkoły. Parking zatłoczony i ja mówie wskazując niezbyt wyraznie: "O, moje auto" kumpel pyta: "Które?" Ja, nie podejrzewając niczego odpowiedziałem: "To szare", a On: "Subaru! to najlepszy smochód na świecie..."

nigdy nie wiadomo na kogo trafisz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, to mnie rozbroilo totalnie :lol: Z komentarzy do filmu na youtube pokazujacego wrazenia (glownie akustyczne) jakiegos tam wydechu w WRXie (kamera polozona na ziemi za samochodem):

 

[A] is that a regualer WRX or an Sti, but u took off the spoiler?

 

it's obviously not an sti. there is no differential.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu u mnie w robocie:

podchodzi do mnie kierownik (zna sie na rzeczy w miare) innego działu i mowi:

- no widzialem ze kupiles subaru. to dobre auta,pokaz co tam masz,pochwal sie i mnie przewiez.

 

Dodam ze u nas w pracy mamy kilka mocnych autek w tym Pug 406 3,0 V6(210KM), Nissan Maxima QX 3,0 V6 no i Chrysler 300C 5,7 Hemi V8.

 

Wsiedlismy no i pedał w glebe. Chlop wykonywal niekontrolowane ruchy reka w poszukiwaniu pasow :twisted: i sie drze: Zwooolnij!!!

Po przejażdzce cytuje: Ja pier*** jak to zapier***,siatkówka mi sie od oka odklei! Toc to lepiej idzie niz Peugeot.(serio lepiej idzie). :mrgreen:

 

Dobrze ze nie jechał ze mna Chryslerem bo zdaję sobie sprawe ze mojej turbożaby nie mam co porównywac do 300C jesli chodzi o przyspieszenie. Reszta,trzymanie sie drogi w zakretach,hamowanie itd wiadomo ze lepsze w subaru. 300C to kloc a jedyna fajna rzecz w nim to przyspieszenie i przecudowny dźwięk silnika V8. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ludziska zazwyczaj nic nie mówili, mocno się trzymali,a jak coś powiedzieli to :zwolnij albo miałeś jechać spokojnie :lol:

 

Jeden kumpel szczególnie miał dosyć, zacytuje tu słowa z "przeróbki 07 zgłoś się" czyli mój kumpel "płacze do dziś" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STI sobie radzi z 300C 5.7 Hemi V8 na prostej.

 

Sprawdzałem :twisted: .

no ja nie powiedzialem ze by sobie nie poradzil. Legacy T by sobie nie poradzil jesli chodzi o serie i przyspieszenie. Hmmm STi,odpadłbys na autostradzie z 300C...chociaz kto wie... Hemi tez ma napęd 4x4 i skrzynie auto. 250 idzie natomiast z palcem w d...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ludziska zazwyczaj nic nie mówili, mocno się trzymali i jak coś mówili
Znam to skądś, a zwłaszcza jak jade z teściową!!! :evil::twisted:

I to narzeka jak wskazówka jest koło 60km/h, a ja zawsze mówię że przecież do 100km/h jest jeszcze daleko!!

A co dopiero jak ruszam na skrzyżowaniu! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...