Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mnie chłop jakiś dopadł jak chwilowo przecierałem tapicerke i:

 

"jaki Pan ma tam motor?

-2.5 230KM

-uuuu...to najlepiej tylko czyścić tapicerke i wyjeżdżać w niedziele

-nooo.

-a ile to pali??

-tyle ile mu się wleje :cool:

-aha...

-a musi mieć ten wlot na masce??

-no to jest potrzebne do chłodzenia..(i tu mi pan przerwał)

-wiem, wiem do chłodzenia turbo

-no nie koniecznie... :roll:

-(i teraz rozwaliło mnie to pytanie)

-a czemu pan to auto kupił??podoba się panu??

-Miałem mu odpowiedzić- nie, nie podoba mi się jest po prostu chu....we :roll: :mrgreen:

-za chwilę mówi dalej: "ja to jeżdżę Fordem... :cool:

nooo.. :smile:

-ale w środku to skromnie

- to co ma być to jest :cool: :razz:

 

 

Tak to mnie więcej się odbyło, pierwszy raz miałem taką rozmowę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy chcąc zabłysnąć znajomością motoryzacji :mrgreen: usilnie namawiał swojego kolegę z pracy na zakup forestera. Jako że tamten drugi zadawał coraz bardziej skomplikowane pytania(chyba :?: ), dzwoni telefon :

- cześć, a jak się sprawuje ten twój subaru w trudnym terenie? Bo wiesz..., ty to taki słabiuuutki masz ten silniczek... (125KM)

- no jak dla mnie póki co w sam raz, zależy co rozumiesz przez "trudny teren"

- aaa tam... a jaki ty masz model?( :roll: ) Fo..fore..fore-co?

- forester

- a ile ci ten FOREST pali?

- Forester :twisted: ,.... bla bla bla...

- a jak z serwisem tych FORESTÓW?

- F-O-R-E-S-T-E-R-Ó-W...bla bla bla

i tak jak za dziesiątym razem poprawiałam tego FORESTA to już nie wytrzymałam...

 

- taki FOREST mój drogi, to naprawdę fajowe autko, pod warunkiem że za kierownicą siedzi GUMP :twisted:

- coooo???

 

:mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys po zatankowaniu mojego autka pan sprzedawca zagadnal co to za auto bo jeszcze takiego kombi nie widzial a zobaczyl na klapie znaczek 4wd to ja mu SUBARU na cztery i tak dalej gosc pyta ile pali?ja grzecznie 11 do 18 l a on wtedy ze moglem kupic diesla subaru :mrgreen: peklem nie wyrobilem i odparlem moglem widzi pan jak teraz musze placic a pan czym jezdzi?passat kombi diesel o tam stoi :arrow: lepsze od koreanca--POLOZYL MNIE--ale nie dalem sie calkiem odparlem to z CHIN ???:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem oddać felgi do malowania, dwóch chłopaków je niesie ja wyszedłem za rogu idąc za nim, nie wdzieli mnie... słucham:

Pierwszy młodszy

- eee ku...a złote felgi kogoś poje....o

Drugi starszy bardziej upaprany od farby:

- się chu...a znasz do tej fury taki kolor najlepszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz "wtopa" mojego autorstwa : nie uprzedzono mnie że w nowym foresiu chemia konserwująca na bloku silnika lubi się "wypalać". Pierwsze 150km przebiegu i postój na BP. Spod maski leniwe obłoczki radośnie unoszą się "ku niebu". Cytat(mój :oops: ) : K...wa - ciekawe gdzie jest gaśnica???...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miny przechodniow i innych kierowcow sa bezcenne! same za siebie mowia! tak sie tylko zastanawiam, czy panowie sie na auto patrza czy na kierowniczke tez czasem :wink:
Myślę, że forumowicze mają za mało danych, aby Ci odpowiedzieć na to pytanie.

 

 

btw, pedro cos ty z ta opona zrobil?? :shock:

 

Właśnie pedro nie zrobił i dlatego taka jest (nie wymienił wcześniej na nowe) :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miny przechodniow i innych kierowcow sa bezcenne! same za siebie mowia! tak sie tylko zastanawiam, czy panowie sie na auto patrza czy na kierowniczke tez czasem :wink:
Myślę, że forumowicze mają za mało danych, aby Ci odpowiedzieć na to pytanie.

 

 

btw, pedro cos ty z ta opona zrobil?? :shock:

 

Właśnie pedro nie zrobił i dlatego taka jest (nie wymienił wcześniej na nowe) :smile:

 

o ty witku podpuszczaku :razz: rozumiem, ze danych mam dostarczyc. na jakims spocie. to kiedy w krakowie jakas imprezka? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miny przechodniow i innych kierowcow sa bezcenne! same za siebie mowia! tak sie tylko zastanawiam, czy panowie sie na auto patrza czy na kierowniczke tez czasem :wink:

 

 

btw, pedro cos ty z ta opona zrobil?? :shock:

 

No właśnie. Nie piszczały, a zniknęły. :D Mamy w Szczecinie tor kartingowy, gdzie można sobie poćwiczyć przy niskich prędkościach (max 80km/h na prostej, wszystkie zakręty 1-kowe). Niestety asfalt bardzo kamienisty i zjada opony. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio grupka około 10 letnich dzieci najpierw zaczęła klaskać, a zaraz potem zaśpiewała "subaru,subaru, subaru" :shock: :lol: , jak widać choroba dociera do coraz młodszych :mrgreen:

 

O!O!O! Otóż to! Się mi przypomniało, jak podwoziłam przypadkowo spotkanych kolegów brata z dworca do domu :lol: . Pierwszy mówi : ooo! subaru!! szkoda że nie impreza ;), drugi na to : nieważne gamoniu, to subaru. A na koniec drugi mówi : echhhh..., warto było przeżyć te 28 lat żeby się przejechać subaru..., jeszcze tylko chciałbym usiąść w ferrari :grin:

ja : :shock:

 

Kochane chłopaki, zwsze ich podwiozę jakby co :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...