Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem dziś na światłach w wawce, z przdu dwóch moich wujków, na pas obok podjeżdża STi. Wujek do drugiego:

-Co te małolaty się tak jarają tym Subaru? Tak samo rajdowe auto jak i Peugot 206.

-No tak, podobno to ma naped na wszystkie koła

-Ale nie widze żadnego znaczka że AWD :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle o Subaru, co o konsekwencjach posiadania Subaru. Panowie, przemyślcie to, zanim wsadzicie swoje panie w te samochody ;)

 

Koleżanka 1 opowiada swojemu chopakowi o mej szanownej osobie. Nie mogła przecież nie wspomnieć czym jeżdżę. A on na to "no to lepiej mnie z nią nie poznawaj, bo to mój ideał"

:shock: :?:

Koleżanka 2 opowiada swym dwóm szwagrom że właśnie do mnie jedzie... i nie wiem po co, też że mam Subaru. Reakcja natychmiastowa: "A wolna? Możemy też wpaść?"

no ej no... ja nie wiem o so kaman. Że niby mnie na mój własny samochód chcą złapać? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie tyle o Subaru, co o "japończykach"

 

Na stacji benzynowej pan mówi do mnie (po uprzednich pytaniach typu: a silnik to 3-litrowy?) te japończyki to g.... warte, miałem kiedyś jednego.

- Tak? a jakie są dobre

- Niemiecke... bmw... audi

 

Facet był oplem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

siedze w samochodzie, czekam na kogos, szyba lekko uchylona bo ukrop sie leje z nieba, przechodzi parka z wozkiem i nagle slysze jak chlopak mowi do dziewczyny: "patrz!! najszybszy samochod na swiecie, Subaru" :shock: hm :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jesteś pewna, że kontrolujesz tego potwora?"

pffffffffffffff.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: chyba muszę mojemu pasażerstwu pokazać prawdziwe samochody :twisted:

 

To jest skandal i calkowity brak zaufania ...

Jest. Ale ten wątek nie nazywa się "co mówi barbie jak się zdenerwuje" dlatego ciąg dalszy został wycięty ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci moje oglądają malowankę ze Zwirkiem i Muchomorkiem, którą im zakupiłem. Starsza pokazuje rysunek i mówi:

-Tatusiu - czy to jest Wodnik?

A młodsza (lat 3) w tym momencie odpowiada

Tak - Wodnik Subarek*

 

* dla tych, którzy nie oglądali nigdy tej bajki to skojarzenie może wydać się niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia o posiadaczach Subaru z grono.net - grono Mitsubishi Lancer Evolution:

 

14/02/2007 14:31 Subaryna,jest dla ludzi, którzy kupili by sobie porsche ale ich nie stać.Chca zeby bylo ich slychac i widac jak tylko pojawia sie na horyzoncie."patrzcie na mnie mam warczacy jak dorodny warchlak silnik,różowe dodatki i złote fele! " :)

 

A evo jest dla ludzi ktorzy lubia takich,bez wiekszych problemow,wyprzedac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14/02/2007 14:31 Subaryna,jest dla ludzi, którzy kupili by sobie porsche ale ich nie stać.Chca zeby bylo ich slychac i widac jak tylko pojawia sie na horyzoncie."patrzcie na mnie mam warczacy jak dorodny warchlak silnik,różowe dodatki i złote fele! " :)

 

Hehehe, dobre. Coś w tym jest, bo mam zamiar kupić Porsche :mrgreen:

 

 

A evo jest dla ludzi ktorzy lubia takich,bez wiekszych problemow,wyprzedac :P

 

"Bez problemów" dopóki nie trafią na mnie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssuuuuu ja nie moge :lol:

 

Przyszedl wlasnie gosc do salonu. Na oko z miejscowosci Pipidowka Dolna (bez urazy dla Pipidowczan!). I mowi:

'bry....bo ja szukam takich felg amerykanskich do mojego Subaru.

-ale jakich dokladnie?

nooo...takich co sie kreca, bo nigdzie nie moge znalezc, a mi sie podobaja...

- :shock: yyyyyy.....no tak, no my takich nie mamy, ale zaraz spojrzymy w internecie czy gdzies takich nie ma

 

-no to widzi Pan, na Luzyckiej jest taki salon, oni tam pewnie beda mieli, ale zadzwonimy spytac.

no dobra.

-przez telefon: no dziendobry, bo mamy tu klienta ktory chcialby felgi ze spinnerami

-> "ale do czego?"

-no do Subaru

-> "Pogielo go?!"

-Pan sie uparl

-> "nie mamy... "

 

-z powrotem do faceta: no nie maja niestety...a jaki ma Pan model?

no...Subaru mam

-ale jakie?

no takie jak tam stoi

-aha, ale dokladnie takie STi? czy jaka wersje?

nooo ten.... CCi

- aha, a jaki silnik?

trzy litry

- ale wie Pan, to do takiego to najlepiej zlote felgi, bo niebieski jest samochod, tak?

no ta, ale ja bym wolal takie krecace sie...

 

>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...