Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

"zobaczyć błysk żalu w oczach byłego - bezcenne" :twisted:

 

W dniu zakupu Subaru rozstalem sie z dziewczyna.

 

 

Mowila ze za duzo pali :???:

No to chyba już zbyt drastyczne posunięcie ;)

Nic w tym drastycznego poprostu dzioucha zaczęła się obawiać o swoją przyszłość materialną!

Że nie będzie na droższe ciuszki, kosmetyki itp.!

Dobrze chłop zrobił!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczorajsza gadka przechodzacych ludzi pod multikinem gdy stalem i czekalem na kumpla:

 

- o to co za gówno (wskazuje koles na forda Fieste z ok.90 lat)

- noo Fiesta chyba - mowi drugi

- mi to by o takie subaru wystarczylo (wskazują na moj wóz)

 

:mrgreen:

 

Nawet sie nie pomylili ze to mazda czy cos. :] :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pod sklepem zaczepił mnie mężczyzna po 30,w gajerku,z teczuszką,akurat wkładałam zakupy na tylne siedzenie:

-przepraszam panią,to Toyota?

-nie,Subaru.

-to przecież mówię,Toyota Subaru.

-nie,Subaru Impreza.

-ale to japońskie?

-tak.

-no to nie Toyota?

-nie,Subaru!

-oj,widze,że się z panią nie dogadam.

 

i poszedł.Rozejrzałam się dookoła w poszukiwaniu jakiś ukrytych kamer,lub znajomych płaczących w ukryciu i odjechałam. :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdawało, że 300C to RWD, a to już jednak troche zżera mocy (na pewno więcej niż FWD). Wątpię, żeby to było FWD z dołączanym tyłem - przecież tam jest silnik V8 ułożony wzdłużnie z tego co wiem.

Tak jak mowisz. 300C maja obie opcje: RWD a w wersji kombi AWD.

Ja jednak myślę, że on trochę zbyt miękki jest

Nie jest az tak miekki jak Ci sie wydaje. Jak na klase wyższą jest twardawy. Mowie o wersji kombi AWD 5,7 Hemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to objedzie go Wrx 06 z dobrym kierwcą :twisted:

na "ćwiare" tak

na autostradzie zapomnij.

 

Gal, jesli mialbym w kilku słowach strescic to auto to powiem tak:

 

Wielki jezdzacy na poteznych kołach pancernik,ktory nie hamuje. Za to dzwiek silnika V8 przyprawia o gesia skorke. Przyspieszenie tego kolosa tez nie najgorsze. Spalanie ok.20l/100 przy jezdzie umiarkowanej w cyklu miejskim. Zajezdzam na stacje,zalewam za ponad 250zl i jade "aż" ok 340km :mrgreen: na calym zbiorniku. Zawias twardy w porownaniu do aut w tym samym segmencie (czy to Mercedes czy BMW). Wnetrze raczej badziewne. Mi sie nie podoba jakosc uzytych materialow i caloksztalt. W klasie wyzszej uwazam ze powinni sie bardziej postarac. Za to audio w tym aucie...mmmm miodzio. System 7.1 i naprawde gra ładnie.Plyt mozesz tam wpakować az 6 wiec nie potrzebna Ci zmieniarka bo jest w radiu. Do tego nawigacja GPS i LCD po srodku konsoli. Wrazenia z jazdy...Hmmm Skrzynia oczywiscie automat z opcją zimową. Do tego jak ktos chce to moze sam sobie zmieniac biegi. Przyspiesza ładnie jak na takiego kloca,ale hamuje jak pociąg towarowy. Kickdown w miare mozebyc. Opoznienie do ok. 1s. Czy warto? Za 270k PLN (tyle kosztowala ta wersja) wolalbym sie rozejrzec za czyms innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio Poznań

 

daj jakąs fotke auta do podpisu czy gdziekolwiek, bede Cie wypatrywał :wink:

 

PS obiecuje ze nie bede sie oświadczał :lol:

 

jak tylko wrócę do Poznania,to wrzucę jakieś zdjątko. :grin: Przy tym bezprzewodowym necie trwałoby to ok 2dni,poprostu zasięg mam tu fatalny. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, jesli mialbym w kilku słowach strescic to auto to powiem tak:

 

Wielki jezdzacy na poteznych kołach pancernik,ktory nie hamuje.

To jest przykre, ale przyznam, że znam to z innych aut również.

Za to dzwiek silnika V8 przyprawia o gesia skorke.

Lubię ten dźwięk - nie szlifierki, a silnika. Bokser (H4) w Subaru ma podobnie - ale nie tak samo.

Przyspieszenie tego kolosa tez nie najgorsze. Spalanie ok.20l/100 przy jezdzie umiarkowanej w cyklu miejskim. Zajezdzam na stacje,zalewam za ponad 250zl i jade "aż" ok 340km :mrgreen: na calym zbiorniku.

Nie jest to dla mnie coś niezwykłego... :wink:

OBK pali (w moim użytkowaniu - średnio, trasa/miasto) ok.17, ale jak go ostatnio dostał man111 w swoje łapy, to 20/100. W terenie - 50/100 (bo tu mu się skala skończyła).

A OBK ma 8.5s do 100...

Zawias twardy w porownaniu do aut w tym samym segmencie (czy to Mercedes czy BMW). Wnetrze raczej badziewne. Mi sie nie podoba jakosc uzytych materialow i caloksztalt. W klasie wyzszej uwazam ze powinni sie bardziej postarac. Za to audio w tym aucie...mmmm miodzio. System 7.1 i naprawde gra ładnie.Plyt mozesz tam wpakować az 6 wiec nie potrzebna Ci zmieniarka bo jest w radiu. Do tego nawigacja GPS i LCD po srodku konsoli. Wrazenia z jazdy...Hmmm Skrzynia oczywiscie automat z opcją zimową. Do tego jak ktos chce to moze sam sobie zmieniac biegi. Przyspiesza ładnie jak na takiego kloca,ale hamuje jak pociąg towarowy.

To wszystko są rzeczy, które ocenić trzeba samodzielnie - co komu odpowiada.

Kickdown w miare mozebyc. Opoznienie do ok. 1s. Czy warto? Za 270k PLN (tyle kosztowala ta wersja) wolalbym sie rozejrzec za czyms innym.

Też nie wiem czy wart tych 70'000 różnicy. Jeżeli nie jeździ "po dziurach i chopkach" tak, jak OBK - to nie warto.

Dzięki za recenzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq napisał/a:

PS. Według danych producenta, 5.7 ma 6.4 sekundy do 100 km/h.

 

No to objedzie go Wrx 06 z dobrym kierwcą :twisted:

6.1 hemi ma 5.1s do 100.

 

Dlatego pisaliśmy o 5.7, a nie 6.1 :razz:

A Ty masz rentgena w oczach? Czy się patrzysz na znaczki?

Niektóre firmy pozwalają zamówić samochód bez znaczków. I wtedy można kilować kogo się uważa...

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz rentgena w oczach?

 

Nie. Zapamiętałem z lekcji matematyki, że coś takiego:

 

5

 

to cyfra "pięć, a coś takiego:

 

7

 

to cyfra "siedem".

 

Te dwie cyfry, rozdzielone kropką, widziałem na samochodzie, którego przyspieszenie sprawdzałem.

 

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz rentgena w oczach?

 

Nie. Zapamiętałem z lekcji matematyki, że coś takiego:

 

5

 

to cyfra "pięć, a coś takiego:

 

7

 

to cyfra "siedem".

 

Te dwie cyfry, rozdzielone kropką, widziałem na samochodzie, którego przyspieszenie sprawdzałem.

 

:razz:

Czyli - patrzysz się na znaczki.

 

No to możesz zaliczyć kolejnego na liście.

 

Oczywiście pod warunkiem, że on też się ścigał... :cool:

 

Ten 300C to jest duża krowa i pewnie nie ma szans z STI. Ale dalej mi się podoba... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal mam nadzieję że nie zaśmieciłem Ci wątku

Ani trochę. Nie przejmuj się.

 

Takim czarnym, to mnie powiozą za czas jakiś dopiero. I wtedy pewnie będzie mi wszystko jedno. Póki co, to jednak wolę jaśniejsze kolory, brak worków na śmieci na szybach i innego tjuninku :wink: :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu kochany dziendobry.na lancze mnie juz nie zabierasz ... :cry:

 

a to 300 C to G straszne testowalem pare dni wersje 4X4 z silnikiem jakim tam wielkim.

trzeszczy wszystko.plastiki marne,wielka niewygodna trumna...choc bardzo mi sie podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galu kochany dziendobry.na lancze mnie juz nie zabierasz ... :cry:

A Ty masz czas na jedzenie?!! Myślałem, że cały czas trenujesz, to nie chciałem przeszkadzać.

a to 300 C to G straszne (...), trzeszczy wszystko.plastiki marne,wielka niewygodna trumna...

 

Znam to - trzeszczy, plastiki marne, fotele niewygodne a hamulce do d.

Chyba to nawet polubiłem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...