Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Staję wczoraj na parkingu, obok stoi Mitsubishi Carisma. Wysiadam, a towarzysząca mi koleżanka pyta:

Marta, czy Subaru to jest produkowane przez Mitsubishi?

:shock:

 

Później przyznała, że bała się zadać to pytanie, ale na szczęście wykazałam się wyrozumiałością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu - przy pomocy wiadomego, znanego co niektórym, starego Nissana - wytargiwałem z zaspy starszego pana, który miał pecha zakopać się Pężotem 206. Pan dziękując powiedział:

- Nooo, ten pana samochód to jedzie przez te zaspy przepięknie - to jest chyba, to, no, Subaru...?

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można pomylić Impreze z Lancerem :shock:

 

Znajomy z politechniki, patrząc na moją komórkę "Ładne to subaru lancer"...

 

:mrgreen: Znajoma patrzac na moja komorke (chyba ta sama tapeta niebiesko-zolte STI :cool: ) -przeciez Ferrari

sa czerwone ... :mrgreen::twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dwukrotnie wjezdzalem do IP w Kwidzynie, podobno najbardziej strzezona firma w PL, dwie bramy, sprawdzenie aut (nawet z lusterkiem podwozie) i przepustki oczywiscie. Pani na strozowce wypisuje:

-marka?

-Subaru.

spojrzala przez okno:

-Ford?

-nie, Subaru.

usmiech na twarzy milej Pani.

 

po tygodniu to samo - tylko inna mila pani. nie pytajac spojrzala przez okno i sama wpisala. no, mysle sobie, tym razem sie zna. dopiero pozniej spojrzalem na przepustke, a tam znowu nieszczesny FORD!!!! z ktorej strony to podobne do niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można pomylić Impreze z Lancerem :shock:

 

Znajomy z politechniki, patrząc na moją komórkę "Ładne to subaru lancer"...

 

:mrgreen: Znajoma patrzac na moja komorke (chyba ta sama tapeta niebiesko-zolte STI :cool: ) -przeciez Ferrari

sa czerwone ... :mrgreen::twisted::mrgreen:

 

No rozwala mnie takie coś :mrgreen: A z drugiej strony my się tu śmiejemy, a sami nie robimy podobnie z innymi markami :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakopałem się z leksza busem(masa ok 2,5t), lewe przednie koło ok 20 cm w błocie, a prawa strona na mieliźnie, zadzwoniłem do brata, przyjechał, linka i te sprawy no i wio! Trochę się opon spaliło ale dało rady wyciągnąć. Podchodzi gościu i mówi: "myślałem, że to co robicie jest bez sensu, ale widzę że PORZĄDNE auto", obszedł do okoła subarynkę i poszedł. I miał facet rację, a mi się piórka nastroszyły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP w Kwidzynie, podobno najbardziej strzezona firma w PL, dwie bramy, sprawdzenie aut (nawet z lusterkiem podwozie) i przepustki oczywiscie.

 

najlepiej strzeżona "firma" w PL, to wg mnie ambasada USA - sprawdzanie auta trwa około pół godziny (rok temu dochodziło nawet do 45 minut :shock: )

sprawdzają tak nawet pracowników, więc większość z nich woli przychodzić piechotą :mrgreen: przechlapane ma ktoś, kto kilka razy dziennie musi przejeżdżać przez bramę ze względów służbowych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna ;)

 

myślę, że jest ich znacznie więcej niż "jeszcze jedna" :wink:

 

na szczęście u mnie we firmie nie ma żadnych takich opcji :roll:

"cześć" do strażnika, kilka kliknięć kartą i już siedzę przy biureczku, piję kawkę i koresponduję sobie z wami na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

From: "Tomek" [...]
Sender: zeran@yahoogroups.com
Mailing-List: list zeran@yahoogroups.com
Date: Fri, 10 Feb 2006 21:46:33 +0100

Zapomnijcie o tym złomie.
Czytałem w czasopismie "Auto Po Gwarancji" że kilkuletnia Impreza to studnia
bez dna. Psuje się to co najdroższe. Cos się często uszkadza w napędach,
koszty moga przewyższyć kwotę jaka trzeba zapłacić za to fajne auto. NIE
polecam, wiem że bardzo wtedy zjechali ten model.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tygodniu to samo - tylko inna mila pani. nie pytajac spojrzala przez okno i sama wpisala. no, mysle sobie, tym razem sie zna. dopiero pozniej spojrzalem na przepustke, a tam znowu nieszczesny FORD!!!! z ktorej strony to podobne do niego?

 

W sobote tankowalismy z Luckiem na shelu nasze toczydelka ide zaplacic a pani do mnie za Forda Pan placi? Nawet sie nie spieralem ... Ta magia owalu na masce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...