Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj podczas wymiany kół na zimowe:

Fachowiec: Jakiś taki obniżony?

Ja: Yhm, troszeczkę.

Fachowiec: Ale bokser jest pod maską?

Ja: :shock:

Fachowiec: Bo ostatnio był u nas klient takim samym, patrzymy pod maskę, a tam zwykła rzędówka

Ja: :shock: może to nie było Subaru tylko jakaś chińska podróbka?

Fachowiec: Nie, oryginalny, takie same znaczki miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsza opinia jaka w życiu słyszałem:

 

sasiad z parkingu... dalszy taki:

 

S: No ładny ma Pan ten Subaru, szkoda że zepsuty...

Ja: Jak zepsuty?

S: Ciągle tu stoi to chyba nim Pan nie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten niebieski GT na białych felgach co przy Słowiańskiej stoi od 1,5 roku w tym samym miejscu ?:P

 

ten ze Słowiańskiej to jakaś zagadka... nikt nic nie wie na temat samochodu ani właściciela... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok godz. 7.00 na trasie Radom - Warszawa (okolice Białobrzegów, auto IMPREZA 2.0D RS) zatrzymała mnie policja (jeden z panów w roku 08 był na 3 miejscu w Polsce w ilości wypisanych mandatów i przyznanych punktów karnych) . Pomijając wszystkie okoliczności zdarzenia, kiedy już zeszło z panów ciśnienie (podobno jechali za mną 5 km) ów jegomość powiedział: "NIE WSZYSCY PANIE PAWLE MAJĄ W SWOICH SAMOCHODACH PORCELANOWE HAMULCE!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde przez 1,5 roku nikt nie ruszal auta? na kapciach nie stoi? straz miejska nie odholowala?
Trudno powiedzieć, auto stoi na alusach ma lusterka światła bardzo dziwne. Wygląda jakby ktoś go pilnował.

 

Dokładnie , cały czas w jednym miejscu i dziwne jest to ze jaka by pogoda nie było to zazwyczaj czyste , wiadomo nie do granic możliwości ale czyste hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano rozmawiam z mechanikiem w pracy na temat paliw.

Mechanik do mnie: "Oglądałem w telewizji program gdzie testowali różne paliwa i do testów wzięli Golfa, Golfa GTI i Subaru Imprezę ale nie taką jak twoja bo niebieską, no wiesz sportowa z turbo".

Ja mam srebrną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga ośnieżona nic nowego, Punto wbite przodem w skarpę w rowie w poprzek drogi, przednie plastik zderzaka poległy i wyrwane leża obok. W środku małżeństwo dogrzewa się jeszcze działającym silnikiem. Wystawili trojką i czekają....

Zatrzymuje się i wyskakuje w syberyjską noc

-pomóc

Pytam.

-masz pan hol, przez uchylone drzwi pada odpowiedz.

-zawsze mam, do 4 Ton wytrzymałości

To zatrzyma się jakąś ciężarówkę i mnie wyciągnie.

-Ja Pan wyciągnę

Panie osobówką?

Jeden Najman później po znalezieniu haka w bagażniku Punciaka:

- Wkręcaj Pan z tyłu ten hak, bo zimno, wyrwę pana jak chwasta - wyszedł słaby żary gość nie skumał.

Widzę opony

- Letnie?!

- Zimowe ma w garażu, ale nie zdążyłem założyć, odpowiada gość z Punto.

Powstrzymuje się od ciętej riposty...

- Wsiadaj Pan i jak zatrąbię, daj na wsteczny, tylko uwaga napnę linę, a potem szarpnę, żona nich zatrzymuje ruch jak coś by nadjechało.

Naciągam linę, Subaraka lekko obraca, dwa delikatne szarpnięcia i Punto wyskakuje z rowu!

Odpinam hak i mówię wesołych świąt, jakoś nawet z wrażenia dziękuję facet nie powiedział, albo nie słyszałem, bo bulgot zagłuszył.

Dłużej to opisywałem niż to trwało :-)

Piąty do kolekcji albo szósty nawet?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wkręcaj Pan z tyłu ten hak, bo zimno, wyrwę pana jak chwasta - wyszedł słaby żary gość nie skumał.

ROTFL ! :lol:

 

Kiedyś pamiętam Szczurek wyciągał swoim Legacem Turbo jakiegoś poloneza z głębokiego śniegu. Koleś pyta: "a koła to jak mam mieć skręcone?" "Nie ważne" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na stacji Orlen pod Inowrocławiem pan z obsługi stacji: "... panie ja też taką RAV'ką śmigam, tylko trzymam ją w domu, a do roboty Oplem jeżdżę, żeby mi jej nie obtarli..." :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...