Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

 

A tak na poważnie, to Piter, wklej jakąś dużą sesję swojego buga ;)

 

bedzie bedzie, tylko musze sie ogarnac z czasem

wczoraj moja czarna Kur... dostała nowe tarcze hamulcowe :-)

zrobimy sesje i bedzie oki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie o subaru, ale dziś z tego mocno piałem:

 

Rozmowa dwóch dziewczyn na jednej z pojeżdzawek:

"zobacz jak oni się tam ślizgają... Kurwa mógł mój chłopak tu przyjechać swoją nową hondą i mógłby wygrać, no bo ona ma takie specjalne systemy co auto nie wpada w poślizg..." :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie o subaru, ale dziś z tego mocno piałem:

 

Rozmowa dwóch dziewczyn na jednej z pojeżdzawek:

"zobacz jak oni się tam ślizgają... Kurwa mógł mój chłopak tu przyjechać swoją nową hondą i mógłby wygrać, no bo ona ma takie specjalne systemy co auto nie wpada w poślizg..." :lol: :lol: :lol:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Tekst tygodnia :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj na stacji- podchodzi do mnie miły starszy pan i mówi, że przechodzą z żoną często koło mojego auta i bardzo im się podoba (głównie kolor :razz:). Po 2-3 minutach rozmowy ze sklepu wychodzi żona tego pana i dołączając do rozmowy mówi:- kolor bardzo ładny, to fakt. Na pewno francuski, tzn. francuskie auto :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na stacji- podchodzi do mnie miły starszy pan i mówi, że przechodzą z żoną często koło mojego auta i bardzo im się podoba (głównie kolor :razz:). Po 2-3 minutach rozmowy ze sklepu wychodzi żona tego pana i dołączając do rozmowy mówi:- kolor bardzo ładny, to fakt. Na pewno francuski, tzn. francuskie auto :razz:

 

ale wyprowadziles z bledu i uswiadomiles, mam nadzieje? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor bardzo ładny, to fakt

 

Podobnie miałem ostatnio jak w Lublinie zaparkowałem na chwilę i od razu pojawił się mocno

nieświeży lokales sam przedstawiający się jako były laiernik samochodowy :smile:

 

Kolor to blue mica

 

wyjątkowo rzadki kolor, morski

to jest taki błękit morski

 

:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodziłem ze szkolenia i podszedł do mnie właściciel a4 2.0 tdi (nówka sztuka)..

poprosił, żebym włączył silnik (szkolenie trwało 6 godzin :roll: więc siłą rzeczy auto było zimne)

posłuchał i mówi - rzeczywiście brzmi jak benzyna..

:shock:

nie wiem jak bardzo musi mu to audi klekotać bo ewidentnie słychać było diesla :???: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w necie opisów działania napędów 4x4 i trafiłem na forum tdi a tam

w kwestii rozdziału mocy...co nie znaczy że pedalsko -lansserskie Subaru jest w tej kwestii najfajniejsze. Za dawnych czasów kiedy jeździłem Lupkiem, na Haldexie wyprawiałem takie rzeczy że panom z subaraków koparki opadały. Zresztą z Subarakami nie miałem co robić. Każdy na światłach dostawał lanie. Przynajmiej ja nie spotkałem lepszego odemnie. Można powiedziec że niby jazda po prostej...ok. Ale miło jest popatrzeć na ździwioną minę szofera w subaru którego dyma Lupek

Co jak co ale Lupo mi zdecydowanie bardziej pasuje to ww. określenia.

 

Odnośnie drugiej części wypowiedzi rad bym kiedyś przeczytać "rozwiązanie" owej kwestii w konfesjonale :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w necie opisów działania napędów 4x4 i trafiłem na forum tdi a tam
w kwestii rozdziału mocy...co nie znaczy że pedalsko -lansserskie Subaru jest w tej kwestii najfajniejsze. Za dawnych czasów kiedy jeździłem Lupkiem, na Haldexie wyprawiałem takie rzeczy że panom z subaraków koparki opadały. Zresztą z Subarakami nie miałem co robić. Każdy na światłach dostawał lanie. Przynajmiej ja nie spotkałem lepszego odemnie. Można powiedziec że niby jazda po prostej...ok. Ale miło jest popatrzeć na ździwioną minę szofera w subaru którego dyma Lupek

Co jak co ale Lupo mi zdecydowanie bardziej pasuje to ww. określenia.

 

Odnośnie drugiej części wypowiedzi rad bym kiedyś przeczytać "rozwiązanie" owej kwestii w konfesjonale :cool:

 

Przemawia przez niego zawiść... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoadRunner, VTG kiedyś zrobiło fajne Lupo.. może to jego właściciel to pisał, jeśli to o tym mowa, to faktycznie mógł dymać seryjne subaraki.. :roll:

Ew jakaś wydumka typu 1.8T:

(pomijając już fakt istnienia lupo W12 :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoadRunner, VTG kiedyś zrobiło fajne Lupo.. może to jego właściciel to pisał

wszedłem w odnośnik i znalazłem ten post - gość ma leona jakiegoś chipsowanego..

 

Ale w poście napisane, że za dawnych czasów jeździł Lupkiem.. i wtedy to on wyprawiał takie rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...