Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

otwierają szybę i jeden pyta :

nie zwracam uwagi na miłe komentarze pod adresem auta, po prostu udaje, że nie słyszę :mrgreen: chyba, że ktoś o coś pyta...

 

po Krk jeździ dużo nowych foresterów i legacy, którzy nie wiedza o co chodzi odnośnie pozdrawiania się :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już kiedyś o tym pisałem - u mnie łatwiej spotkać tygrysa szablozębnego niż subarynę. W całym powiecie jest ich tyle, że na palcach jednej ręki...

 

Jeszcze lepiej jest w miejscowościach górskich, Wisła, Ustroń. Tam to prawdziwy raj dla subaromaniaków

Widzę, że Dyzio mnie uprzedził :mrgreen: Faktycznie, przez Wisłę ciężko przejechać bez spotkania subaru, różnych roczników, typów i modeli. Dziś pięknego turbodziadka namierzyłem w kombii :neutral: I co ciekawe wieloma mocnymi autami jeżdżą starsi ludzie (jak tym dzisiejszym turboantykiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po powrocie z Częstochowy rozpakowywałem Puga z zakupów wózków i innego balastu i słyszę 2 młodych kolesi że komentują mojego bug-a!

:eeee Przestarzały model

:Pirelli są do dupy!!!

:Nie chciał bym jej mieć!!!!!

I w tym momencie nie wytrzymałem i poszła riposta:):)

Żeby poszli pograć Need for speed i że nikt mu nic nie daję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po powrocie z Częstochowy rozpakowywałem Puga z zakupów wózków i innego balastu i słyszę 2 młodych kolesi że komentują mojego bug-a!

:eeee Przestarzały model

:Pirelli są do dupy!!!

:Nie chciał bym jej mieć!!!!!

I w tym momencie nie wytrzymałem i poszła riposta:):)

Żeby poszli pograć Need for speed i że nikt mu nic nie daję!!

 

Nie miałeś rano porysowanego lakieru? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :)

Lecz zazdrość sąsiedzką ciągle działa:) Ostatnio jeden z moich sąsiadów po śledztwie wiem który!!! skaleczył mi tylny róg zderzaka.Nic mu nie udowodnie bo w dzień który to zrobił ukrył samochód a jak juz go postawił pod blokiem to mój lakier z zderzaka już wyczyścił a obcierkę mu nie udowodnie że to o moją świnką zachaczył!!!!.....GRRRRR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po Krk jeździ dużo nowych foresterów i legacy, którzy nie wiedza o co chodzi odnośnie pozdrawiania się...

Na pocieszenie powiem Ci, że w Rzeszowie i okolicach jeździ trochę Imprez (oraz różnych innych modeli Subaru), które też nie reagują na pozdrowienia. Może nie widzą nas, siedzących metr wyżej? :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu (pod budynkiem), parkuje Forka. Przyglada mi si właściciel (W) firmy developerskiej, od ktorej wynajmuje miejsce parkingowe. Po chwili podchodzi i dialog:

W: nie ma to jak dobry diesel. Ja z daleka rozpoznaje po dzwieku. Od razu slychac, ze dobry silnik.

Ja: Ale to benzyna... :roll:

W: ......... :shock:

 

a podobno prodrive'owy tlumik taki przyjemny dzwiek ma :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stacji benzynowej podchodzi jakiś Apacz:

-Dlaczego tak głośne to auto, moja skoda tak nie chodzi.

 

Tylko to że znam go z widzenia i często kupuje u mnie w sklepie uratowało go przed riposta na temat jego skody... .

 

Odpowiedziałem że wcale nie jest głośny bo normy brakuje mu aż 3 dB !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie kierowcy w Imprezach wiedzą o co chodzi (no w 99%).

Sebastian

 

Jeżdże vectrą po Jeleniej Górze i też wiem o co chodzi :grin:

Ale jak ja macham innym, to nie kumają. Może niedługo coś się zmieni i ktoś mnie pozdrowi, bo zamówiłem komplet naklejek u Godlika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, dobrze, że nie zapytał: "Czemy ten diesel taki głośny jest ?" :mrgreen: Mi ostatnio sie przytrafił taki ludek, który stwierdził, ze pod maską mam dyszla :roll:

 

Mi się trafił taki na stacji benzynowej co podszedł i z dumą powiedział: "Te nowoczesne diesle to teraz panie ładnie chodzą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Panie, Turbo ?

-Turbo

 

To nalal 15 litrow ropy :shock:

:mrgreen::mrgreen: Moc :P

 

Ostatnio jak zaparkowałem na parkingu pod gokartami na bemowie, to dwóch stróżów łasi wokół auta..... łażą..... i jeden mówi:

- Ty to jakieś ferrari, albo lamborghini może....

- Suuuu- baaaa-ruuuu (przeczytał z tyłu na klapie drugi)

- Łeeee na liczniku tylko 260 (zaglądając przez szybę pierwszy)

- Jakaś lipa

 

Moja mina :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Łeeee na liczniku tylko 260 (zaglądając przez szybę pierwszy)

- Jakaś lipa

 

Uwielbiam ludzi którzy jakość auta oceniają po tym ile ma na liczniku. Strach pomyśleć co zrobią, jak zobaczą impreze ze 180kph.... :lol:

Taaa, najciekawiej jednak jest, jak masz US-Speca i wielkimi cyferkami V-max 140. Ostatnio się dowiedziałem parę razy, że mam "strasznie wolny ten samochód, ledwie 100 przekracza" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...