Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

kupiliście imprezę tylko dla tego, że jest fajnym sportowym samochodem.

Ja?! Absolutnie! Jakbym chciał sobie kupić auto na blachary tokupił bym biemdablju. A za imprezą jak już pisałem w innym wątku oglądają się tylko "chłopaki" :cry:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za imprezą jak już pisałem w innym wątku oglądają się tylko "chłopaki" :cry:

:mrgreen:

 

Mało jeszcze wiecie o życiu :cool:

 

[ Dodano: Czw Lut 04, 2010 12:33 pm ]

A za imprezą jak już pisałem w innym wątku oglądają się tylko "chłopaki" :cry:

:mrgreen:

 

Mało jeszcze wiecie o życiu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kos, cebula, dobre!

 

 

Natomiast moja nastoletnia (15) córka jak wiozłem ją ostatnio ze szkoły do domu mówi do mnie: Tata! Ten samochód jest po prostu genialny!!! Wszystkie chłopaki się za nim oglądają!!! Już w tym momencie zacząłem myśleć o zmianie na skodę!

:mrgreen:

 

Oho widzę że coś o mnie! :twisted: Nie nie wymieniaj!! :cry: tak jest fajnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide do dupowozu, przechodze koło Subarki, posyłam porannego buziola a tu sąsiad:

 

S: zaponiał Pan linki schować i przytrzasnął klapą

Ja: Tak ma być. :cool:

S: Ale do czego tak?

Ja: Do nawracania niewiernych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszecie, że kupiliście imprezę tylko dla tego, że jest fajnym sportowym samochodem. I nawet przez chwile Wam nie przeszło przez myśl, że rwanie się poprawi :mrgreen:

A żebyś wiedział... :!:

Ja spełniłem swoje małe marzenie.

 

 

Zmiany w "rwaniu" nie zauważyłem, zawsze było takie samo słabe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszecie, że kupiliście imprezę tylko dla tego, że jest fajnym sportowym samochodem. I nawet przez chwile Wam nie przeszło przez myśl, że rwanie się poprawi :mrgreen:

A żebyś wiedział... :!:

Ja spełniłem swoje małe marzenie.

 

 

Zmiany w "rwaniu" nie zauważyłem, zawsze było takie samo słabe :cool:

 

Jeden co się przyznał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja?! Absolutnie! Jakbym chciał sobie kupić auto na blachary tokupił bym biemdablju.

Albo zwieśtjuningowanego pancerwagena :razz:

A za imprezą jak już pisałem w innym wątku oglądają się tylko "chłopaki"

W wieku Twojej córki... i nie tylko :mrgreen:

Oho widzę że coś o mnie! Nie nie wymieniaj!! tak jest fajnie

Hm... Poważnie się zastanów: córka+chłopaki = stres dla rodziców :wink:

Kup skodę.

 

 

 

 

 

 

 

 

No dobra, kupię Twojego WRX'a, za parą groszy, żeby Cię tylko wybawić od kłopotów i problemów. Tak z czystej przyjaźni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotykam znajomego z pracy, który już półtora roku jeździ imprezą kombi 1,6TS. Pytam: jak się spisuje napęd w zimie i czy w ogóle jest na 4 koła .

On na to: tak jest na 4 łapy, ale jest odłączany.

Ja: A w jaki sposób? :shock:

On: No mam taką wajchę przy drążku zmiany biegów. Jak chcę wyjechać ze śniegu to ją włączam, a jak już jestem na normalnej drodze to przełączam na FWD.

Więc postanowiłem koledze wyjaśnić co to jest reduktor :razz:

Dzisiaj przeczytałem opinie sprzedajacego Legacy .Brzmiała ona tak :" SAMOCHÓD OPRÓCZ W/W WYPOSAŻENIA DODATKOWO ZOSTAŁ UZBROJONY W PODGRZEWANE WYCIERACZKI ORAZ REDUKTOR, DZIĘKI CZEMU ISTNIEJE MOŻLIWOŚC ROZŁĄCZENIA NAPĘDU 4X4" . :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie Dyzio pogoni

Jeżeli pochodzisz z dobrej zamożnej rodziny, jesteś miły i sympatyczny, masz stałe źródło dochodów, wykształcenie, nieskazitelną opinię, cechy charakteru, które odpowiadają Dyziowi to ja osobiście nie widzę problemu!

Aha! Masz wielbłądy?

:mrgreen:

 

Ja jestem miły i sympatyczny, kocham Subaru, państwowa posada (stałe źródło dochodów), wykształcenie wyższe magisterskie, opinia dobra, 5 Subarek 1:24 w garażu :mrgreen:

 

Nada się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem miły i sympatyczny, kocham Subaru, państwowa posada (stałe źródło dochodów), wykształcenie wyższe magisterskie, opinia dobra, 5 Subarek 1:24 w garażu :mrgreen:

 

Nada się?

 

A ja mam 1/18, dwa 1/24, pięć ( :twisted: ) 1/43 i jedna 1/63 haa przebijesz?? :twisted:

I ja jestem młodszy, więc różnica wieku mniejszaa :mrgreen: A poza tym... byłem pierwszyy!! :lol: Stałe źródło dochodów też kiedyś będzie :lol:

 

A może sama zainteresowana się wypowie?? :cool: bo widzę, że jest na forum haaa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 1/18, dwa 1/24, pięć ( :twisted: ) 1/43 i jedna 1/63 haa przebijesz?? :twisted:

a sam je zrobiłeś?? :roll:

 

sam poszedłem do sklepu i je kupiłem, to nie wystarczy? :lol: wy swoich prawdziwych Subarek tez nie zrobiliście tylko kupiliście :twisted:

 

KrisKristoffers jak sam je zrobiłeś, to szacun - ja po 10 minutach bym tym rzucał :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam poszedłem do sklepu i je kupiłem, to nie wystarczy? :lol:

 

wystarczy...

...żeby w konkursie na przyszłego zięcia Dyzia, przegrać z Krisem już na starcie :mrgreen:

 

dam małą wskazówkę żeby być od razu na pierwszym miejscu , otwórz własną fabrykę samochodów i miej z tego zyski :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam poszedłem do sklepu i je kupiłem, to nie wystarczy? :lol:

wystarczy...

...żeby w konkursie na przyszłego zięcia Dyzia, przegrać z Krisem już na starcie :mrgreen:

 

hehe no moze :grin:

Ale żeby nie było aż takiego OT, to napisze co mi się przytrafiło:

Ide sobie ze szkoły z koleżanką... nagle zauważam Forestera i mówie "ooo Subarru", a ona: "Gdziee??", na to ja pokazuje jej palcem na Forka... po chwili konsternacji usłyszałem: "To takie też są? :roll: " :shock: :shock: hehe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...