Skocz do zawartości

Subaru Forester [SJ] (MY13=>MY19)


kordynator

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, który ze sprzedawców w salonie Subaru, zażądał 170 kawałków od madoxa za Forka w dyszlu, ale gratuluje pomysłu. Dobrze mu tak. :yahoo: Niech się trzyma z dala od Subaru :OO:

 

bronię madox'a, to był chyba jego skrót myślowy. jak weźmiesz cenę za Forek D wersja Sport i doliczysz orientacyjny koszt automatu na jakieś 2000eur + metalik to wyjdzie Ci te 42000eur x 4,1 i masz lekko 172 tys. Rozumiem o co mu chodzi, jest jakaś granica psychologiczna jakiej nie możesz / nie chcesz przekroczyć płacąc za samochód.

Nie oszukujmy się, Subaru to nie jest klasa premium i raczej nigdy nie będzie (oby!) a cena 172 tys już się o nią ociera....

 

madox, skoro chcesz koniecznie suv + automat + diesel to rzuć okiem na tiguana 170km+dsg. Co prawda 4 x 4 to nie to samo co w subaru ale jest.

Cena pewnie jednak Cie rozczaruje bo z tymi wszystkimi ekstrasami które chcesz to i tak lekko do 150 tys dojedziesz, może jakiś rabat dostaniesz jak ich leasing weźmies

masz czas i nie razi Cie kura na masce to poczekaj na Octavie combi 4 x 4, na pewno będzie opcja diesel + dsg ale tam lekko bekniesz ze 130 tys co już zakrawa na kpinę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urabus - genialne :rolleyes:

 

Madox - to co piszesz z uporem maniaka to częściowo prawda. Mój stary forek to samochód wolny*, niekomfortowy, drogi w zakupie, eksploatacji i serwisie, głośny, wyposażony tylko w przełącznik bright. Jest masa samochodów dużo lepszych i do tego tańszych. Sam takie miałem, były premium i oświecone i wszystko co chcesz. Ale nie zamierzam go wymieniać na nic innego niż kolejnego forka. Lubię ten samochód i kropka. To czy haldex w nowym volvo daje rade ani ile kosztuje w ogóle mnie nie obchodzi.

Czyli też jestem maniakiem.

Ale pozytywnym. :P

 

* Fabię 1.2 jednak wyprzedza

Edytowane przez maarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru według mnie to samochód z duszą, dla mnie kultowa marka, tak jak np mazda którą też mam

 

Dusza Subaru ulotniła się w 2008 roku, teraz każdy "siłą rozpędu" z dawnych lat próbuje sobie wmówić że pewnie auto z ramkami też jest fajne a nieobecność wrx'a/sti w salonach to tylko małe niedopatrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru według mnie to samochód z duszą, dla mnie kultowa marka, tak jak np mazda którą też mam

 

Dusza Subaru ulotniła się w 2008 roku, teraz każdy "siłą rozpędu" z dawnych lat próbuje sobie wmówić że pewnie auto z ramkami też jest fajne a nieobecność wrx'a/sti w salonach to tylko małe niedopatrzenie.

Jak wszedł bugeye też tak mówiono...

Jak wszedł lanos też tak mówiono...

...i o dziwo, dusza subaru ma się ciągle nie najgorzej B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru według mnie to samochód z duszą, dla mnie kultowa marka, tak jak np mazda którą też mam

 

Dusza Subaru ulotniła się w 2008 roku, teraz każdy "siłą rozpędu" z dawnych lat próbuje sobie wmówić że pewnie auto z ramkami też jest fajne a nieobecność wrx'a/sti w salonach to tylko małe niedopatrzenie.

A doszukiwanie się duszy marki (tzn. jej rajdowych korzeni) w SUVie, do tego z dieslem pod maska, to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nieobecność wrx'a/sti w salonach to tylko małe niedopatrzenie.

 

jaki Pan sobie życzy.....? :)

Chciałby dusza do raju :D

Myślę, myślę, w Czechach popytałem byłby sedan za 1 050 000Kc póki co jednak chyba nowy forek.

Dostałem w Pradze broszurkę i plakaty nowego forka oraz zaproszenie na jazdę próbną, cieszę się jak dziecko, a tu do roboty trzeba jechać więc znowu 6 tygodni "ślinienia" przed kompem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, który ze sprzedawców w salonie Subaru, zażądał 170 kawałków od madoxa za Forka w dyszlu, ale gratuluje pomysłu. Dobrze mu tak. :yahoo: Niech się trzyma z dala od Subaru :OO:

 

bronię madox'a, to był chyba jego skrót myślowy. jak weźmiesz cenę za Forek D wersja Sport i doliczysz orientacyjny koszt automatu na jakieś 2000eur + metalik to wyjdzie Ci te 42000eur x 4,1 i masz lekko 172 tys. Rozumiem o co mu chodzi, jest jakaś granica psychologiczna jakiej nie możesz / nie chcesz przekroczyć płacąc za samochód.

Nie oszukujmy się, Subaru to nie jest klasa premium i raczej nigdy nie będzie (oby!) a cena 172 tys już się o nią ociera....

...

 

Nie dajmy się zwariować, gdyby Forek w dyszlu kosztował 170 kawałków, to pies z kulawą nogą by go nie kupił, widocznie da się go kupić taniej w wersjach jakie satysfakcjonują całkiem sporą rzeszę ludzi a madox ... cóż, myślę że jego absencja w salonach sprzedaży Subaru, nikomu nie zaszkodzi. Zatem, podtrzymuję co napisałem wcześniej - gratuluje pomysłu.

 

Dusza Subaru ulotniła się w 2008 roku, teraz każdy "siłą rozpędu" z dawnych lat próbuje sobie wmówić że pewnie auto z ramkami też jest fajne ...

 

Jest gorzej, nowy forek na przednią boczną z ramką i dzieloną !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru to ostatni Scheiss. Nic dziwnego, ze tak malo po drogach jezdzi. A tym co kupuja te auta brakuje 5 klepki jest juz pare ludzi na tym forum co ciegle probuja nam to wmowic (widac cos w tym jest). Forester za 170 t€ to juz w ogole masakra. Mowie nie wariatom drogowym.

Przepraszam czy w Polsce sa ferie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, który ze sprzedawców w salonie Subaru, zażądał 170 kawałków od madoxa za Forka w dyszlu, ale gratuluje pomysłu. Dobrze mu tak. :yahoo: Niech się trzyma z dala od Subaru :OO:

 

No cóż szkoda, że nie zażądał 500tyś to by chłopak porównywał z jakimś Ferrari a nie tylko Maercem :P

 

Inna sprawa, że może kolega madox jeszcze w gimnazjum siedzi i ma problemy z tabliczką mnożenia. Może kolega Madox wie, że od kwietnia będzie kryzys i 4,35 Euro?

 

Zresztą wypasiony Forek 2,0 klekocik w wersji Platiunum (co prawda felgi tylko 17" i zderzaka sportowego brak:P) Kosztuje 151.847 PLN :)

 

Mamy wolny rynek nikt zmuszać do kupowania Subaru nie będzie, śmiało w te pędy madox leć do salonu i kupuj samochód tej chińskiej marki:) Jak wiadomo chińczyk zawsze lepszy i tańszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś się mylę? 39tys Eur za najbogatszą wersję diesla ,to licząc Eur po 4.16 jest 162tys zł.Do tego ,jak już w końcu dadzą ten automat ,to będzie 8tys za niego gdzieś.Więc da nam to 170tys.Do tego metalik 2tys.Daje nam to 172tys za full wersję diesla (150KM).Przecież to jest chore

Podobnie jak chora jest cena 152 tys plus metalik ,czyli 154 tys (36500Eur x 4.16 to 152tys plus 2 tys metalik)za diesla na 17calowych felgach bez navi i automatu !!!

A ponieważ upustów nie ma ,jak był łaskaw powiedzieć Pan Andrzej ,więc....skierowanie do psychiatry w schowku jako wyposażanie standardowe proponuję

A upustów nie ma,bo mamy do czynienia z Pagani ,marką wyjątkową,gdzie o upusty pytać nie należy,bo jest to w złym smaku.Zgadłem nie?

A w ogóle to okazja ,trza brać,bo jak Eur pójdzie na 4.5,to ta najbogatsza wersja tego malego diesla za 39tys Eur wyjdzie z automatem i metalikiem 185tys :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :biglol:

Edytowane przez madox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39tys Eur za najbogatszą wersję diesla

 

jak sama nazwa wskazuje "najbogatsza" jest dla najbardziej bogatych :) .....i co zabronisz im kupować a dielerom sprzedawać...? :yahoo:

.skierowanie do psychiatry w schowku jako wyposażanie standardowe proponuję

 

miałem napisać to już wczoraj :rolleyes: ale myślę "jednak Volvo" to co ci będę sugerować :rolleyes: ...a tu widzę , że zupełnie nie chodzi o kupno auta....

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madoxx upustow nie ma bo wariaci i tak kupja jedyna sluszna marke o ojciec Dyrektor i tak dostaje dofinansowanie z Dubaju. Zreszta Arabi doplacaja rowniez do kazdego sprzdanego Subaru (okolo 20t€ w zaleznosci od modelu trzeba miec tylko legitymacje z The Forum) a cena katalogowa ma ma na celu odstraszenie "kapeluszy" ot cala tajemnica tej kasty mormonow ale cicho nie mow tego nikomu bo kapelusze wykupia kontygent.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją ścieżką, to troszkę zaczynacie Panowie odpowiadać na zarzuty Madoxa używając argumentów, jakie pan w dresie używa odpowiadając swojej dziewczynie:

 

- Jeb**m ci to ci jeb**m, na ch** to drążyć?? :D

 

Easy, złość piękności szkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madox - Twój tekst:

.skierowanie do psychiatry w schowku jako wyposażanie standardowe proponuję

jest zwyczajnie niegrzeczny i napastliwy. Twoje opinie nikogo już nie interesują bo sam żeś doprowadził do tego, że nikt Cię poważnie nie traktuje, dalej twoja działalność na forum skupia się na trollowaniu i zaczyna mnie to drażnić więc przestrzegam - jak nie przestaniesz - dostaniesz ostrzeżenie, jak nie pomoże - drugie a przy trzecim wylatujesz na urlop. Ogarnij się i pisz z sensem a nie jak 5 latek.

Pozostałych dyskutantów proszę zachowanie poziomu wypowiedzi (choć mnie samemu nie łatwo...) i nie karmienie trolla.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...