Jump to content

wyrod

Użytkownik
 • Content Count

  202
 • Joined

 • Last visited

About wyrod

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  nie powiem :-P
 • Skąd
  Wawa
 • Auto
  Znów kupiłem Forka S-turbo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale do czego porównujesz? OBK jest większym i cięższym autem. Bagażniki są oba po trochę ponad 550 litrów, a że cięższy ... to niech go zrobią z aluminium. Porównuję jabłka z jabłkami i gruszki z gruszkami. Dwa samochody, oba lekko podniesione, oba diesle z automatami. Pojemność bagażników - taka sama. Co jeszcze powinny mieć takie samo, żeby można było je porównać? Kolor?
 2. Seat Leon Xperience. 2.0 D, automat. Poniżej 8 sec do 100 km/h.
 3. Izotom powiedział: " ... Dlatego OBK oferuje coś innego niż tylko moc i sprint do setki. ..." OBK nie proponuje ani mocy ani sprintu, więc w moim przekonaniu zdanie powinno brzmieć: Dlatego OBK oferuje coś innego niż moc i sprint do setki. - o ile oczywiście coś oferuje. Izotom powiedział: " ... Dealerzy cieszą się, że mogą coś nam zaoferować. Nawet gdy są to tylko czapki, której Ty nie potrzebujesz. No chyba, że chcesz aby zamknęli interes albo sprzedawali inną markę. ..." Nikomu nie życzę konieczności zamknięcia interesu, sprzedaż kilku marek w jednym miejscu jest zwykle tylko z zyskiem dla kupujących. Izotom powiedział: " ... Prezeza FHI interesuje zysk Subaru, a nie jakie auto chce Polak. Czyli patrzy na rynek, który przynosi zysk. To nie kpina tylko biznes. ..." Jeśli p. Prezes chce czerpać zyski z rynku ekonomicznych, duzych, bezpiecznych wozideł z osiagami nie odbiegajacymi od sredniej w tej klasie aut, pozwolę sobie zasugerować budowę lepszej jakości silników diesla lub zainwestowanie w PR, tych które już produkuje. W związku z brakiem potrzebnej mi wersji OUTBACK'a, przestanę bić bezsensowaną pianę, pojdę już stąd i więcej się w tym temacie obiecuję nie odzywać.
 4. no tak.....wybrali Chiny Pewnie czegoś nie zrozumiałem, ale nie pojmuję jak - będąc dilerem marki - można się cieszyć, że producent preferuje inny rynek. Pewnie chodzi o to, że można czapki z daszkiem zamiast gogli sprzedawać. nie ludzie tylko pewna grupa "zapaleńców z benzyna we krwi" na forum a to 2 rozne swiaty. Ludzie chca ekonomicznego, duzego, bezpiecznego wozidła z osiagami nie odbiegajacymi od sredniej w tej klasie aut i Prezes FHI, wierzy w to, że ktoś kto chce ekonomicznego, duzego, bezpiecznego wozidła z osiagami nie odbiegajacymi od sredniej w tej klasie aut pójdzie kupić Subaru a nie VW/Skodę/Seata?? No, tu się ubawiłem
 5. a jaka jest oferta Subaru poza Europą..? ( wiem wiem , że to małe rynki... ) taka: http://www.torquenews.com/1084/new-20-liter-turbo-outback-be-launched-exclusively-china
 6. VW Passat Variant 2.0 TDI Bi-Turbo BMT, 4MOTION 240 KM (176 kW) DSG - 7 stopniowa - 170 690 PLN brutto KATALOG 2015 STI jest doskonałe do wożenia 4 osób, 4 rowerów 2 desek i 4 kompletów żagli do desek. Tak, to był sarkazm i kpina z wpisu Izotoma. Po prostu flaki mi się wywracają, jak wchodzę do sklepu i chcę kupić gogle narciarskie a pani sprzedawczyni z braku gogli proponuje mi czapkę z daszkiem, no bo przecież i to i to zakłada się na łeb. Pójdę ... kawę wypiję, może mi się polepszy.
 7. Cena OUTBACK'a z 2.0 DIT nie powinna przekroczyć 175 000 PLN. W tej chwili, najdroższy Forester diesel to 38 000 Euro, najdroższy FXT to 37 500 Euro. Najdroższy OUTBACK diesel to 42 400 Euro, zachowując proporcje, OUTBACK XT to 41 900 Euro. Cena 175 000 PLN, powinna być spokojnie do zaakceptowania dla obu stron, i nas i Subaru Import Polska. Dyrekcjo ..... I żeby była jasność: ja mogę jutro dać zaliczkę.
 8. mechanik, o 10 Apr 2015 - 00:10, powiedział: Oby tylko pojawiła się wersja żwawsza Outbacka, a'la XT, cała reszta jest 'miód malina'. Napisali już, że będzie. W Chinach. Może ustalmy, że Outback SBD + CVT jest wyśmienitym samochodem w kategorii do 150 koni mechanicznych, może trochę drogim jak na tak ustawione granice kategorii, ale za to doskonale doposażonym. I wszyscy będą zadowoleni.
 9. Chyba pomylił Pan producentów. Wesoło to nie jest z silnikami diesla w Subaru, choć podobno produkowane w Japonii. Diesle Volvo D5 mają się całkiem dobrze, właśnie wspólnik zmienił S80 na nowe XC70, wszystko w nich jest ok. Proszę zostawić te SBD i spróbować czegoś co ma prawdziwego diesla a nie wadę fabryczną.
 10. haubi65, o 30 Mar 2015 - 10:05, powiedział: X3 2 D 150 PS tez nie ma silnika bo jezdza z OBK SBD dokladnie tak samo Jeśli dobrze pamiętam, to BMW przestało montować w X3 2D 150 PS w 2007 roku. Kolejne odsłony 2 D miały 177 PS i 184 PS. Wychodzi na to, że Subaru w dieslach robi to, co BMW przestało robić osiem lat temu.
 11. Nowicjusz, o 29 Mar 2015 - 11:32, powiedział: Nie musicie tak bronic OBK, niech się broni sam. Ale czym miałby się bronić jak silnika mu nie dali ? Podstawową funkcją samochodu jest jeżdżenie, myślę że potwierdzi to nawet fan SBD, pan Andrzej Koper. Wyposażenie / doposażanie samochodu, który nie ma silnika, jest mydleniem oczu. To jak sądzę też potwierdzi pan Andrzej Koper. Pozostaje jedynie do ustalenia, czy OBK 2015 ma silnik, czy go nie ma. To każdy musi rozważyć we własnym sercu. Dla mnie - nie ma.
 12. bez przesady, całkiem rozsądnym rozwiązaniem jest zmiana producenta!
 13. VW Alltrack 2.0 TSI 210 KM (155 kW), 4MOTION, DSG, 6 stopniowa - 150 790 PLN - cena katalogowa
×
×
 • Create New...