Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh no trzeba poczekać pół godziny, jeśli wystartuje SS7 to i SS8 pewnie pojedzie. Kajto dziś chyba bardzo rozważnie, wie że nie musi wygrać to i nie ciśnie na 100%, ale emocje są na pewno!


Wszystko odwołane

 

Gdzie są takie info? Ja znalazłem póki co, że SS7 skrócony o 50m..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny sezon.... i mamy MISTRZA!!!!. 

Ciekaw jestem czy znajdzie się budżet na następny krok. Myślę, że powinien pojechać w WRC2, wprawdzie to niekoniecznie wyższy poziom, ale zawsze bliżej najlepszych i co ważne poznałby odcinki najmocniejszego serialu świata.... i kto wie czy nie przydało by się to w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pogratulować Kajto mistrzowskiego tytułu. Bardzo cieszę sie z jego zwycięstwa. Miałem możliwość zamienić kilka slow, przy pierogach na Dolnoslaskim, z Kajetanem, chyba jak jeszcze jechał dla SPRT i zrobił na mnie duże wrażenie. Fajnie patrzeć na Jego jazdę. Mistrz pełna gębą.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wow :) To po Hołku chyba drugi taki tytuł dla Polaka.Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Zasada był kilka razy, Bublewicz, Kulig i Solek mieli wicemistrza

 

Tylko kiedy Sobiesław zdobywał ME to był najważniejszy cykl mistrzostw, bowiem nie było wtedy Mistrzostw Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pogratulować Kajto mistrzowskiego tytułu. Bardzo cieszę sie z jego zwycięstwa. Miałem możliwość zamienić kilka slow, przy pierogach na Dolnoslaskim, z Kajetanem, chyba jak jeszcze jechał dla SPRT i zrobił na mnie duże wrażenie. Fajnie patrzeć na Jego jazdę. Mistrz pełna gębą.

U nas na Podbeskidziu na spocie parę miesięcy temu był gościem i potwierdzam że super człowiek i cieszę się że nasze życzenia żeby był mistrzem się spełniły.

 

Gratulacje.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak czy inaczej to w tej chwili najszybszy i najskuteczniejszy team z Polski...

 

gratulacje dla Kajta i mam nadzieję , że to początek dalszych sukcesów , powiedzmy , piętro wyżej.... :)  

 

ps. "nasza załoga" też niezłe czasy na OS-ach - gratulacje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...