Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

Kajto to jest gość, właśnie słuchałem krótkiej z nim rozmowy w Kronice Sportowej (PR1). Skromny, zawsze pomocny (vide ostatnia sytuacja z Consanim) i co najważniejsze krok po kroku buduje swoją karierę. Mam nadzieję, że już niedługo doczekamy się Kajta w WRC. Wielki szacunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy zatrzymanie się załogi w przypadku wypadku innej załogi i sprawdzenie czy wszystko gra nie jest działam regulaminowym? 

 

Fajnie że się podkreśla fair play zachowanie Kajta czyli zatrzymanie się na 20 sekund i zapytanie czy wszystko gra ale "Bohaterska postawa Kajetanowicza i Barana"... nie za bardzo słońce świeci?   :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy zatrzymanie się załogi w przypadku wypadku innej załogi i sprawdzenie czy wszystko gra nie jest działam regulaminowym? 

 

Fajnie że się podkreśla fair play zachowanie Kajta czyli zatrzymanie się na 20 sekund i zapytanie czy wszystko gra ale "Bohaterska postawa Kajetanowicza i Barana"... nie za bardzo słońce świeci?   :huh:

 

Zatrzymanie jest wymogiem regulaminowym, jeżeli poszkodowana załoga nie daje znaku, że wszystko jest w porządku. Kilka załóg przejechało, a zatrzymał się dopiero Kajto. To pokazuje jaka jest presja na wyniki oraz że tzw. "normalne" zachowanie jest obecnie uznawane jako coś ponadprzeciętnego. Ale dotyczy to niestety wszystkich sportów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zatrzymanie jest wymogiem regulaminowym, jeżeli poszkodowana załoga nie daje znaku, że wszystko jest w porządku. Kilka załóg przejechało, a zatrzymał się dopiero Kajto. To pokazuje jaka jest presja na wyniki oraz że tzw. "normalne" zachowanie jest obecnie uznawane jako coś ponadprzeciętnego. Ale dotyczy to niestety wszystkich sportów.

 

To trochę na wyrost , owszem , załoga ma obowiązek sie zatrzymać i Kajto to zrobił . I nie było kilka załóg tylko jedna Vaclav Pech , który widział Consaniego i pilota przy aucie , widać zresztą to było z kamery helikoptera eurosportu, ze zaraz po dzwonie swobodnie wysiedli. "Okejki" nie zdazyli jeszcze wyciagnąć ale widac było załogę w normalnym stanie , wtedy nie ma konieczności zatrzymania .  i Pech pojechał dalej . Kajto jadąc jako 5 załoga zatrzymał sie ( w sumie niepotrzebnie ) i dostał skorygowany czas.  Jeśli było by inaczej , ( Consani czy pilot byli by poszkodowani ) Pech by dostał karę finansową za nie zatrzymanie sie , a media by go zniszczyły . Takiej sytuacji jednak nie było, choć owszem miło że Kajto sie zatrzymał , ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie

ja się z tym nie zgodzę. Pomimo iż Kajto bije się o tytuł ME jednak starczyło miejsca na ludzki odruch i chęć pomocy lub upewnieniu się że z załogą jest ok.

Myślę, że można tylko przyklasnąć i nie potrzeba wcale ujmować z takiego zachowania i postawy bo jak to się mówi, "karma wraca" i na koniec sezonu może z tego powodu np. pić szampana :) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie

ja się z tym nie zgodzę. Pomimo iż Kajto bije się o tytuł ME jednak starczyło miejsca na ludzki odruch i chęć pomocy lub upewnieniu się że z załogą jest ok.

Myślę, że można tylko przyklasnąć i nie potrzeba wcale ujmować z takiego zachowania i postawy bo jak to się mówi, "karma wraca" i na koniec sezonu może z tego powodu np. pić szampana :)

 

 

Dodam tylko co napisał Consani na Twitterze.

 

 

HUGE thank you to @Kajto_pl and @Jarek_Baran as they actually STOPPED on the stage to check on us. Man you are stars... #SMPF4 @FIAERC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie

ja się z tym nie zgodzę. Pomimo iż Kajto bije się o tytuł ME jednak starczyło miejsca na ludzki odruch i chęć pomocy lub upewnieniu się że z załogą jest ok.

Myślę, że można tylko przyklasnąć i nie potrzeba wcale ujmować z takiego zachowania i postawy bo jak to się mówi, "karma wraca" i na koniec sezonu może z tego powodu np. pić szampana :)

 

 

Hmm chyba co nie którzy mnie żle zrozumieli :) 

 

Postawa Kajto , jak najbardziej ok i szacun , ale na miłość boską , to jest obowiązek i przepis !!!! czy komuś sie to podoba czy nie … 

 

ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie

ja się z tym nie zgodzę. Pomimo iż Kajto bije się o tytuł ME jednak starczyło miejsca na ludzki odruch i chęć pomocy lub upewnieniu się że z załogą jest ok.

Myślę, że można tylko przyklasnąć i nie potrzeba wcale ujmować z takiego zachowania i postawy bo jak to się mówi, "karma wraca" i na koniec sezonu może z tego powodu np. pić szampana :)

 

marcos007 , z całym szacunkiem , ja rozumiem chęć kibicowania , i chęć picia szampana , i uwierz mi , bardzo kibicuję Kajto ( mozesz go nawet zapytać bezposrednio ) :) ale tego typu argumenty są słabe . Kajto juz udowodnil że jest najlepszym kandydatem na ME , wiec nie zapejszajmy ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie

ja się z tym nie zgodzę.

 

 

Wiesz co to bohaterski czyn? 

 

Jak Carfit pisał, Kajto zachował się fair i zgodnie z regulaminem jak rasowy zawodnik. 

 

 

Niedługo bohaterskim czynem będzie pożyczenie pompki na KJSie.  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz "Order Zasługi i Bohaterskich Czynów w sporcie motorowym" a do tego wyryje na Bednarach tablicę pamiątkową upamiętniającą to wydarzenie. 

 

Mogłeś jechać a jednak zmieniłeś mi koło... szał. 

 

Ale dosyć tych śmiechów.  ;)

 

Go Kajto  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiesz co to bohaterski czyn?    Jak Carfit pisał, Kajto zachował się fair i zgodnie z regulaminem jak rasowy zawodnik.      Niedługo bohaterskim czynem będzie pożyczenie pompki na KJSie. 

Panowie, gdzie ja napisałem o bohaterskim czynie? ;)

miał taki obowiązek i się z tego wywiązał pomimo jak wynika z opisu niektórych osób wcale nie musiał się zatrzymywać (choć może jednak z przebiegu wydarzeń musiał).

Ale ludzie już szukają zaczepki na siłkę, wyluzujcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie ja napisałem o bohaterskim czynie?

 

 

 

ale robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie

ja się z tym nie zgodzę. 

 

 

 

Skoro się nie zgadzasz ze zdaniem, że "robienie z tego tytułu bohaterskiego czynu jest trochę naciąganie" to znaczy, że zgadzasz się z twierdzeniem, że to jednak czyn bohaterski był...  Czy jeszcze jakoś inaczej?

 

;)

 

 

 

Ale ludzie już szukają zaczepki na siłkę, wyluzujcie  

 

To nie jest szukanie zaczepki tylko próba zwrócenia uwagi, że takie zachowanie w motorsporcie to oczekiwana norma a nie bohaterstwo. Kajto w tym przypadku dał przykład właściwego zachowania w przypadku wypadku innej załogi.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, naprawdę, nawet już w wątkach tematycznych nie można napisać swoich luźnych przemyśleń bo zaraz się znajdzie znawca, który będę wszystko naprostowywał, wyjaśniał i wiedział lepiej co autor miał na myśli :) co się z tym forum porobiło to ja nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@chojny, naprawdę, nawet już w wątkach tematycznych nie można napisać swoich luźnych przemyśleń bo zaraz się znajdzie znawca, który będę wszystko naprostowywał, wyjaśniał i wiedział lepiej co autor miał na myśli :) co się z tym forum porobiło to ja nie wiem

 

Ależ możesz a forum jest od tego aby dyskutować, dzielić się poglądami licząc się z tym, że ktoś może się z Twoimi poglądami nie zgodzić. Tym razem to ja napisałem co myślę, ktoś inny  się dopisał a Ty się nie zgodziłeś z naszym zdaniem i teraz chętnie bym ostatecznie się dowiedział co więc miałeś na myśli udzielając się w tym temacie. 

 

Tylko tyle i aż tyle  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...