Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wow :) To po Hołku chyba drugi taki tytuł dla Polaka.Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Zasada był kilka razy, Bublewicz, Kulig i Solek mieli wicemistrza

 

Tylko kiedy Sobiesław zdobywał ME to był najważniejszy cykl mistrzostw, bowiem nie było wtedy Mistrzostw Świata.

 

To prawda, nawet Nowozelandczycy czy Kenijczycy jeździli w ME :)

I wtedy były prawdziwe rajdy-maratony, np. Londyn-Sidney (ale nie jestem pewien czy się liczyły do punktacji?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw jak LOTOS zapatruje się na plany wobec naszych dwóch załóg gdzie Kajto niewątpliwie spełnił pokładane w nim nadzieje a Kubek walczył ambitnie tylko niewiele z tego wyszło.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw jak LOTOS zapatruje się na plany wobec naszych dwóch załóg gdzie Kajto niewątpliwie spełnił pokładane w nim nadzieje a Kubek walczył ambitnie tylko niewiele z tego wyszło.

Teoretycznie logistyczne łatwiej i taniej było by obsługiwać dwa auta w WRC , R5 dla kajta w WRC2 i WRC dla Roberta w ramach jednego zespołu.No nic pomarzyć zawsze mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajto wprowadza dobry humor. Jest dobrze. On jest poukładany jak mało kto.Ważne ,by przyszłość jakąś mu to dało.

Co do Zasady, to jednak najbardziej utytułowany polski kierowca. Mistrza EU zrobił 3 razy , a to praktycznie mistrzostwo świata było.Pewnie ,że te dziwne przeliczniki pozwoliły na to np. na małym Puchu, ale inni też tak mogli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....

 

Teoretycznie logistyczne łatwiej i taniej było by obsługiwać dwa auta w WRC , R5 dla kajta w WRC2 i WRC dla Roberta w ramach jednego zespołu.No nic pomarzyć zawsze mozna :)

 

 

Ostatnie informacje mówią o tym,że tego zespołu..... już nie ma. Kupcie sobie wiertarkę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.....

 

Teoretycznie logistyczne łatwiej i taniej było by obsługiwać dwa auta w WRC , R5 dla kajta w WRC2 i WRC dla Roberta w ramach jednego zespołu.No nic pomarzyć zawsze mozna :)

 

Ostatnie informacje mówią o tym,że tego zespołu..... już nie ma. Kupcie sobie wiertarkę :biglol:

A mogliśmy zbierać punkty na jedną kartę, ile to by teraz finansowych problemów rozwiązało, ile nowych miejsc dla kierowców by stworzyło, ile aut WRC by dzisiaj kupili...

 

Szkoda, mądry Polak po szkodzie :(

 

 

 

;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Kajto mi koła zmieniał na Kielcach - taki szczegół  :D

Jak się chwalimy....;)

Ja pamiętam jak go poznałem niedaleko Lidzbarka Warmińskiego przed Rajdem Polski - chyba 2007. Jeszcze EVO IX latał. Wpadłem na testy Radka Typy, bo miałem z nim przejażdżkę jeszcze w C2R2. W międzyczasie podchodzi do mnie taki nizutki łysiutki facet (mam 189 cm) i "Cześć, Kajetan jestem". Trochę pogadaliśmy, że też człowiek nie wiedział wtedy że taka gwiazda będzie .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się też pochwalę. Wysłałem dzisiaj do Jarka smsa z gratulacjami dla Mistrzów Europy. Myślałem że strasznie zajęty, ale znalazł chwilkę żeby odpisać i podziękować  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie o Kajto. 

Ktoś tu pisał że to rzemieślnik i ma sporo oesów za sobą itp. itd. , owszem ma , ale za żadne skarby sie nie zgodzę że to rzemieślnik ! taka łatka to pasuje bardziej do Sołowowa ( bardzo go lubie i mam wielki szacunek dla niego ), Oleksowicza czy Rzeźnika.  To wielki talent i udowadniał to od zawsze , od 126p jak zaczynał, przez CNQ, Seicento, przez Peugeota 206 , EVO, Subaru , F R5 . Na każdym etapie swojej kariery praktycznie zawsze błyszczał i był na topie . Przez grzeczność ;)  nie wspominam że zdobył 4x mistrza polski w generalce . Wspomnę w tym miejscu , że pierwsze i największe sukcesy zdobył w SPRT  oczywiście w STI , i oczywiście dzieki Dyrekcji , bo pamietam jak dziś jak wyciągnął do niego pomocną dłoń ! a wtedy nie miał wesoło w życiu B) Celowo to wspominam , bo pewnie wielu z Was nie wie, nie pamięta , że droga Kajtka nie była usłana różami i miał mniejsze czy większe wzloty i upadki….  

Znam Kajtka od 8 lat , i wiem jakim jest człowiekiem, a przede wszystkim kierowcą , w tej chwili bardzo dojrzałym , szybkim , i prowadzi ten zespół bardzo profesjonalnie i naprawdę jestem dumny że po 18 latach sięgnął po mistrzostwo. Należało mu sie bardzo , i ciężko na to zapracował !!!!

W niedziele wysłałem mu sms z gratulacjami i życzeniami o WRC2 , nie odpisał  :) . Dopiero dziś jak ochłonął to odpisał w sposób niezwykle miły i budujący, i czuć że strasznie sie cieszy  :)

Naprawdę życzę mu aby poszedł dalej , czyli do WRC 2. Nie będzie tam miał łatwo , ale da radę i tego mu życzę  :)

 

P.S. Napisałem mu że sie spotkamy na monte 2106  :biglol:  ;) . Buźkę odesłał  :D

Edytowane przez carfit
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Napisałem mu że sie spotkamy na monte 2106    . Buźkę odesłał 
 

 

Carfit, mam nadzieje że ma monte razem z RK jedziesz? :)

 

A tak w ogóle boli mnie że nasze rodzime media właściwie pominęły ten fakt, były tam jakieś wzmianki przez parenaście minut na głównych stronach i tyle, o TV nawet nie ma co wspominać... a szkoda bo to nie takie małe wydarzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak w ogóle boli mnie że nasze rodzime media właściwie pominęły ten fakt, były tam jakieś wzmianki przez parenaście minut na głównych stronach i tyle, o TV nawet nie ma co wspominać... a szkoda bo to nie takie małe wydarzenie.

 

O naszych mediach to szkoda gadać …… niestety nasza polska, TV publiczna , jak sie jej nie zapłaci to nie wyśle ekipy na rajd , taka przykra prawda :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów ode mnie o Kajto. 

Ktoś tu pisał że to rzemieślnik i ma sporo oesów za sobą itp. itd. , owszem ma , ale za żadne skarby sie nie zgodzę że to rzemieślnik ! taka łatka to pasuje bardziej do Sołowowa ( bardzo go lubie i mam wielki szacunek dla niego ), Oleksowicza czy Rzeźnika.  To wielki talent i udowadniał to od zawsze , od 126p jak zaczynał, przez CNQ, Seicento, przez Peugeota 206 , EVO, Subaru , F R5 . Na każdym etapie swojej kariery praktycznie zawsze błyszczał i był na topie . Przez grzeczność ;)  nie wspominam że zdobył 4x mistrza polski w generalce . Wspomnę w tym miejscu , że pierwsze i największe sukcesy zdobył w SPRT  oczywiście w STI , i oczywiście dzieki Dyrekcji , bo pamietam jak dziś jak wyciągnął do niego pomocną dłoń ! a wtedy nie miał wesoło w życiu B) Celowo to wspominam , bo pewnie wielu z Was nie wie, nie pamięta , że droga Kajtka nie była usłana różami i miał mniejsze czy większe wzloty i upadki….  

Znam Kajtka od 8 lat , i wiem jakim jest człowiekiem, a przede wszystkim kierowcą , w tej chwili bardzo dojrzałym , szybkim , i prowadzi ten zespół bardzo profesjonalnie i naprawdę jestem dumny że po 18 latach sięgnął po mistrzostwo. Należało mu sie bardzo , i ciężko na to zapracował !!!!

W niedziele wysłałem mu sms z gratulacjami i życzeniami o WRC2 , nie odpisał  :) . Dopiero dziś jak ochłonął to odpisał w sposób niezwykle miły i budujący, i czuć że strasznie sie cieszy  :)

Naprawdę życzę mu aby poszedł dalej , czyli do WRC 2. Nie będzie tam miał łatwo , ale da radę i tego mu życzę  :)

 

P.S. Napisałem mu że sie spotkamy na monte 2106  :biglol:  ;) . Buźkę odesłał  :D

Dzięki Edwin, fajnie to ująłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka to masa, motosport to elita i nie ma co porównywać ilości kibiców ;)

Lotosowi powinno zależeć na sponsorowaniu Polaków w motosporcie, tak jak kiedyś Stomilowi-Olsztyn, przydał by się jeszcze Polski Samochód, ale to już zupełna Fantazja :rolleyes: 

Może doczekamy się jeszcze kiedyś takich czasów Polskiego kierowcy na Polskim samochodzie punktującego w mistrzostwach europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A o piłkarzach trąbili jakby zdobyli mistrzostwo świata - a oni przecież przeszli kwalifikacje !!!! :angry: Propaganda pseudosukcesu na całego :angry: Płakać a nie cieszyć się chce. Krew mnie zalewa jak to widzę. Gdzie Kajto, gdzie siatkarze....nie rozumiem "fenomenu" piłki nożnej.
Saval, to jest bardzo proste i nie ma co sie tak bulwersować. Pilka nozna ma wieksza ogladalnosc niz rajdy i siatkowka razem wziete.

Dodam tylko, ze nie oto tu chodzi ze nie lubie rajdow i uwazam ten sport za slabe widowisko. Wrecz przeciwnie ale takich jak my jest na prawde malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...