Skocz do zawartości

Kajto


wolnemiasto

Rekomendowane odpowiedzi

 

A o piłkarzach trąbili jakby zdobyli mistrzostwo świata - a oni przecież przeszli kwalifikacje !!!! :angry: Propaganda pseudosukcesu na całego :angry: Płakać a nie cieszyć się chce. Krew mnie zalewa jak to widzę. Gdzie Kajto, gdzie siatkarze....nie rozumiem "fenomenu" piłki nożnej.
Saval, to jest bardzo proste i nie ma co sie tak bulwersować. Pilka nozna ma wieksza ogladalnosc niz rajdy i siatkowka razem wziete.

Dodam tylko, ze nie oto tu chodzi ze nie lubie rajdow i uwazam ten sport za slabe widowisko. Wrecz przeciwnie ale takich jak my jest na prawde malo.

 

Masz niestety rację. Jednakże oburzałem i oburzać się będę takie zjawiska.  :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A o piłkarzach trąbili jakby zdobyli mistrzostwo świata - a oni przecież przeszli kwalifikacje !!!! :angry: Propaganda pseudosukcesu na całego :angry: Płakać a nie cieszyć się chce. Krew mnie zalewa jak to widzę. Gdzie Kajto, gdzie siatkarze....nie rozumiem "fenomenu" piłki nożnej.
Saval, to jest bardzo proste i nie ma co sie tak bulwersować. Pilka nozna ma wieksza ogladalnosc niz rajdy i siatkowka razem wziete.

Dodam tylko, ze nie oto tu chodzi ze nie lubie rajdow i uwazam ten sport za slabe widowisko. Wrecz przeciwnie ale takich jak my jest na prawde malo.

 

Rajdy są wymagające jako widowisko.

Wymagają dojechania gdzieś na drugi koniec Polski, jakiegoś noclegu, wymagają dojazdu na odcinek, potem przemieszczania się po kolejnych, czasami w brudzie, kurzu, syfie i niejednokrotnie w deszczu, słocie i błocie. I to wszystko dla "garstki" fanatyków. Jak ktoś chce mieć kawę na ławę, to zostaje żużel.  

Przykre, ale pewnie z perspektywy sponsora, stacji czy "normalnego" obywatela tak to wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego istotne sa odcinki miejskie, do ktorych latwo dotrzec dla kibicow. Podobnie sprawa ma sie z organizowaniem parkingow w dobrych miejscach wzdluz OSow. Kosztuje to troche wiecej, ale warto bo w ten sposob mozna zachecic tych mniej zaangazowanych kibicow.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku pierwszy raz byłem na Rajdzie Polski, w sumie to w ogóle na jakimś większym rajdzie. Mniej więcej wiedziałem jak to wygląda i to czego się spodziewałem to dostałem, natomiast moi trzej kumple też jechali pierwszy raz i mimo ze trzeba było jechać na drugi koniec Polski, stać w kurzu, dojechać w lesie na oes, często przejść kilka kilometrów żeby zobaczyć "swojego" ze 3-4 sekundy wrócili zachwyceni wyjazdem, rajdem i jeszcze w drodze powrotnej mówili o następnym wyjeździe. Były to osoby nie odróżniające WRC od WRC2, i dla nich nadal na topie jest Hołowczyc. Myślę ,że jednak to kwestia braku promocji przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłoby się by w nagrodę dostał szanse na koniec sezonu w WRC2 na przykład w GB.

 

To bardzo rzadki przykład gościa, który nie mając na starcie absolutnie żadnego zaplecza osiągnął ogromny sukces w rajdach własnym talentem, pracą, zaangażowaniem i pasją.

Tak jak Hołek w latach 90-tych.

Szkoda tylko, że obaj osiągnęli mistrza Europy w takim wieku, że na błyskotliwą karierę w czubie WRC jest zwyczajnie za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hołek miał wtedy szanse na poważne jezdzenie, ale uznał że jest juz takim mistrzem swiata, że nie potrzebuje wsparcia fabryki. Żałuje tej decyzji do dzis ;)

 

 

Powiedz tylko że to miało być Subaru a idę ryczeć do kąta.  :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hołek miał wtedy szanse na poważne jezdzenie, ale uznał że jest juz takim mistrzem swiata, że nie potrzebuje wsparcia fabryki. Żałuje tej decyzji do dzis ;)

 

Powiedz tylko że to miało być Subaru a idę ryczeć do kąta. :huh:

Ano idź ryczeć ;)

 

"Teraz z perspektywy czasu bardzo żałuję pewnej decyzji, bo Prodrive zaproponował mi kiedyś rolę kierowcy testowego. Chcieli żebym był 2 lata w Anglii, ale przyznam się szczerze, że wtedy wydawało mi się, że jestem wielkim mistrzem, który za chwilę będę miał sponsorów i spokojnie będę walczył o starty w Mistrzostwach Świata. Zacząłem startować i zrezygnowałem z tej propozycji. Teraz widzę, że to był wielki błąd, bo kto wie, czy z kierowcy testowego nie zostałbym kierowcą fabrycznym? Z drugiej jednak strony nie żałuję, bo mam kochającą rodzinę- żonę, dzieci, a nie wyobrażam sobie spędzić dwa lata z dala od najbliższych. Rola kierowcy testowego to naprawdę dużo roboty. "

 

Oczywiście nic nie było pewne i nie było gwarancji, że zostanie kierowcą fabrycznym, ale tego doświadczenia i kilometrow jako testowy w topowym Wurcu nie zdobyłby nigdzie indziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłoby się by w nagrodę dostał szanse na koniec sezonu w WRC2 na przykład w GB.

 

To bardzo rzadki przykład gościa, który nie mając na starcie absolutnie żadnego zaplecza osiągnął ogromny sukces w rajdach własnym talentem, pracą, zaangażowaniem i pasją.

Tak jak Hołek w latach 90-tych.

Szkoda tylko, że obaj osiągnęli mistrza Europy w takim wieku, że na błyskotliwą karierę w czubie WRC jest zwyczajnie za późno.

Na błyskotliwą może nie, ale na taką jak dotychczas jak najbardziej tak. Stopniowo, krok po kroku, etap za etapem, mądrze i systematycznie dążyć do celu.

Jak dla mnie Kajto jest właśnie takim kierowcą i z tym podejściem ma ciągle szanse na coś jeszcze większego niż, skądinąd ogromną rzecz, mistrza Europy.

Trzymam za niego/za nich kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Bo nie !

Pamiętasz jaki był skandal jak Kubica został sportowcem roku ? Oburzenie, przecież F1 to nie jest sport olimpijski ! W ogóle, niektórzy mówili, że to nie jest sport.

Pewnie podobna historia z rajdami... :(

 

Chyba tylko żużel tam zaliczają z motorsportu.


A szkoda, bo Kajto zasłużył. Co najmniej by był w TOP10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś wytłumaczyć czemu Kajto nie jest nominowana do tytułu sportowca roku PS?!  :o

 

może ktoś wytłumaczyć czemu Kajto nie jest nominowana do tytułu sportowca roku PS?!  :o

 

pisz na przysłowiowy Berdyczów ;)

 

bardzo szkoda, że Kajta zabrakło :(  ME organizatorzy olewają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem niezłe plany:

Kajetan Kajetanowicz powiedział portalowi fiaerc.com, że ma dwie opcje na sezon 2016 - obronę prymatu w mistrzostwach Europy lub przenosiny do WRC 2.

- Wiem, co chcę robić. Myślę, że nie jest to tajemnicą - oświadczył Kajto. - Mogę wam powiedzieć, że mamy dwie opcje. Możliwe są dalsze starty w ERC, ale jest również WRC 2. Na tę chwilę nie wiem, co będziemy robić. Wiem, gdzie chciałbym startować, ale nie wiem, czy będzie to możliwe. Nadal rozmawiam z moimi sponsorami. To gorąca pora.

 

http://rajdy.autoklub.pl/news/dwie-opcje-kajetanowicza,65087

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie ERC zobaczycie….. :(

 

Oby nie, bo w ERC Kajto będzie się marnował. Trzymam kciuki za WRC2.

 

 

Naprawdę też bym chciał żeby jezdził w WRC 2 , to inny świat i inny poziom , ale z drugiej strony znam realia…. i to nie chodzi w 100% o $$$ :)

mała podpowiedź ;) 

http://www.skoda-motorsport.com/en/

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...