Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

W sąsiednim wątku /o WRX/ pojawiła się informacja o Levorgu w wersji z manualną skrzynią biegów (może model na rok  2017)  : prawda to czy plotki ?

 
Edytowane przez piotrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lo i nawet nie wyprzedzi takiego Mito ani Bravo.Dramat.Subaru za cel wzięło sobie naprawdę robienie najwolniejszych aut w swojej klasie

A czy mistrz grzebania i ekscytacji danymi katalogowymi dotarł do informacji pt. masa pojazdu ???

Może porównanie masy Levorga z Mito i Bravo rozjaśniłoby troszkę temat ???

Pewnie Levorg będzie miał też kłopoty z Abarthem bazującym na F500 , ale za to pewnie objedzie Volvo F16 , tylko czego to dowodzi ?

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez MForbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos tu nie rozumiem, przeciez nie ma przymusu, nie ma "rzadowego nakazu" kupowania Levorga! Pelna dowolnosc, jak komus nie pasuje, niech idzie gdzie indziej. Dla mnie zestawienie Levorg - Octavia przesadzone jest juz na poziomie nazwy  :yahoo:

Gdy kupowalem swoje OBK, katalogowo najblizszym konkurentem byl Superb 2.0TDI 4x4 DSG. I faktycznie katalogowo 8.9s do 100 Superba zamiast 9.7 OBK, bagaznik ponad 600, gdzie OBK 526, oba w koncu 4x4.

Podkresle jeszcze raz - katalogowo!

Jazda testowa jeden po drugim wykazala, ze realnie, w mojej ocenie Skoda nie jest konkurentem dla Outbacka - stad taki zakup a nie inny.

 

A jako ciekawostke dodam, ze tu gdzie pracuje - w Afryce, Subaru budzi szacunek i slynie z aut nie do zabicia, a o Skodzie nikt nawet nie slyszal. Spytajcie o Skode kogos z Australi  :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jako ciekawostke dodam, ze tu gdzie pracuje - w Afryce, Subaru budzi szacunek i slynie z aut nie do zabicia, a o Skodzie nikt nawet nie slyszal. Spytajcie o Skode kogos z Australi :biglol:

W Europie tez tak bylo do momentu kiedy Subaru ne wypuscilo SBD. W Afryce, Australii i USA SBD oferowany chyba nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jako ciekawostke dodam, ze tu gdzie pracuje - w Afryce, Subaru budzi szacunek i slynie z aut nie do zabicia, a o Skodzie nikt nawet nie slyszal. Spytajcie o Skode kogos z Australi :biglol:

W Europie tez tak bylo do momentu kiedy Subaru ne wypuscilo SBD. W Afryce, Australii i USA SBD oferowany chyba nie jest...

 

Kolejny raz ta sama bzdura.Ręce opadają.Ciągłe tłumaczenie o problemach z początku produkcji i dalej to samo :wacko:

A nie 2.5T lub 2.0T są bardziej awaryjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze tak. moj ma 90 tys i ciezko mi sie z nim rozstac. Z autem absolutnie nic sie niedzieje no i mam porownanie do innych aut. Legacy jezeli chodzi o prowadzenie i rzeczy ktore wg. mnie sa w aucie wazne niczym nie ustepuje od innych a wodotryskow i ciaglego brzeczenia jak w OBK15 nie potrzebuje. Aktualnie Subaru nie oferuje dla mnie odpowiedniego auta. Poczekam na Levorga bo oferte mam bardzo korzystna. Jezeli da sie wyrzucic stacje medialna i wstawic mojego Pioneera ze wzmakiem i wyciszeniem to biore. Nie bede jednak zamienial siekierke na kijek.

Edytowane przez haubi65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz ta sama bzdura.Ręce opadają.Ciągłe tłumaczenie o problemach z początku produkcji i dalej to samo :wacko: A nie 2.5T lub 2.0T są bardziej awaryjne?

i co z tego ze jest to problem z poczatku produkcji skoro co chwila pojawia sie ktos na forum z problemem ukreconego walu, co wiecej media tzn. internet, czasopisma i portale motoryzacyjne powielaja temat psujacych sie sbd. Fajnie ze poprawili konstrukcje ale niesmak po wadliwych dieslach pozostal,  co zreszta pokazuje rynek uzywanych Subaru z SBD - ciezko sprzedac taki samochód za uczciwą kwote co wiecej klient  zainteresowany takim uzywanem autem po zapoznaniu sie z problemem z poczatku produkcji zakup takiego auta odpuszcza. Nawet SIP widzac skale problemu zaczal oferowac 5 letnia gwarancje na silnik w nowych SBD - czy taki zabieg poprawi wizerunek marki? - mam taka nadzieje , chociaz tak juz jest ze 1 niezadowolony klient narobi wiecej złego dla marki niz 100 zadowolonych dobrego... 

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karas - a możesz te "co chwile" policzyć i podać w liczbach bezwzględnych ile się tego doliczyłeś . Bo takie gadanie - cała masa, co chwilę, dużo - to niewiele wnosi ...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniajac temat to jak patrzac jak ciezko i dlugo Levorg rodzi sie na europejskiej ziemi , bedac jak by nie bylo bardzo waznym modelem dla wysokosci sprzedazy to jak slowo daje mozna dostac zaparcia.

 

Nowe Audi A4 pokazano niedawno w internecie premiera ma byc na IAA we Frankfircie a ja juz dostalem zaproszenie na przyszly tydzien an przedpremierowy pokaz. Po prostu nie moge sobie wyobrazic jak mozna kupic za 150K  nawet og nie widzac bazujac na mglistej specyfikacji wyposazenia.Dla mnie jest to po prostu niepowazne traktowanie klienta nie przez SIP ale przez marke Subaru.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie moge sobie wyobrazic jak mozna kupic za 150K  nawet og nie widzac bazujac na mglistej specyfikacji wyposazenia.Dla mnie jest to po prostu niepowazne traktowanie klienta nie przez SIP ale przez marke Subaru.

 

Może to siła marki, po prostu wiadomo co się można będzie spodziewać i można brać w ciemno  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zmieniajac temat to jak patrzac jak ciezko i dlugo Levorg rodzi sie na europejskiej ziemi , bedac jak by nie bylo bardzo waznym modelem dla wysokosci sprzedazy to jak slowo daje mozna dostac zaparcia.

 

Nowe Audi A4 pokazano niedawno w internecie premiera ma byc na IAA we Frankfircie a ja juz dostalem zaproszenie na przyszly tydzien an przedpremierowy pokaz. Po prostu nie moge sobie wyobrazic jak mozna kupic za 150K nawet og nie widzac bazujac na mglistej specyfikacji wyposazenia.Dla mnie jest to po prostu niepowazne traktowanie klienta nie przez SIP ale przez marke Subaru.

@turdziGT, ale to chyba normalne... Późną jesienią 2007 pojechaliśmy kupić Forestera do salonu w Poznaniu. Rozmowa tak przebiegała :

- dzień dobry, chciałem kupić Forestera 2,5XT.

- już nie ma, wszystkie wyprzedane, bo wchodzi nowy model.

- można go obejrzeć, wypróbować?

- nie, bo dopiero będą w kwietniu.

- a można zobaczyć katalog, zdjęcia, dane techniczne?

- nie, bo FHI zaprezentuje go za 2 miesiące, ale już przyjmujemy zamówienia i możemy podpisać umowę.

- a ile będzie kosztował?

- też tego nie wiemy, może +/- 15%....

 

Sprzedawcy nie byli odpowiedzialni za ten stan rzeczy, robili co mogli, żeby coś mi sprzedać. Niestety, nowe imprezy "Lanosy" odpadły (musiałem mieć większy bagażnik), Forka N/A nie chciałem a na kupowanie w ciemno się nie zdecydowałem...

Teraz, przynajmniej wiemy jak Levorg wygląda, znamy dane techniczne i ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, przynajmniej wiemy jak Levorg wygląda, znamy dane techniczne i ceny

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Może Subaru jest dla świadomych klientów co wiedzą co kupują, już się o naczytali i naoglądali obrazków w necie więc foldery im nie potrzebne, cena też bez znaczenia bo go i tak kupią  :) Jakbym szukał czegoś z mniszym prześwitem to kto wie czy nie brałbym Levorga w ciemno ... 

Edytowane przez Dobi1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...