Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzięki, skoro Dyrekcja też zwracała na to uwagę to coś w tym musi być więc spróbuję dalej podrążyć to zagadnienie gdyż przez niewiedzę łatwo nieświadomie wpaść na coś niechcianego.

Przednie tarcze w GT - 294 mm, w GT-S 316 mm.

 

Pozdrowienia

Czyli jasna sprawa, dziękuję i zapisuję w moim notatniku. Dla mnie to kolejny konkretny argument za wersją GT-S, chociaż początkowo zdecydowanie uważałem że bardziej racjonalny byłby wybór bazowego GT. Czekam więc na pojawienie się aut testowych u dealerów gdyż moje pozostałe wątpliwości będę w stanie wyjaśnić jedynie przy bezpośrednim kontakcie z Levorgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, u mnie w miejscowym salonie ani sti ani nawet xv......

W Łodzi jest salon Subaru. Odwiedziłem go -zupełnie niepotrzebnie ( jest przeciez Forum) . Jego właściciel próbował mnie zniechęcić do kupna levorga i nnych modeli subaru. Swoją śmierdzącą aparycją , syfem w salonie i rozrzuconymi fragmentami kanapek na biurkach oraz odrzucającą postawą sprawił, że po auto pojadę do Warszawy i tam mam nadzieję, je zamówię. Chciałbym zamienić zwykłego lancera sportbacka żony na levorga i czuje, ze bedzie to "inna liga":-).

 

Mówicie, ze pozycja za kierą jak w sti? Fajnie... Znajdę sie w nim .... Coś czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no właśnie, u mnie w miejscowym salonie ani sti ani nawet xv......

W Łodzi jest salon Subaru. Odwiedziłem go -zupełnie niepotrzebnie ( jest przeciez Forum) . Jego właściciel próbował mnie zniechęcić do kupna levorga i nnych modeli subaru. Swoją śmierdzącą aparycją , syfem w salonie i rozrzuconymi fragmentami kanapek na biurkach oraz odrzucającą postawą sprawił, że po auto pojadę do Warszawy

No pięknie,reklama dźwignią handlu a model obroni się sam :biglol:

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać co kto lubi. Moim zdaniem siedzi się zbyt wysoko i z nogami jakbym siedział na taborecie.

Może dlatego że ja lubię siedzieć nisko i znogami "wyprostowanymi".

Jak to mówią jeden lubi kaszankę a drugi wodę po ogórkach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak widać co kto lubi. Moim zdaniem siedzi się zbyt wysoko i z nogami jakbym siedział na taborecie.  
 

 

coraz częściej spotykane ustawienie w autach

podobno bezpieczniejsze szczególnie w przypadku uderzenia w bok auta jak i daje to możliwość lepszego wykorzystania przestrzeni 

 

mnie taka pozycja też nie za bardzo pasuje ale ..... cóż zrobić takie konstrukcje aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru Benelux zorganizowalo dzis pokaz przedpremierowy Levorga. Bylem i zobaczylem - super auto. Wersja GT-s ma skore zamiast alcantary, przynajmniej na tutejszym rynku. Gabaryty samochodu sa podobne do mojego Legacy 2009, bagaznik rowniez. Pozycja za kierownica oraz wzornictwo deski rozdzielczej bardzo przypominaja WRX-a.

 

Z ostatecznym werdyktem poczekam do jazdy testowej. Czuje jednak ze dzis zobaczylem swoj nastepny samochod ^_^

 

pozdrawiam!

 

sewa

Edytowane przez sewa
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjec nie robilem bo tych juz pelno w sieci. Do 'tutejszego' Levorga bedzie mozna dorzucic nastepujace pakiety wyposazenia: STI, Adventure, Protection: http://vandenplas.subaru.be/de-nieuwe-levorg-met-speciale-pakketten

 

Wersja standardowa wygladala jednak dostatecznie dobrze. Fajnie ze na masce zostal 'kurnik'. Swietnie wyglada z pozycji kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wlasnie, mialem napisac. Nasz lokalny ulubiony dealer zorganizowal prezentacje levorga, przyjechalem co prawda pozno, ale zostaly resztki chipsow, chrupek i popcornu. No i GT-S w najwyzszej wersji wyposazenia w 'standardowym' niebieskawym kolorze. Kilka zdjec zrobilem, bo jak to tak, zadnego nie zrobic. Z ciekawostek to naliczylem sie 5(!) gniazd USB. Przy zamowieniu teraz rabat 1500euro. No i podobno cos tam juz sprzedali (czerwien zdaje sie). Wersja GT bedzie po 28 tys.
Materialy w srodku naprawde niezle, 'nowy' forester sie chowa.

Kliknac zeby zobaczyc wieksze, kliknac jeszcze raz zeby zobaczyc jeszcze wieksze:
IMG_20150827_192500.jpg

IMG_20150827_192529.jpg

IMG_20150827_193035.jpg

IMG_20150827_193126.jpg

IMG_20150827_193456.jpg

IMG_20150827_193510.jpg

Edytowane przez Fiji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wlasnie, mialem napisac. Nasz lokalny ulubiony dealer zorganizowal prezentacje levorga, przyjechalem co prawda pozno, ale zostaly resztki chipsow, chrupek i popcornu. No i GT-S w najwyzszej wersji wyposazenia w 'standardowym' niebieskawym kolorze. Kilka zdjec zrobilem, bo jak to tak, zadnego nie zrobic. Z ciekawostek to naliczylem sie 5(!) gniazd USB. Przy zamowieniu teraz rabat 1500euro. No i podobno cos tam juz sprzedali (czerwien zdaje sie). Wersja GT bedzie po 28 tys.

Materialy w srodku naprawde niezle, 'nowy' forester sie chowa.

[...]

 

ale cóżto! czy mnie oczy mylą? czyżby... niesławna "szmatka"??

 

23F2pdu.png

 

;)

 

a tak serio- cudeńko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...