Skocz do zawartości

Subaru Levorg [VM] (MY14=>MY20)


FilipBB

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wlasnie wlasnie, mialem napisac. Nasz lokalny ulubiony dealer zorganizowal prezentacje levorga, przyjechalem co prawda pozno, ale zostaly resztki chipsow, chrupek i popcornu. No i GT-S w najwyzszej wersji wyposazenia w 'standardowym' niebieskawym kolorze. Kilka zdjec zrobilem, bo jak to tak, zadnego nie zrobic. Z ciekawostek to naliczylem sie 5(!) gniazd USB. Przy zamowieniu teraz rabat 1500euro. No i podobno cos tam juz sprzedali (czerwien zdaje sie). Wersja GT bedzie po 28 tys.

Materialy w srodku naprawde niezle, 'nowy' forester sie chowa.

[...]

 

ale cóżto! czy mnie oczy mylą? czyżby... niesławna "szmatka"??

 

23F2pdu.png

 

;)

 

a tak serio- cudeńko!

 

Szmatka musi być bezwzględnie - bez niej kilku forumowiczów nie miałoby na co psioczyć - a tak, jest szmatka - jest gadka ;)

Auto bardzo, ale to bardzo przyzwoicie wygląda - z niecierpliwością czekam na demówki, oby w okolicach Szczecina jakaś była - pewnie Kocar będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w Foresterze i XV sterowanie komputerem nad radiem odbywa się przyciskami pod kierownicą, w WRX/STI i jak widać w levorgu jest dodatkowy wyświetlacz między zegarami i przyciskami pod kierownicą steruje się właśnie tym wyświetlaczem między zegarami, a przycisk pod awaryjnymi służy do obsługi menu tego nad radiem - w WRX/STI jest ono chyba bardziej rozbudowane niż w foresterze xt. 

 

Co do levorga - no WRX kombi :D świetnie wygląda z zewnątrz i wewnątrz ;) muszę koniecznie się wybrać na jazdę jak już u nas będą i przetestować tego 1.6 ;) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś czuję, że w kolejnej edycji 'szmatka' będzie za dopłatą  :o

 

 

Niestety nie znam tego tematu. :) Oświeci mnie ktoś co to ta "szmatka" i o co tu chodzi ?

Jakiś czas temu jeden z forumowiczów skreślił generalnie Forka SJ z powodu sławetnej już szmatki - tak mi się przynajmniej wydaje - na forum trafiłem jak już "szmatkowe" emocje nieco przygasły. A szmatka ta, to kawałek materiału pomiędzy kolumną kierownicy a deską rozdzielczą, widać ją na zdjęciu w kilku postach. Na pocieszenie biednych właścicieli Forków SJ i przyszłych, równie biednych właścicieli Levorga dodam, że moja wspaniała Toyota również taką posiada, więc wsiadając do niej czuję się niemal jak w subarynie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wlasnie wlasnie, mialem napisac. Nasz lokalny ulubiony dealer zorganizowal prezentacje levorga, przyjechalem co prawda pozno, ale zostaly resztki chipsow, chrupek i popcornu. No i GT-S w najwyzszej wersji wyposazenia w 'standardowym' niebieskawym kolorze. Kilka zdjec zrobilem, bo jak to tak, zadnego nie zrobic. Z ciekawostek to naliczylem sie 5(!) gniazd USB. Przy zamowieniu teraz rabat 1500euro. No i podobno cos tam juz sprzedali (czerwien zdaje sie). Wersja GT bedzie po 28 tys.

Materialy w srodku naprawde niezle, 'nowy' forester sie chowa.

[...]

 

ale cóżto! czy mnie oczy mylą? czyżby... niesławna "szmatka"??

 

23F2pdu.png

 

;)

 

a tak serio- cudeńko!

 

Szmatka musi być bezwzględnie - bez niej kilku forumowiczów nie miałoby na co psioczyć - a tak, jest szmatka - jest gadka ;)

Auto bardzo, ale to bardzo przyzwoicie wygląda - z niecierpliwością czekam na demówki, oby w okolicach Szczecina jakaś była - pewnie Kocar będzie miał.

 

Potwierdzam: u Kocara pod koniec września spodziewają się dostawy. PIERWSZY do jazdy testowej! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wlasnie wlasnie, mialem napisac. Nasz lokalny ulubiony dealer zorganizowal prezentacje levorga, przyjechalem co prawda pozno, ale zostaly resztki chipsow, chrupek i popcornu. No i GT-S w najwyzszej wersji wyposazenia w 'standardowym' niebieskawym kolorze. Kilka zdjec zrobilem, bo jak to tak, zadnego nie zrobic. Z ciekawostek to naliczylem sie 5(!) gniazd USB. Przy zamowieniu teraz rabat 1500euro. No i podobno cos tam juz sprzedali (czerwien zdaje sie). Wersja GT bedzie po 28 tys.

Materialy w srodku naprawde niezle, 'nowy' forester sie chowa.

[...]

 

ale cóżto! czy mnie oczy mylą? czyżby... niesławna "szmatka"??

 

 

 

;)

 

a tak serio- cudeńko!

 

Szmatka musi być bezwzględnie - bez niej kilku forumowiczów nie miałoby na co psioczyć - a tak, jest szmatka - jest gadka ;)

Auto bardzo, ale to bardzo przyzwoicie wygląda - z niecierpliwością czekam na demówki, oby w okolicach Szczecina jakaś była - pewnie Kocar będzie miał.

 

Potwierdzam: u Kocara pod koniec września spodziewają się dostawy. PIERWSZY do jazdy testowej! ;)

 

:yahoo: suuper, to ja drugi, jeżeli można ;)  no, chyba że koleżeństwo z Polmotoru też sobie takie demo weźmie - ale sam nie wiem dlaczego, do Kocara jakoś mi bliżej :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Wszyscy dealerzy mają zamówione Levogi jako demo.

Wszyscy też ( jeżeli nie wystąpi jakiś nieoczekiwany problem ) powinni otrzymać demo w tygodniu 21-25 wrzesień. 

 

Z pierwszej produkcji ( lipiec ) wynoszącej 130 szt. jeszcze ok. 50 jest dostępnych.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy dealerzy mają zamówione Levogi jako demo.

Wszyscy też ( jeżeli nie wystąpi jakiś nieoczekiwany problem ) powinni otrzymać demo w tygodniu 21-25 wrzesień. 

 

Z pierwszej produkcji ( lipiec ) wynoszącej 130 szt. jeszcze ok. 50 jest dostępnych.

 

Pozdrowienia

 

zatem chyba podróż do Poznania odpada - trzeba się będzie wybrać do Polmotoru i dokładnie wybadać auto :)

Prawie nikt z zainteresowanych nie widział, dotykał, jeździł a już 80 "się sprzedało"?   :huh:

 

Będzie hit  :)

nawet, jeżeli odejmiemy z tej liczby auta przeznaczone na demo, to i tak wynik jest całkkiem niezły, zwłaszcza, że Levorga ludzie zakupili w "ciemno" - no, chyba że ktoś poza Dyrekcją oczywiście, miał okazję się już nim przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...