Skocz do zawartości

Wątek medialny Zlot Plejad 2013


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No cóż ...też chciałam coś wrzucić ale w moi załodze przycisk od kamery traktowany beł jak spłuczka od kibla, wduszał se kto i kiedy chciał dlatego nagrane mam sześ dojazdówek i pół próby sportowej, a mamusine zaawansowanie informatyczne sprawiło, że wszystkie so jeszcze do góry kołami.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos, gdzieś, przez jakis przypadek :rolleyes: nakręcił załogę 139... :(:question:

Cały misterny plan w pi...., jadąc przed bębnem miałem załapać się na błysk fleszy i światła kamer, a nie mam ani jednego filmu, czy zdjęcia :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos, gdzieś, przez jakis przypadek :rolleyes: nakręcił załogę 139... :(:question:

Cały misterny plan w pi...., jadąc przed bębnem miałem załapać się na błysk fleszy i światła kamer, a nie mam ani jednego filmu, czy zdjęcia :facepalm:

 

 

dokładnie,

 

sam byłem w szoku, jedyne miejsce gdzie byli jacyś stacjonarni kamerzyści to tor wyrazów, ale chyba nikt od nas :wacko:

 

pierwsze plejady bez ani jednego filmu i bez ani jednego zdjęcia?? :rolleyes: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Druga z rzędu wygrana zespolu KFIT pod patronatem Subaru Koper zasługuje na szczegolne uznanie. 10 Plejady zarówno w aspekcie sportowym jak , równie waznym !, towarzyskim zostaly zdominowane przez Was. Przez dwa dni trwania Plejad byliscie bezkonkurencyjni jako zespół zarówno na próbach asfaltowych jak i terenowych zajmujac stale miejsca w czołówce Dziękuje za zaangazowanie i jeszcze raz gratulacje!!!. Subaru w Waszych rękach zdały egzamin na 5

Andrzej Koper

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękujemy za gratulacje !!! . W zeszłym roku to była bułka z masłem, ale juz tegoroczne zwycięstwo było, owszem dosyc przekonujące, jednak zdecydowanie trudniejsze. W przyszłym roku spodziewam się że , zadecydują pojedyńcze punkciki ............ na naszą korzyść oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ...też chciałam coś wrzucić ale w moi załodze przycisk od kamery traktowany beł jak spłuczka od kibla, wduszał se kto i kiedy chciał dlatego nagrane mam sześ dojazdówek i pół próby sportowej, a mamusine zaawansowanie informatyczne sprawiło, że wszystkie so jeszcze do góry kołami.

To niech se Matula zainstalują Linuksa (to nie je proszek do pranio ino taki system do komputera), tedy każden, kto będzie chciał nacisnąć przycisk, będzie musiał się zalogować (dać hasło i to nie takie jak "jola98", ino przynajmniej "Gd%lk09^#Kvc65hs#0+wQx_*r5ne!") i będziecie wtedy mieli spokój. A do góry kołami to już sprawa %%%%. To niech tyle nie piją! Będą Matula mniej pili, będzie mniej do góry nogami, na ten przykład tylko na bok. Albo ino podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!

Druga z rzędu wygrana zespolu KFIT pod patronatem Subaru Koper zasługuje na szczegolne uznanie. 10 Plejady zarówno w aspekcie sportowym jak , równie waznym !, towarzyskim zostaly zdominowane przez Was. Przez dwa dni trwania Plejad byliscie bezkonkurencyjni jako zespół zarówno na próbach asfaltowych jak i terenowych zajmujac stale miejsca w czołówce Dziękuje za zaangazowanie i jeszcze raz gratulacje!!!. Subaru w Waszych rękach zdały egzamin na 5

Andrzej Koper

 

Ozesz... mam za grube palce i nacisnalem na strzałke w dół, zamiast w górę :( pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...