Skocz do zawartości

Wątek medialny Zlot Plejad 2013


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O, tylko 3 można dodać, więc kontynuując... :)

 

 

Ostatnia próba, ta na łączce - szok że to tak wyglądało, Mi z numerkiem 228 dojechanie do "lasu" gdzie się robiło kółka zajęło 4:30 sek, wtedy się zakopałem w błocie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z numerkiem 228 dojechanie do "lasu" gdzie się robiło kółka zajęło 4:30 sek, wtedy się zakopałem w błocie :biglol:

Mamusia te próbe robiła jak wszystkie anioły na raz zaczęly szczać po imprezie, a jak byłam przed pierszym pagórkiem, to ... ostatni spuścił wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga za co tam mozna bylo dostac kare 5 sek (nr 137) ???? :huh:

 

Pewnie metę przestrzelił B) Chyba, że to ten, który wał ziemny przestawiał i jako słupek mu policzyli :biglol:

 

@@radix99,CICHO! :mrgreen:

 

:pstryk:

 

Blblblblblblbl, zamazujemy :mrgreen:

Edytowane przez radix99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baggins pilota masz konkretnie przekazującego info o trasie :D .

 

Mam nadzieję, że Action nagrywał przejazdy bo zdaje się jechał terenową Outbackiem :question:

 

filmów ze środka auta jeszcze nie widziałem bo pilot zajumał mi kamerę... ale podobno cyców nie miażdżą. generalnie zdarzało nam się wyłączać kamerę po 5 minutach nagrywania "syfu" w momencie gdy akurat chcieliśmy ją włączyć ganiając bażanta na dojazdówce :twisted: mam na pewno OS nr 2, 3 i 4 z oraz trzecią próbę podjazdu pod największą górkę w ostatniej piaskownicy.

 

jest też piękny film jak z Palladium jechaliśmy za traktorem ostatnią dojazdówkę przed metą.

 

sądzę, że filmy z zewnątrz sprawią nam największą radochę. widziałem ze Allrad nagrywał fajnym sprzętem moje trzy próby zdobycia ostatniego szczytu.

 

no i cytat z chłopaków od tej ostatniej próby: "nie dość, że to GOŚĆ to jeszcze outbackiem się tu pcha" :mrgreen: - dobrze, że kurek od gazowni mam schowany przy wlewie paliwa i nikt nie wie, że auto było kiedyś przystankiem buhahahaha

 

urwałem oba nadkola, jakąś zaślepkę od zderzaka i popsułem klakson. zawieszenie w mojej ameryce zachowuje się w takim terenie jak trampolina. gdy miałem Forka to szedłem wszystko "dzidą" - tutaj należy się dostojnie przetoczyć przez wszystkie nierówności :biglol:

 

jedyny mój film który nadaje się do pokazania:

 

wow !!!

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King of the hill, ostatnia próba terenowa. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tam mi się udało wjechać wolnnymssakiem i na szosowych oponach. Udało się dopiero za 3 razem, po złożeniu lewego lusterka - to musiały być opory powietrza :biglol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King of the hill, ostatnia próba terenowa. Wciąż nie mogę uwierzyć, że tam mi się udało wjechać wolnnymssakiem i na szosowych oponach. Udało się dopiero za 3 razem, po złożeniu lewego lusterka - to musiały być opory powietrza :biglol:

 

 

po prostu miałeś dobre wyjście z progu - chyba Adam M. Ci podpowiadał :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i moje wypociny :facepalm: , @@Jumpman nie chcesz mnie pilotować w przyszłam roku :biglol: Jak nie to muszę jakiś plebiscyt ogłosić :icon_205:

X Zlot Plejad 2013 Gryka 129 Rudniki 1

 

 

X Zlot Plejad 2013 Gryka 129 Rudniki 2

 

 

 

X Zlot Plejad 2013 Gryka 129 Zawiercie

 

 

X Zlot Plejad 2013 Gryka 129 Silesia 1

 

Edytowane przez gryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...