Skocz do zawartości

Wątek medialny Zlot Plejad 2013


beben

Rekomendowane odpowiedzi

b]Gd%lk09^#Kvc65hs#0+wQx_*r5ne![/b]")

Jak se wprowadze takie hasło, to mogę już laptopa traktować jak tackę na kieliszki, bo sama też się nigdy nie zaloguje. A pije tyko jak ma pragnienie czyli najwyży kilka razy dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wreszcie udało mi się obrobić zdjęcia. Jest ich sporo, ale niestety w tym roku nie ma żadnych efektownych popisów z trasy szosowej lub terenowej. Tym razem nie było punktów zbieżnych z "Turszosem", więc zdjęcia raczej turystyczno-towarzyskie.

PRIMAR genialne zdjęcia! Zresztą jak zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma - Was to chyba mam - ale jeszcze nie jestem pewien, jak wrócę do domu to dokładnie poszukam i wkleję

siekla, w Tobie chyba jedyna nadzieja bo jak na razie na YT nic nie znalazłem :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja spróbuję coś wstawić wg kolejności

 

dzień pierwszy

 

terenowa os 4

 

terenowa os 5

 

terenowa os 6

 

terenowa os 8

 

dzień drugi

 

terenowa os 10

 

terenowa os 12

 

terenowa os 13

 

i tyle...

Edytowane przez GÓRAL z Łodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja spróbuję coś wstawić wg kolejności

 

(...)

 

i tyle...

 

 

kurde rewelacja!! :o nie mozna narzekac na proby szosowe w tym roku, ale jednak terenowa wymiata :huh: jak Wy sie orientujecie na tych probach??? Bo przeciez nie ma szans zrobic zapoznania pieszo?? Mozesz wstawic skany mapek prob??

 

Cos czuje, ze chyba chromolwe BRZ, kupuje starego Forka turbo :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja spróbuję coś wstawić wg kolejności

 

(...)

 

i tyle...

 

 

kurde rewelacja!! :o nie mozna narzekac na proby szosowe w tym roku, ale jednak terenowa wymiata :huh: jak Wy sie orientujecie na tych probach??? Bo przeciez nie ma szans zrobic zapoznania pieszo?? Mozesz wstawic skany mapek prob??

 

Cos czuje, ze chyba chromolwe BRZ, kupuje starego Forka turbo :biglol:

 

W tym roku nie rozdawi mapek tras. Dostawales ja na czas proby. Generalnie trudno sie zgubic nawet jesli sie nia ma zadnych doswiadczen z kjsow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to generalnie skupiam sie tylko na iformacjach przekazywanych od pilota.Duzo mi jednak dały te minuty które nadrobiłem na dojazdówkach i mogłem zobaczyc chociaż przez chwile trase.Natomiast uważam że do tego wszystkiego trzeba być objezdzonym i czuć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na terenowej dochodza dodatkowe informacja od pilota "góra" "dół" i "dzida" :D

 

... i czasem jeszcze losowe krzyki (znaczy się duży przechył, albo auto się zsuwa do rowu) , "ajajaj" (ten wystający z drogi kamień był wyższy niż wyglądał) no i tradycyjne, nieśmiertelne, a jakże wyraziste "O K#a!" (to drzewo z boku się zbliża i chce nas zaatakować), w sumie takie informacje wystarczą.

 

 

Czy ktoś się orientuje gdzie mogę znaleźć informacje (poza informatorem papierowym, którego w chwili obecnej przy sobie nie mam) o konkursie na film wideo z Plejad? Siedziałem kilka dni, z 25 minutowych dojazdówek powybierałem 5sekundowe sceny gdzie jednak coś się dzieje, z moich nieporadnych prób nie-zakopania się na pustyni poskładałem fragmenty które sugerowałyby że startuję w Dakarze i walczę o czołowe pozycje. Na koniec wymieszałem to z Destruction Derby jakie jakie miało miejsce na 2 ostatnich próbach terenowych. Całość obejrzałem pod % i na trzeźwo, i w sumie stwierdziłem że osiągnąłem swoje wyżyny twórczości artystycznej. Czy ktoś już bawił się w wysyłanie filmiku na konkurs?

Podkład muzyczny wrzuciłem dość znanej kapeli rockowej, jeśli okaże się że dyskwalifikuje to tę pracę do udziału w konkursie to chętnie filmikiem się podzielę już na łamach forum, bo muzyki nie zmienię (ogrom poświęcenia na trasie terenowej zasługuje na AC/DC, nic innego być nie może :D )

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkład muzyczny wrzuciłem dość znanej kapeli rockowej, jeśli okaże się że dyskwalifikuje to tę pracę do udziału w konkursie to chętnie filmikiem się podzielę już na łamach forum, bo muzyki nie zmienię (ogrom poświęcenia na trasie terenowej zasługuje na AC/DC, nic innego być nie może :D )

 

Podkład AC/DC nie powinien przeszkadzać, bo dwie ostatnie edycje konkursu wygrały filmiki z podkładem Guns'n'Roses B)

Wysyłaj zatem śmiało, tylko uzbroi się w cierpliwość, bo wyniki konkursu do tej pory były jakoś na jesieni :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...