Skocz do zawartości

Wątek medialny Zlot Plejad 2013


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś dziwnie w tym roku, nikt się nie kłócił o czasy, taryfy, czy to outlow czy turbo....

Siekoś tak dziwnie, nie?

 

Poza oczywiście Juniorem, ale wszyscy wiedzą że to taki "kibol" plejadowy :)

 

Chcesz powiedzieć, że właściwie przeszły nam Plejady w tym roku bez echa B) ?

 

No cos tak jakby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do soniacza to darmowy Avidemux (http://fixounet.free.fr/avidemux/) do wycinania fragmentów z filmów i później ich łączenia. Bardzo dużym plusem tego programu jest szybkość działania i prostota (no i jest darmowy). Do większych zabaw Pinnacle Studio (ładne przejścia między klipami, jakaś muza w tle), ale to już płatne oprogramowanie i niestety (przynajmniej wersja 15 którą) mam bardzo lubi się wieszać, wykrzaczać, źle renderować filmik itp. Niestety mimo wielu prób nie udało mi się znaleźć nic lepszego...

 

Swoja drogą, czy ktoś coś wie co z konkursem na filmik z Plejad? Coś tam nawet zmontowałem i wysłałem na konkurs, niestety nie mam żadnej informacji zwrotnej, a termin nadsyłania prac upłynął z końcem sierpnia... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@beben,iMovie

działa nie wiesza się, jest prosty, a jednocześnie daje dużo możliwości no i jest darmowy. W porównaniu z innymi programami, na których coś składałem jest bardzo szybki i działa mega płynnie. Nie polecam Ci żadnych programów od Sony bo to syf z gilem ... poza Vegas ale on kosztuje parę stówek i nie wiem czy nie lepiej wtedy kupić Final Cut Pro ;)

Poza tym Allrad składał chyba swoje wszystkie filmy Plejadowe na iMovie - zwycięskie filmy, warto zauważyć.

Edytowane przez GÓRAL z Łodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ok....zatem poprosimy o oddawanie głosów na Film Konkursowy Sony Vaio

 

Dla ułatwienia dodam, że mój to ten trzeci czyli pierwszy od prawej :twisted: (Łukasz M.) Z góry dziękuję!!!

 

http://www.subaru.pl/zlotkonkursfilmowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałem tylko nieśmiało się pochwalić, że wygrałem! :puchar:

 

Nigdy wcześniej nic tak znaczącego nie otrzymałem (jak byłem mały i pierwszy raz w życiu w kinie to dostałem w loterii pomarańczę i banana :) ), więc jest mi bardzo miło. Czuję też niemałe zadowolenie, bo przecież to nie była loteria, tylko ludzie decydowali (i to jacy! :rolleyes: ). Komputer na pewno mi się przyda, bo na co dzień korzystam ze starego eee pc, a film powstał na stacjonarce z 2GB ramu :D Jak tylko nagroda trafi w moje łapy to pochwalę się na forum. Jeszcze raz bardzo dziękuję Wszystkim, nie tylko za głosy, ale też za same Plejady (to były moje pierwsze :) ), bo żeby coś nakręcić, to musi być dobry materiał źródłowy :D Ogromne wyrazy uznania dla Dyrekcji za organizację takiej MEGA imprezy i zaangażowanie takich fajnych sponsorów ;)

Zastanawiam się od jakiegoś czasu poważnie nad sprzedażą auta (oczywiście wymiana tylko na inne Subaru), ale fakt że numer VIN obecnego w przyszłym roku otwiera przede mną możliwość wcześniejszych zapisów (impreza dla wcześniaków) mocno komplikuje decyzję...

Dzięki! :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer VIN obecnego w przyszłym roku otwiera przede mną możliwość wcześniejszych zapisów

US Spec nie łapie się tak jak Subaru z SIP tak że

Kupuj od Plejadowicza. ;)

;)

 

Gratki, po raz kolejny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...