Skocz do zawartości

Wątek medialny Zlot Plejad 2013


beben

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z filmiku zapisać się na karty i to jak najszybciej i jak jedziesz to uciąć lewą nogę, na tym torze nie używamy hamulca.

 

Po pierwsze karty mnie aż tak nie kręcą dlatego był to mój drugi raz kiedy się powiedzmy tym czymś toczyłem, po drugie z moimi 120kg czas 32,9s uważam za przyzwoity reszty nie komentuje bo mnie śmieszy :biglol:

 

ile jest do urwania na tym torze z moich 32 sekund...

 

W wynikach chyba widziałem kogoś z 30,coś (jeśli dobrze oceniłem która próba jest którą).

 

Mr Siemanko z tego co wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kolega z filmiku zapisać się na karty i to jak najszybciej i jak jedziesz to uciąć lewą nogę, na tym torze nie używamy hamulca.

 

Po pierwsze karty mnie aż tak nie kręcą dlatego był to mój drugi raz kiedy się powiedzmy tym czymś toczyłem, po drugie z moimi 120kg czas 32,9s uważam za przyzwoity reszty nie komentuje bo mnie śmieszy :biglol:

 

ile jest do urwania na tym torze z moich 32 sekund...

 

W wynikach chyba widziałem kogoś z 30,coś (jeśli dobrze oceniłem która próba jest którą).

 

Mr Siemanko z tego co wiem :D

 

Załoga 145, poszukałem po nazwisku i już wiem dlaczego ;)

 

Ja miałem zdaje się drugi czas tj. 31,4. Było jeszcze co urywać, niestety ze 2 kółka męczyłem sie z jednym kartem.

 

 

Cybel za to zachował się bardzo ładnie i przepuścił. W końcu jechaliśmy na czas, nie na miejsca. Dzięki wielkie.

 

Bardzo fajny tor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior, tam musiała być jakaś gwałtowna zmiana nawierzchni. U mnie auto zachowało się identycznie tyle, że ja byłem bliżej słupka i wolałem go rozjechać niż stawać i cofać bez gwarancji, że i tak go nie rozjadę :)

 

 

Z innej beczki. Nie chciało mi się zmieniać kółek w niedzielę i dopiero dzisiaj zrzuciłem te szmaty dumnie zwane oponami na których startowaliśmy. Już wiem dlaczego auto nie zawijało na nawrotach skoro opony na tylnej osi zamieniły się ze słabej ale jeszcze z nacięciami opony "przejściowej" w slicka. Nie mam pojęcia gdzie te opony tak zjadło. Przed Plejadami miały jeszcze ze 3 mm bieżnika :)

 

 

A tak się zastanawiałem w ulewie w Sosnowcu, dlaczego mi to auto tak nosi w koleinach z wodą...

:biglol: :biglol:

 

@@antikos, jesteś tam częstszym bywalcem? Możesz się pochwalić najlepszym czasem? Jestem ciekaw ile jest do urwania na tym torze z moich 32 sekund...

jestem średnio 2/3 razy w tygodniu, mój czas kiedyś była na stronie przed zmianą trasy a rekord jednego kolegi "pilota" ale czasy po zmianie toru miałem na poziomie 29/30 sec (ale na nowym torze była dosłownie kilka razy) częściej jestem, na torze obok adrenalina też masz moje czasy z tygodnia (jeśli jeszcze publikują) ogólnie na adrenalinie ścigam się w każdych zawodach tak więc zapraszam, fajnie będzie z kimś poganiać na adrenalinie najlepszy mam 46,3 a tak średnio na poziomie 47/48 co uważam za bardzo przyzwoity, co do mostku i tego niby plastiku wszystkie te zakręty należy przejechać na pełnym gazie, po starcie i postej masz ostro w prawo tam też nie hamujemy, ogólnie jak ktoś jeździ na kartach to wie że hamulca się nie używa tylko jeździ się zero jedynko gaz - nie gaz i tyle, starając się nie wprowadzać karta w poślizg ( ale dobra sami wiecie co i jak nie będę się tu zgrywał)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Than_Junior, tam musiała być jakaś gwałtowna zmiana nawierzchni. U mnie auto zachowało się identycznie tyle, że ja byłem bliżej słupka i wolałem go rozjechać niż stawać i cofać bez gwarancji, że i tak go nie rozjadę :)

 

 

Z innej beczki. Nie chciało mi się zmieniać kółek w niedzielę i dopiero dzisiaj zrzuciłem te szmaty dumnie zwane oponami na których startowaliśmy. Już wiem dlaczego auto nie zawijało na nawrotach skoro opony na tylnej osi zamieniły się ze słabej ale jeszcze z nacięciami opony "przejściowej" w slicka. Nie mam pojęcia gdzie te opony tak zjadło. Przed Plejadami miały jeszcze ze 3 mm bieżnika :)

 

 

A tak się zastanawiałem w ulewie w Sosnowcu, dlaczego mi to auto tak nosi w koleinach z wodą...

:biglol: :biglol:

 

@@antikos, jesteś tam częstszym bywalcem? Możesz się pochwalić najlepszym czasem? Jestem ciekaw ile jest do urwania na tym torze z moich 32 sekund...

 

Kuuurka, slicki były zabronione :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30.310 moje zakonczone taka wpadką:

 

Ty psuju, nie trzeba było mnie w bandę wbijać :D

 

Przepraszam - spieszyłem się :-)

 

ogólnie jak ktoś jeździ na kartach to wie że hamulca się nie używa tylko jeździ się zero jedynko gaz

 

chyba bym się nie zgodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że te insynuacje rozeszły się na prawo i lewo. Całe szczęście nagrałem onboard do 16s po zatrzymaniu się auta i wszystko wyraźnie widać czarno na białym - nic takiego nie miało miejsca. Wrzucę jutro, muszę przerobić bo nagrany jest do góry nogami.

Edytowane przez Jumpman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że te insynuacje rozeszły się na prawo i lewo. Całe szczęście nagrałem onboard do 16s po zatrzymaniu się auta i wszystko wyraźnie widać czarno na białym - nic takiego nie miało miejsca. Wrzucę jutro, muszę przerobić bo nagrany jest do góry nogami.

 

Polecam avidemux z filtrem rotacja o 180st - 30 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...