Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, FilipeK napisał:

ładne kąski w Rokietnicy jeżdżą :)

trafiają się, podczas tego ok 5 minutowego przejazdu minąłem jeszcze R8 i Giulie QV, ale te to jakieś popierdółki przy tym Prosiaku

 

59 minut temu, llkuba napisał:

 

Fajna blondyna ?

to był ten moment w którym jakakolwiek blondyna/bruneta czy ruda była w zasięgu wzroku nie wzbudziłaby mojego zainteresowania;) chyba że by prowadziła i była sama (co najwyżej w towarzystwie koleżanki) jednak na pierwszy plan wysuwał się samochód, ona mogła być tylko dodatkiem:P:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, llkuba napisał:

 

Nie wiem nie dowiemy się bo  @radekk nie zwraca uwagi na kobiety :mrgreen:

nie nie zwraca, tylko nie była obiektem głównego zainteresowania;) wiekowo do auta na pewno jej brakowało, ale mniej niż mi. W nomenklaturze samochodowej można by ją określić młodym oldtimerem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, radekk napisał:

nie nie zwraca, tylko nie była obiektem głównego zainteresowania;) wiekowo do auta na pewno jej brakowało, ale mniej niż mi. W nomenklaturze samochodowej można by ją określić młodym oldtimerem:P

 

Z jakim podnieceniem tzn. elegancją degustatora motoryzacji odpisujesz -_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, KPR napisał:

Mam kumpla taksówkarza, podawał mi liczby ile by mu wyszło 100km jazdy na takim zestawieniu (gaz + prąd, trochę jak media za mieszkanie, tylko woda do spryskiwaczy i masz komplet :biglol:)

To było parę lat temu, ale wyszły mu jakieś skrajnie niskie wartości, których nie pamiętam dokładnie, ale ekonomiczne to to na pewno jest.

Osobiście jestem w grupie przeciwników ideologii LPG :D ale u siebie, co kto ma w aucie nie moja brocha.


Reasumując, z mojej wiedzy wynika, że finansowo na pewno dobry ruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1uq napisał:

Mam kumpla taksówkarza, podawał mi liczby ile by mu wyszło 100km jazdy na takim zestawieniu (gaz + prąd, trochę jak media za mieszkanie, tylko woda do spryskiwaczy i masz komplet :biglol:)

To było parę lat temu, ale wyszły mu jakieś skrajnie niskie wartości, których nie pamiętam dokładnie, ale ekonomiczne to to na pewno jest.

Osobiście jestem w grupie przeciwników ideologii LPG :D ale u siebie, co kto ma w aucie nie moja brocha.


Reasumując, z mojej wiedzy wynika, że finansowo na pewno dobry ruch

Poczekamy jak ktoś do Subaru z silnikiem e-boxer wstawi gaz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KPR napisał:

Poczekamy jak ktoś do Subaru z silnikiem e-boxer wstawi gaz:)

parafrazując, "znam się na lpg jak kwy na poezji". Dlatego nie mam pojęcia jak to od strony techniczno usterkowej wygląda, ale w teorii jest spoko, tylko teoria jak to teoria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w ASO Toyoty montuje się instalacje gazowe do Aurisa (nie wiem jak teraz do Corolli) z utrzymaniem gwarancji. Oferta skierowana głównie do taryfiarzy.

Swoją drogą u mnie chłopaki w Corollach mają spalanie 4,2 l więc jeździsz za 8 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Korton napisał:

Zwykły wolnossący silnik, w dodatku nie wysilony, o co się martwisz?

Zwykły to może nie, gdyż z dodanym już fabrycznie silnikiem elektrycznym i do tego jeszcze instalacja gazowa. Wszystko to w połączeniu jednak ma jakiś wpływ na całość - na silnik. Tak mi się wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KPR napisał:

Zwykły to może nie, gdyż z dodanym już fabrycznie silnikiem elektrycznym i do tego jeszcze instalacja gazowa. Wszystko to w połączeniu jednak ma jakiś wpływ na całość - na silnik. Tak mi się wydaje:)

 

 

A co za różnica czy to hybryda czy nie? @Korton napisał co to silnik a takie lubią LPG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KPR napisał:

Wg mnie jak by to było normalne to takie rozwiązania stały by się standardem. A póki co to nie są:)

 

Bo LPG zwraca się dużo szybciej w paliwożernych samochodach, wiec w tym przypadku rządzi kalkulator a nie technologia. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, markos007 napisał:

czytając takie opowieści cieszę się, że nie stać mnie na nowe, drogie auto :D

 

https://www.wykop.pl/artykul/5732569/audi-nie-przewaga-dzieki-technice-bubel-za-350-tys-pln/

 

Jak to chłop na końcu dopisał "zabawa dopiero się zaczyna". Fajne te marki premium w Polsce, takie... Bezawaryjne :upside-down-face_1f643-small:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa historia nowego Audi A7, które po 9 dniach jazdy i 2000 km przebiegu zepsuło się. :facepalm:

Audi wyceniło koszty na 80 tyś. i odmówiło naprawy gwarancyjnej.

https://spidersweb.pl/autoblog/usterka-nowego-samochodu-audi-a7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Michał W. napisał:

Ciekawa historia nowego Audi A7, które po 9 dniach jazdy i 2000 km przebiegu zepsuło się. :facepalm:

Audi wyceniło koszty na 80 tyś. i odmówiło naprawy gwarancyjnej.

https://spidersweb.pl/autoblog/usterka-nowego-samochodu-audi-a7/

masz IE?:P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...