Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, fulcrum napisał:

czarne, nie chromowane, zaczyna podobać

 

Jest dużo przykładów kiedy  nietrafiony design po czasie sie opatrzył i zaczął podobać. Nie w tym przypadku. Jedyny ratunek to jak ten debil który to zatwierdził zeby wypuścic to coś z design studio sie opamiętania i poprawi to przy lifcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fulcrum napisał:

czarne, nie chromowane, zaczyna podobać

 

Jest dużo przykładów kiedy  nietrafiony design po czasie sie opatrzył i zaczął podobać. Nie w tym przypadku. Jedyny ratunek to jak ten debil który to zatwierdził zeby wypuścic to coś z design studio sie opamiętania i poprawi to przy lifcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, turdziGT napisał:

 

Jest dużo przykładów kiedy  nietrafiony design po czasie sie opatrzył i zaczął podobać. Nie w tym przypadku. Jedyny ratunek to jak ten debil który to zatwierdził zeby wypuścic to coś z design studio sie opamiętania i poprawi to przy lifcie 

Strasznie ostre masz oceny. Mi też to auto się nie podoba, wygląda groteskowo, ale nazywanie kogoś od razu debilem... Dla mnie niezrozumiałe. Ale OK, jak rozumiem, należysz do grupy ludzi, którzy wszystko wiedzą lepiej, diagnozy psychiatryczne na podstawie wytworów designerskich też umieją postawić...

Edytowane przez Tsunetomo
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo KIA bardzo fajne, to dotychczasowe było taką Multiplą wśród logotypów.

 

Co do BMW - E9x i E6x były mocno kontrowersyjne w dniu premiery, a bardzo dobrze się zestarzały i dzisiaj wyglądają wciąż nowocześnie, szczególnie polifty.

Jakoś tak jest, że często rzeczy które podobają się od pierwszego wejrzenia (np muzyka) potrafią szybko się znudzić, a te do których trzeba było się nieco przekonać - zostają interesujące na dłużej.

 

Teraz jak patrzę na te wielgachne nerki, to wydają się mocno nietrafione, ale obstawiam, że wystarczy żeby się troche opatrzyły i przestaną tak kłuć w oczy, a zacznie się o nich mówić że "to był odważny projekt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tsunetomo napisał:

Strasznie ostre masz oceny. Mi też to auto się nie podoba, wygląda groteskowo, ale nazywanie kogoś od razu debilem... Dla mnie niezrozumiałe. Ale OK, jak rozumiem, należysz do grupy ludzi, którzy wszystko wiedzą lepiej, diagnozy psychiatryczne na podstawie wytworów designerskich też umieją postawić...

Tak juz mam mowie to co mysle bez filtra. 

Jezeli nawet Frank Stephenson ktory opiewal stanowisko Chief Designer w BMW przez wiele lat bardzo krytykowal ten design nie tylko za te nerki ale duzo innych elementow i lini tak charakterystycznych dla BMW ktore zostaly zatracone w tym projekcie to zanaczy ze ktos zrobil cos nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos nowych BMW - nie należę do grupy docelowej, więc mi tam absolutnie "vsio ravno", mimo wszystko muszę stwierdzić, że ten nowy grill może się podobać, ale bardzo zależy od wersji (przypadkowe foty z dzisiaj)

 

 

20210117_134036.jpg

20210117_134021.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kukson napisał:

Kiedyś trzeba było zamykać garaż żeby ktoś Multipli nie podstawił, a teraz BMW :Dnawet z czarnym grillem na żywo i tablicą na środku wygląda mega słabo, a z daleka jak po dzwonie.

Trochę to załamujące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, turdziGT napisał:

Nawet Mka nie ratuję tego ryja.

A najgorsze ze będzie tylko gorzej.

Kolejna piękność :facepalm:

 

 

bmw-ix-1.jpg

Skoda przy tym BMW to prawdziwa piękność. Jak sloeo daje moze to byc najlepsze auto na świecie ale by mnie chyba musieli zapłacić żeby mnie do tego wsadzili.

 

I jeszcze sam nie wiem co tu gorsze, grill czy ta linia boczna.Zdejmujesz i może to być Citroen czy cokolwiek innego. Jak marka z takim dorobkiem mogła się tak pogubić.

 

 

2020090201_Skoda_Enyaq.jpg

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, turdziGT napisał:

Skoda przy tym BMW to prawdziwa piękność. Jak sloeo daje moze to byc najlepsze auto na świecie ale by mnie chyba musieli zapłacić żeby mnie do tego wsadzili.

 

I jeszcze sam nie wiem co tu gorsze, grill czy ta linia boczna.Zdejmujesz i może to być Citroen czy cokolwiek innego. Jak marka z takim dorobkiem mogła się tak pogubić.

 

 

2020090201_Skoda_Enyaq.jpg

Poczekajmy na wyniki sprzedaży tych bobrów. Mnie tam praca w marketingu nauczyła jednego - nie to sie wdraża, co mi sie podoba, ale czego pożąda klient z grupy docelowej. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka niszowa ale jednak szkoda. 

 

 

Spyker to holenderski producent unikatowych supersamochodów, który w 2021 roku miał pokazać 2 zupełnie nowe modele. Niestety nic z tego nie będzie, gdyż firma znalazła się w kłopotach finansowych. Jej przedstawiciele złożyli wniosek o bankructwo.

 

 

https://biznes.autokult.pl/40010,spyker-zbankrutowal-mialy-byc-dwie-nowosci-zostala-tylko-nadzieja

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, turdziGT napisał:

Pogubili sie troche designerzy w tym BMW......

 

IMG_8839.thumb.JPG.7add5b4cc5fa2f819375564112a5d2cd.JPG

 

 

IMG_8840.thumb.JPG.3b3858f0364b370b6e36608709e2a3b8.JPG

 

 

Mam nadzieje ze to nie to ......

 

IMG_8841.thumb.JPG.d24e4fca82aa23a46a8b96817eadbb95.JPG

 

A teraz pytanie. Jak to sie ma do bobra ? 

Chris Bangle wrócił do BMW? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2021 o 00:32, radekk napisał:

 

Co gorsze teraz jak patrzę na to zdjęcie to na nim wydaje mi się mniej paskudne niż kiedy patrzyłem w rzeczywistości:unsure:

Cytując klasyka "Mam tak samo jak Ty.."

Wg mnie na żywo wygląda gorzej niż na zdjęciach.. jadąc po ośnieżonej ulicy sprawiało wrażenie jakby chciało wyręczyć odśnieżarki w usuwaniu śniegu na drodze i połknąć cały ten śnieg przez ten wielgachny grill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście jeszcze nie miałem okazji widzieć tego w ruchu.

Choć z drugiej zaczynam rozumieć ruch BMW, zaraz się okaże że mają najszybsze samochody, bo większość będzie chciała mieć to przed sobą i oglądać zad (te są całkiem przyjemne) niż widzieć przód, więc będą dawali się wyprzedzać

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, radekk napisał:

na szczęście jeszcze nie miałem okazji widzieć tego w ruchu.

Choć z drugiej zaczynam rozumieć ruch BMW, zaraz się okaże że mają najszybsze samochody, bo większość będzie chciała mieć to przed sobą i oglądać zad (te są całkiem przyjemne) niż widzieć przód, więc będą dawali się wyprzedzać


 

 

Widziałem w salonie, prawdopodobnie to samo auto co Ty a wczoraj inne w ruchu. 
 

Jest źle. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...