Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mechanik napisał:

Tak. Ale tak na prawdę również oni biorą auto fabryczne czyli na seryjnych oponach, bez liftu, bez wyciągarki. Właściciel musiałby się zgłosić ze swoim pewnie. 

Dokładnie, nawet fabrycznym Hammerem jeździli. Polecam każdemu kto ich nie zna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 20:59, Michał W. napisał:

Tym razem luksusowy Range Rover na kanale „TERENWIZJA”

 

 

Ok 9min 50s jest info o Subaru. Kolo się mocno przestraszył i podjechał wówczas swoją furą pod górkę :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 20:43, polak900 napisał:

Poradził sobie , jakby jeszcze mniejsza mase miał to by już w ogóle super było

Dokładnie jak mówisz. Jak na SUV dobrze sobie auto radziło. I to jeszcze z taaaką masą. Kierowca taż tak jak przyznał niedoświadczony w offroadzie, ponieważ wyprawy i przeprawy to takie dwa różne światy. Acz są ludzie (jak my z żoną) którzy te dwie wersje offroadu łączą ale wymaga to odpowiedniego auta i doświadczenia właśnie.

Jak na wyprawowkę Range Rover to odpowiednie autko i zapewne ultra wygodne. 

Porównując ostatnie filmy Terenwizji (Land Rover Discovery Sport, Forester, Range Rover) widać wyraźnie że auto konstrukcyjnie przygotowane w teren radzi sobie łatwiej.

Uważam że dobre byłoby porównanie tych samochodów na raz jednocześnie z prawdziwą średnio przygotowaną terenówką - z tym że przejazd Adama nie byłby jednak dobrym pomysłem ponieważ zna przeszkody i pokonywał je dziesiątki razy. 

 

Edytowane przez mechanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mechanik napisał:

Uważam że dobre byłoby porównanie tych samochodów na raz jednocześnie z prawdziwą średnio przygotowaną terenówką - z tym że przejazd Adama nie byłby jednak dobrym pomysłem ponieważ zna przeszkody i pokonywał je dziesiątki razy. 

A jeszcze lepiej jakby cała konkurencja wymagała pokonania 200 km dojazdu asfaltowego, pokonania przeszkody i powrotu asfaltem - wtedy można wyrobić sobie opinię czy auto spełnia oczekiwania konstrukcji uniwersalnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, aflinta napisał:

Nie powinno to dziwić, w końcu to inaczej opakowana "dyskoteka".

 

Range to inny samochód, wspólne mają bardzo dobre właściwości terenowe i tyle. 

 

13 godzin temu, KPR napisał:

Ok 9min 50s jest info o Subaru. Kolo się mocno przestraszył i podjechał wówczas swoją furą pod górkę :superhero:

 

Z wrażenia zaparkował w krzakach. ;)

 

11 godzin temu, subleo napisał:

Jestem pod wrażeniem jak sobie te prawie 3 tony Range Rovera radzą w terenie. A przecież na asfalcie do ultrawygodne auto.

 

Range to samochód terenowy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w innym temacie, mój znajomy pracuje przy tym projekcie i opowiadał mi trochę szczegółów, szykuje się ciekawa maszyna, pracuje przy niej kupę ludzi, którzy robili m.in. G-klasę, tylko to auto ma być znacznie tańsze niż gelenda. A inwestor nie ma co robić z pieniędzmi więc finansowanie jest zapewnione na właściwym poziomie, więc projekt będzie doprowadzony do końca.

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LosioDriver napisał:

Miałem okazję siedzieć w 911 Maryli Rodowicz. Niestety nie prezentował się wtedy już tak pięknie....

 

rodowicz.thumb.jpg.3b73bfe2d97b860403b1df4b565ab368.jpg

Lata świetności ma już dawno za sobą jak i właścicielka :upside-down-face_1f643-small:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Aga said:

Scion. 

Zanim Toyota w Stanach zaorała markę Scion, odpowiednik Subaru BRZ był sprzedawany jako Scion FR-S.

Dla fana/fanki Subaru to nie powinna być ciekawostka :D

Edytowane przez Kowalesik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...