Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, WiS, nie można Ci odmówić racji...

 

Excusez moi, to było z największym szacunkiem dla BlueBelle, jak się zapewne domyślasz :D - ale mam świeże skojarzenia, bo dziś rano się właśnie omal nie naciąłem - w korku, kilkanaście aut przede mną, mignął jakby znajomy kawałek srebrnego bagażnika... myślę - O!!! WRX!!! ... a po chwili widzę więcej... no i gleba :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam na imie Jarek i mieszkam w Konstancinie k/Wawy. Odwiedzam to forum od ok pół roku jednak dopiero teraz sie zarejestrowałem 8) Obecnie ujeżdzam civica z 95r jednak planuje w tym roku spełnic swoje marzenie jakim jest impreza gt :D Mam nadzieje,ze Wy szanowni forumowicze mi ten temat w miare mozliwosci przyblizycie i dowiem sie wielu ciekawych i przydatnych rzeczy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, witam,

korzystam z tego działu i wcale nie oczekuje pocieszenia hehe. A więc, parę dni temu dałem ogłoszenie na sprzedaż auta i po raz drugi w jego dwuletniej karierze odwiedziliśmy myjnię. I tu przykra niespodzianka, cudownia myjka urwała mi lusterka, obydwa. po czym OCZYWIŚCIE rozdzwoniły się telefony co by kupić auto. No i mam parę dni z głowy zanim mi ubezpieczenie zwróci i będę mógł naprawić. A już takiego ładnego Legasia mam na oku, buuu :cry: buuu :cry: kicha nad kichami ale trza dalej żyć. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożone nie było, ale poinformowałem obsługę że są przymarznięte i się nie złożą, gość zaptał jaki samochód i powiedział że bez obaz (espero) bo nawet jak się nie składają to nic się nie tsało. Jako że nie korzystam z takich usług jego informacja była dla mnie oczywista, ale.cóż........popsiuło sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... NIGDY nie korzystałem z automatu, ZAWSZE ręcznie... no i nie mam problemu.

 

Niemniej, wyrazy współczucia.

 

Rada formalna: do opisywania życiowych klęsk - których nie życzę - jest tu (jakby co) taki topic pt. "coś nie teges"; życzę natomiast częstych postów w temacie pt. "coś teges"... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złożone nie było, ale poinformowałem obsługę że są przymarznięte i się nie złożą, gość zaptał jaki samochód i powiedział że bez obaz (espero) bo nawet jak się nie składają to nic się nie tsało. Jako że nie korzystam z takich usług jego informacja była dla mnie oczywista, ale.cóż........popsiuło sie

Cóż, niekompetetny pan z obsługi liczył na to, ze będzie mądrzejszy od konstruktora myjni. Skoro możliwość urwania lusterka/anteny/spojlera/zaczepeinia o hak jest brana pod uwagę to nie wzięła się ona z nikąd :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam zamiar sobie kupic pierwszy samochód i własnie zastanawiam sie nad troche starym Justy 1.2 z 91 roku.

Moze mi doradzicie czy to auto jest godne zainteresowania??

Jaka mniej wiecej cene byscie zapłacili z taki samochod??

I tak ogolnie chciał bym sie dowiedziec o nim wszystkiego??

Z gory dziekuje i pozdrawiam!!!! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...