Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Daniel_STi, widze, ze ta Twoja ciemna... ta ktora szczala ;) ma halogenki i znaczek STi / duzy wlot... dolozyles halogenki do STiaja czy wlot/znaczek do WRXa? Napisz cos o swoje ciemnej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. AL kiedyś jednego użytkownika Subaru podsumował tak ze jeszcze nie zbudowali takiego Subaru które by to zniosło na dłuższą metę ;-) O kogo chodzi nie powiem chyba ze za duża łapówkę ;_)

A czy była o nim mowa w jak byliśmy po powrocie z Wysowej w Świątnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę wdzięczny za info odnośnie miejsca i czasu Plejad.

 

Na razie na 99% wiemy, że weekend po Bożym Ciele (15.06.) - Kaszuby. Jest tu obok wątek, w którym się już zmawiamy, a oficjalne info w swoim czasie też się pojawi na stronie SIP i na Forum, bądź czujny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie się zarejestrowałem i mam nadzieję, że będę mógł korzystać w tego Forum regularnie.

................................................

Jeśli w przyszłości będę dysponował odpowiednimi zasobami finansowymi to wierność moja marce Subaru

będzie dozgonna.

................................................

P.S.

W czasie zbierania informacji o Subaru czytałem niniejsze Forum i muszę przyznać, że atmosfera tu

panująca była jednym z czynników, które wpłynęły na ostateczną decyzję zakupu samochodu tej marki.

 

Witam po raz drugi,

 

Zarejestrowałem się na Forum "po nazwisku" (nogowski) - trochę głupio :evil: . Chciałem zmienić nick'a, ale okazało się,

że nie jest to możliwe, więc zarejestrowałem się właśnie jako JuNo - chyba trochę lepiej :wink: - dlatego witam się ponownie.

Wszystko co napisałem przy okazji pierwszego powitania - potwierdzam.

Szczególnie po uczestnictwie w akcji OSKAR !!!!! - WARTO BYŁO !!!!!!!!!!!!

 

Pozdrawiam Forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz drugi,

[...]

Zarejestrowałem się na Forum "po nazwisku" (nogowski) - trochę głupio

Ja się nie wstydzę swojego nazwiska, może jako nick nie brzmi to najszczęśliwiej, ale jestem do swojego logina przywiązany od 1992 roku :)

Ja również nazwiska się nie wstydzę, ale jak na akcji OSKAR przedstawialiśmy się nick'ami to mi trochę zbyt formalnie zabrzmiało .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz drugi,

[...]

Zarejestrowałem się na Forum "po nazwisku" (nogowski) - trochę głupio

Ja się nie wstydzę swojego nazwiska, może jako nick nie brzmi to najszczęśliwiej, ale jestem do swojego logina przywiązany od 1992 roku :)

 

E tam, Ty masz fajnego nicka- dobrze brzmi , bo masz imię na "a". U mnie by ten numer nie przeszedł - mluboń <-geeezzz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nazwiska się nie wstydzę, ale jak na akcji OSKAR przedstawialiśmy się nick'ami to mi trochę zbyt formalnie zabrzmiało .......

Hehe, Matt do dzisiaj zamiast po prostu po imieniu to się męczy z moim nickiem, ktróry w wymowie brzmi po prostu śmiesznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Matt do dzisiaj zamiast po prostu po imieniu to się męczy z moim nickiem, ktróry w wymowie brzmi po prostu śmiesznie :)

 

A propos matta - dziś postanowił mnie obrazić i w odpowiedzi na moją korespondencję na klub@subaru.pl zaczął mi odpowiadać per "Pan" :roll:. A wiedział, że to ja... :twisted:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos matta - dziś postanowił mnie obrazić i w odpowiedzi na moją korespondencję na klub@subaru.pl zaczął mi odpowiadać per "Pan" :roll:. A wiedział, że to ja... :twisted:

Czasami może trzeba zastosować oficjalne stanowisko firmy do klienta, może CC jeszcze komuś robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...