Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

moja żona(ups wydało się :) ) też wie co to kiera i biegi :)

powiedziała że w lato zrobi prawko i może się przejedzie bimbrowozem.... nie komentowałem...

oczywiscie pozwoLisz jej wsiasc za kierownice?

jak kazdy przyzwoity maz :)

[moj zawsze bedzie mi pozwaLaL,prawda?:)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w tym zacnym gronie :) Dolaczylam do Was z powodow rodzinnych :P

 

Witamy witamy na forum :)

 

Oj krucek83... zobacz MadLen dzis dolaczyla do Rodziny..a ile ma postow...rozwija sie Dziewczyna..nie to co niektorzy :P

pozdrowka ;)

 

A "BaRy, BaRy cool" to oczywiscie, ze pamietam ;)

A kacyk CIe juz nie meczy..? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaasne o niczym więcej nie marze :evil::evil:

już kiedys pokazała co potrafi (przeskoczyła chodnik i pas zieleni wpadła na ulice -pusto było na szczęście a chciała tylko cofnąć....)

ale kto wie kto wie... :mrgreen::mrgreen:

 

Ale musze Ci powiedziec ze Wybranka mego serca ma ewidentny talent do jazdy samochodem ;) (i mega ciezka noge :P)

A tak poza tym to i na finale "cwiartki" ze Scooby'im i ze mna byla wiec nie bedzie problemow ze zdobywaniem wiedzy na wiadomy temat ;)

Pozdrowka i nie badz zbyt surowy dla zony.. bo wiesz.. jak jest... moze sie to zle skonczyc dla Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj krucek83... zobacz MadLen dzis dolaczyla do Rodziny..a ile ma postow...rozwija sie Dziewczyna..nie to co niektorzy

pozdrowka

 

Ale ona miala latwiejszy start bo juz znala wiele osob a ja nie:( Poza tym ostatnio nie mam czasu ale wkrotce to nadrobie:)

 

A "BaRy, BaRy cool" to oczywiscie, ze pamietam

A kacyk CIe juz nie meczy..?

 

:) No juz mnie nie meczy - na szczescie, ale trzeba to wkrotce powtorzyc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja żona(ups wydało się :) ) też wie co to kiera i biegi :)

powiedziała że w lato zrobi prawko i może się przejedzie bimbrowozem.... nie komentowałem...

oczywiscie pozwoLisz jej wsiasc za kierownice?

jak kazdy przyzwoity maz :)

[moj zawsze bedzie mi pozwaLaL,prawda?:)]

 

Yyy..moze mezem jeszcze nie jestem ;) a czy pozwalac bede to... jesli bedziesz chciala jezdzic i... bedziesz chciala uczyc sie jezdzic (nie tylko po ulicach :P) to na pewno :) trzeba tylko chciec i miec "to cos" a Ty masz tego duzo :) (choc moze troche wiecej zdecydowania moja najdrozsza ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaasne o niczym więcej nie marze :evil::evil:

już kiedys pokazała co potrafi (przeskoczyła chodnik i pas zieleni wpadła na ulice -pusto było na szczęście a chciała tylko cofnąć....)

ale kto wie kto wie... :mrgreen::mrgreen:

Bimber nie udawaj - jak bardzo ładnie Cię poprosi, to na pewno się zgodzisz :twisted:

 

Ja mam inny problem - mamy OBK już 4 -m-ce i pomimo moich usilnych prób namawiania, moja lepsza połowa jeszcze

nie odważyła się wsiąść za kierownicę (muszę ją wyciągnąć na SJS). Ale o Foresiu dla siebie, to nadaje od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaasne o niczym więcej nie marze :evil::evil:

już kiedys pokazała co potrafi (przeskoczyła chodnik i pas zieleni wpadła na ulice -pusto było na szczęście a chciała tylko cofnąć....)

ale kto wie kto wie... :mrgreen::mrgreen:

Bimber nie udawaj - jak bardzo ładnie Cię poprosi, to na pewno się zgodzisz :twisted:

 

Ja mam inny problem - mamy OBK już 4 -m-ce i pomimo moich usilnych prób namawiania, moja lepsza połowa jeszcze

nie odważyła się wsiąść za kierownicę (muszę ją wyciągnąć na SJS). Ale o Foresiu dla siebie, to nadaje od początku.

 

Wiesz jak jest a żony może na SJS nie zabieraj :mrgreen: może się niepotrzebnie zrazić jak zobaczy szaleńców :twisted::twisted:

po malutku i spokojnie i wsiądzie i pojedzie...a tobie zostanie na koniec tylko jej firmówka lub Foryś :mrgreen::mrgreen:

twoje OBK jest naprawde super a ja na miejscu szanownej małżonki ani chwili bym się nie zastanawiał :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...